Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

[NINJA GAIDEN: Master Collection] NINJA GAIDEN Σ2

Açıklama:

NINJA GAIDEN: Master Collection Deluxe EditionBu sürüme, "NINJA GAIDEN: Master Collection" a ilaveten, Deluxe Edition ek içerikleri de dahildir.■Dahil olan BaşlıklarNINJA GAIDEN ΣNINJA GAIDEN Σ2NINJA GAIDEN 3: Razor's EdgeNINJA GAIDEN: Master Collection Digital Art Book & Soundtrack■Deluxe Editi..

Oyun Adı: [NINJA GAIDEN: Ma..
Geliştirici: KOEI TECMO GAMES CO., LTD.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 9 Haz 2021
33.29 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

NINJA GAIDEN: Master Collection Deluxe EditionBu sürüme, "NINJA GAIDEN: Master Collection" a ilaveten, Deluxe Edition ek içerikleri de dahildir.

■Dahil olan Başlıklar
NINJA GAIDEN Σ
NINJA GAIDEN Σ2
NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge
NINJA GAIDEN: Master Collection Digital Art Book & Soundtrack

■Deluxe Edition Ek İçerikleri
Serinin geçmişinden görseller, hareketsiz görüntüler ve müzik parçaları içeren bir Digital Art Book & Soundtrack.

※NINJA GAIDEN Σ2'de çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği, "TAG MISSIONS" için mevcut değildir.
※NINJA GAIDEN 3 Razor's Edge'e “Shadow of the world” “Clan battle” dahil değildir.
 Çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği “ninja trials” için mevcut değildir.
※"NINJA GAIDEN Σ2" ve "NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge" Geleneksel Çince olarak da mevcuttur.


Playing in Fullscreen Mode

This game can be played in Fullscreen mode.
To do so, launch the game, and then click the maximize icon in the upper-right of the title bar. To return to Windowed mode, press the Esc key while in Fullscreen mode.


Changing the Output Resolution

When the game starts, it determines the resolution that is most appropriate for your environment (either 1920x1080 (1080p) or 3840x2160 (4k)).

You can also set a specific resolution for playing this game.

Note: The resolutions below are supported.
1280 x 720, 1920 x 1080, 3840 x 2160

To configure the resolution, open the game's Properties from your Steam® Library.By entering "720p", "1080p", or "4k" in the text field of "LAUNCH OPTIONS", you can fix the resolution to the corresponding value.
By setting the game to a low resolution, you can reduce the processing load.


Oyun Açıklaması

Not: Bu ürün "NINJA GAIDEN: Master Collection" ve "NINJA GAIDEN: Master Collection Deluxe Edition"a dahildir. Tek olarak satın alınamaz.

Not: Özellikli içerik hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret ediniz.


[NINJA GAIDEN: Master Collection hakkında]


Bu tek başlıkla, NINJA GAIDEN serisinden 3 oyunun keyfine varın.


Her başlık orijinal sürümlerle aynı, aksiyonun en hızlı halini sağlarken, hatırladığınız kadar da eğlencelidir.

Dehşet verici düşmanlarla ateşli dövüşleri dört gözle bekleyin!Ryu Hayabusa'ya ilave olarak Ayane, Rachel, Momiji ve Kasumi olmak üzere 4 başka karakter de oynanabilir. Favori karakterlerinizle, değişimli olarak dövüşen bir ekip oluşturabilir ve dövüş sırasında oynanabilir karakterleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

※Bu başlıkta yer alan kadın kahramanlar orijinal versiyonlardakilerle aynıdır. Ayrıca, oynanabilir karakterler ve sahneler (modlar) her başlıkta farklılık gösterir.


Daha önce her oyun için çıkan tüm oyun modları ve DLC kostümler bu tek sete dahildir. Ryu Hayabusa'ya ilaveten, diğer herbir karakterin de aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kostümü mevcut olduğundan, hangi kıyafeti tercih ederseniz edin aksiyon dolu dövüşlerin keyfine varacaksınız.


■Dahil olan Başlıklar

NINJA GAIDEN Σ

NINJA GAIDEN Σ2

NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge


※NINJA GAIDEN Σ2'de çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği, "TAG MISSIONS" için mevcut değildir.

※NINJA GAIDEN 3 Razor's Edge'e “Shadow of the world” “Clan battle” dahil değildir.

 Çevrimiçi çoklu oyuncu seçeneği “ninja trials” için mevcut değildir.

※"NINJA GAIDEN Σ2" ve "NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge" Geleneksel Çince olarak da mevcuttur.[NINJA GAIDEN Σ hakkında]


Batılılaşmış bir Japonya'da ruh-dünya motifleriyle ve daha fazlasıyla bezenmiş güzel sahnelerde Hayabusa style ninja sanatlarını devralan genç ninja "Ryu Hayabusa" ile eşsiz göz kamaştırıcı teknikler sergileyebilme imkanına ilaveten oyun, aksiyon oyunları tutkunlarının mutlaka oynaması gereken özelliklerle doludur.


