Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Chased by Darkness

Açıklama:

Yeni bir mahkum, beraberinde saldırgan bir ruh getirdi. Onun gelişinden iki gün sonra, cezaevinde, tutuklular ve cezaevi memurları da dahil olmak üzere toplu bir intihar girişimi oldu. Yetkililer, kurbanların doğaüstü bir güç olduğunu bildirdiklerine inanmak istemediler, ancak her şey çözülene kadar..

Oyun Adı: Chased by Darknes..
Geliştirici: 3+ Productions
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 1 Haz 2021
2.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Yeni bir mahkum, beraberinde saldırgan bir ruh getirdi. Onun gelişinden iki gün sonra, cezaevinde, tutuklular ve cezaevi memurları da dahil olmak üzere toplu bir intihar girişimi oldu. Yetkililer, kurbanların doğaüstü bir güç olduğunu bildirdiklerine inanmak istemediler, ancak her şey çözülene kadar hapishaneyi boşaltmaya karar verdi. Hapishane müdürü yardım etmen için seni aradı. Şimdi, hapishaneyi arındırmak ve onu Barkannan'ın varlığından kurtarmak için bir ritüel gerçekleştirmeniz gerekecek.


OYNANIŞ

  • Tek oyunculu mod

Tüm işi tek başınıza yapın. Ruhları fiziksel olarak görme ve onlarla etkileşim kurma yeteneğinizi kullanın. Ancak dikkatli olun, herhangi bir hata çok pahalıya mal olur.


  • İşbirliği modu

Diğer oyunculara katılın ve Barkannan'ı durdurmak için birlikte çalışın. Bir müttefik yakalanırsa, onu hapishane hücrelerinde kurtarabilirsiniz.


  • Ayini bitir

Sen Obsessors ortadan kaldırmak ve manevi düzleme Barkannan yasaklama yeterli Ruh Taşları yakmak gerekir.


  • Düşmanları ortadan kaldırın

Raptorları yok etmek için silahınızı kullanın ve avlanırken Barkannan'ı yavaşlatın. Cephane sonsuz değildir, bu yüzden gerekli anlar için saklayın.


KARANLIK GELİYOR

  • Aşamalı zorluk

Oyun ilerledikçe Barkannan daha hızlı ve daha agresif hale gelecektir.


  • Tekrar oynanabilirlik

Obsessors, şifreler ve anahtarlar rastgele oluşturulur, bu şekilde her oyun farklı olacaktır.


  • çılgın mod

Bir meydan okuma arıyorsanız, çılgın mod tam size göre. Daha hızlı, daha sert, daha çılgın!


UYARI

Bu oyunda, ışığa duyarlı epilepsi hastaları veya diğer ışığa duyarlı durumları olan kişiler için uygun olmayabilecek yanıp sönen ışıklar vardır.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.