Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Firelight Fantasy: Force Energy

Açıklama:

 Firelight Fantasy: Force Energy  - üçüncü şahıstan muhteşem kılıç savaşları hakkında bir oyun.Bu oyun İskandinav mitolojisine dayalı bir aksiyon oyunudur. Kendinizi Thor ve Grungnir'in nasıl savaştığına dair alışılmadık bir hikayeye bırakın.SÜRÜCÜ VE ATOdin bir keresinde Sleipnir'e binmek v..

Oyun Adı: Firelight Fantasy..
Geliştirici: Firelight Interactive
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 16 Haz 2021
105,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

 Firelight Fantasy: Force Energy  - üçüncü şahıstan muhteşem kılıç savaşları hakkında bir oyun.

Bu oyun İskandinav mitolojisine dayalı bir aksiyon oyunudur. Kendinizi Thor ve Grungnir'in nasıl savaştığına dair alışılmadık bir hikayeye bırakın.


SÜRÜCÜ VE AT


Odin bir keresinde Sleipnir'e binmek ve neler olduğunu görmek istiyordu. Önce tanrıların babası dünyayı dolaştı ve üzerinde her şeyin yolunda gittiğinden emin olarak sekiz ayaklı atını doğuya gönderdi. Buluttan buluta sıçrayan Odin, hızla Jotunheim'a ulaştı ve şiddetli ve güçlü dev Grungnir'in etki alanı olan Taş Dağlar'ı dörtnala geçti.


KİM DAHA HIZLI?

Odin ve Grungnir birbirleriyle savaşmaya karar verdi. Ama silahların yardımıyla değil, cesur atları sayesinde. Kovalamacadan uzaklaşan ve öfkeyle kör olan dev dörtnala gitti, yola sapmadı ve ancak kendini lüks Odin'in sarayının önünde bulduğunda ve davetsiz konuğu her yönden çevreleyen tanrıları görünce aklı başına geldi. .


BÜYÜK ŞÖLEN

Grungnir hemen indi ve gururla somurtarak - sonuçta ve tanrıların ziyafetlerine davet ettiği ilk dev oydu - salona girdi. Tanrılar onu Thor'un genellikle oturduğu yerdeki masaya oturttular ve önüne iki büyük kadeh sert bal koydular. Ama en ilginci biraz ileride Thor döndüğünde deve ne olacak?

OYUN ÖZELLİKLERİ:

  • Stilize edilmiş 9 oyun haritası
  • Thor'un Grungnir ile yaptığı düello efsanesine dayanan bir hikaye
  • Muhteşem savaşlar
  • Prosedürel olarak oluşturulmuş dünyalar
  • Farklı silah türleri ve saldırı türleri
  • Farklı zorluk seviyesindeki düşmanlar
  • Çarpıcı film müziği

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.