■Destansı hikayenin keyfine "Hero Mode" ile kolayca varabilirsiniz

"Hero Mode" zorluk ayarı seçildiğinde, health durumunuz düştüğünde Hero Mode tetiklenir. Hero Mode ile otomatik olarak müdafaaya geçecek ve kaçacaksınız ve istediğiniz sayıda ninpo başlatabileceksiniz. Sıradan aksiyon oyuncuları bile düşmanın ayağını kaydırmak ve oyunu ilerletmek için ele geçirilmeden kurtulmanın kahramanca heyecanını hissedebilecekler. Tabii ki, sağlam oyuncuları memnun edecek difficulty modları da mevcuttur.[NINJA GAIDEN Σ2 hakkında]


Efsanevi kılıç "Dragon Sword" u devralan ninja Ryu Hayabusa'ya dönüşün ve yeniden dünyanın her yerindeki dövüşlere göğüs gerdiğiniz yüksek hızlı ninja aksiyonunu yaşayın.

Ayrıca oyun, oyuncunun sıkıştığı durumlarda otomatik olarak müdafaaya geçeceği ve kaçacağı bir mod olan "Hero Mode" gibi ek özelliklerle doludur.


■"NINJA RACE" de hız, ölüm kalım meselesidir

"NINJA RACE", yüksek hızlı dövüşlerde mücadele ederken, süre sınırlaması içinde harita genelinde yarışmanızı gerektirecek bir moddur. Bu modda, peş peşe yendiğiniz düşmanların sayısı "Kill Combo" olarak kabul edilir ve yüksek bir Kill Combo sayısını bir araya getirdiğinizde, saldırı gücünüz önemli ölçüde artar. Ayrıca, oyunda ilerlerken hızlandırıcı ve zaman artırıcı ögeler toplama imkanınız olduğundan, aralıksız olarak saldırmak, düşmanları olabildiğince hızlı bir şekilde yenmek ve ögeleri toplamak stratejiniz için çok önemli olacaktır.


■Hayabusa ile birlikte, 3 kadın kahraman göz kamaştırıcı şekilde dövüş alanında hızla ilerliyor

"NINJA GAIDEN" serisinden kadın kahramanlar, "Ayane", "Rachel" ve "Momiji" oynanabilir karakterler olarak boy gösteriyor. "TAG MISSIONS" ile oyuncular Hayabusa ve 3 kadın kahraman arasından 2 karakter seçebilir ve görevler tamamlandıkça 2 oynanabilir karakter arasında geçiş yapabilirler.[NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge hakkında]


En yüksek hızlı ninja aksiyonu geri döndü! Oyun hem en uç noktada "meydan okuma" hem de aynı derecede "başarı duygusu" sunar. Serinin en cezbedici yüksek hızlı aksiyonunu yaşayın.


■Ryu Hayabusa'nın yanı sıra Ayane, Kasumi ve Momiji de dövüşe katılıyor!

Ana karakter "Ryu Hayabusa" nın yanı sıra 3 kadın ninja "Ayane", "Kasumi" ve "Momiji" de oynanabilir karakter olarak kullanılabilir. Bu karakterler yalnızca "Chapter Challenge" hikaye görevleriyle sınırlı değildir - 3 karakter de "NINJA TRIALS" için kullanılabilir. Ayrıca "NINJA GAIDEN" serisinin kadın kahramanı Ayane'ın bir de özel hikayesi var.


■Sürekli tetikte olmanızı gerektiren nefes kesen dövüşler

Dövüşlerden daha da fazla keyif almak isteyen serinin tutkunları için özel bir aşama olan "Tests of Valor" dahil edilmiştir. Her bölümde, "Test of Valor" alanlarına geçit olarak hizmet eden gizli Crystal Skulls vardır. Bu alanlara girince, oyuncuların "NINJA GAIDEN" serisinin en acımasız ve en güçlü düşmanlarına göğüs germelerini gerektiren dövüşler gerçekleşir.


■Karakterlerin yükseltilmesi, yeniden oynama isteğini artırır!

Dövüşlerde alınan "Karma" ve daha fazlasını kullanarak gizli "Golden Scarabs" toplayan oyuncular, karakterlerini yükseltmek için yeni weapons ve ninpo kilitlerini açabilir. Tabii ki uyguladığınız yükseltmeler 2. kez ve art arda oynanan oyunlara aktarılabilir. Kilidi açılabilecek hamleler arasında, herhangi bir düşman saldırısını atlatmanızı sağlayan "Cicada Surge", sağlık durumunuzu iyileştirmeniz için Ki miktarınızı tüketmenizi sağlayan "Meditation" gibi seride yeni hamleler vardır.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.