Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Planet Zoo: Southeast Asia Animal Pack

Açıklama:

ÇEŞİTLİ VE BÜYÜLEYİCİ HAYVANLARI KEŞFETEn özgün hayvanat bahçesi simülasyonu, Güney Doğu Asya Hayvan Paketi ile genişliyor! Oyunun hayvan odaklı ilk DLC'sinde, canlı bir kıtanın çeşitli ve özgün hayvanlarını keşfet. Gözlemlenecek büyüleyici davranışlara ve karşılanacak özgün ihtiyaçlara sahip se..

Oyun Adı: Planet Zoo: South..
Geliştirici: Frontier Developments
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 30 Mar 2021
49,80  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

ÇEŞİTLİ VE BÜYÜLEYİCİ HAYVANLARI KEŞFET


En özgün hayvanat bahçesi simülasyonu, Güney Doğu Asya Hayvan Paketi ile genişliyor! Oyunun hayvan odaklı ilk DLC'sinde, canlı bir kıtanın çeşitli ve özgün hayvanlarını keşfet. Gözlemlenecek büyüleyici davranışlara ve karşılanacak özgün ihtiyaçlara sahip sekiz müthiş hayvanı içeren bu DLC, şimdiye dek Planet Zoo'ya gelen en yeni hayvan ilavesi.


Ayrıca deneyebileceğin yepyeni bir senaryo var. Çok güzel bir Malezya cennetinin derinliklerinde geçen bu paketteki ortam, inanılmaz hayvan çeşitliliğini müthiş bir şekilde sergiliyor. Güney Doğu Asya Hayvan Paketini kap ve en iyi hayvanat bahçeni inşa etmeye başla.


ANA ÖZELLİKLER


8 YENİ HAYVANA MERHABA DE


Hepsi Güney Doğu Asyaya özgü olan yedi müthiş doğal ortam hayvanını ve sergilenen bir böceği sahiplenmeye hazır ol. Bu paket; güneş ayısı, bulutlu leopar, Malezya tapiri, uzun burunlu maymun, Kuzey Sulawesi yaban domuzu, binturong, Ussuri vahşi köpeği ve dev yaprak böceği içerir. Onlar için büyüleyici doğal ortamlar inşa edeceksin, onları zenginleştirme öğeleriyle eğlendireceksin ve misafirlerine onlarla ilgili bilgi vereceksin.


Yabanda nadiren görülen muhteşem bir benekli kedi olan ve genellikle tek başına dolaşan bulutlu leopara kendi gözlerinle tanık ol. Güneş ayılarının neşeli bir şekilde birbirleriyle oynamalarını ve ardından ağaçlara tırmanmalarını izle. Uzun burunlu maymunlarına en sevdikleri yiyeceği ver.


Ustaca kamufle olan dev yaprak böceğinin kendini güvende hissedeceği ideal bir sergi gerçekleştir. Vahşi köpek sürülerinin birbirleriyle iletişim kurarken kullandıkları özgün ıslıkları dinle. Bu hayvanların ve diğerlerinin parkta büyümelerine yardımcı olup ömürleri boyunca onlarla ilgilen veya onları vahşi hayatlarına bırak.


YENİ SENARYON SENİ BEKLİYOR


Haiwan-Hebat Parkı'nın yardımına ihtiyacı var! Malay dilinden kabaca çevirisi Büyük Hayvan Parkı olan işletmede genişletme çalışmaları devam ederken finansman sağlanamadı. Artık bu işi zamanında ve hedeflendiği şekilde bitirme şansı senin. Malezya'nın Perak eyaletinde yer alan ve etrafı büyüleyici bir tropikal yağmur ormanı biyomuyla çevrili olan parkta senin görevin yarım kalmış doğal ortamları tamamlamak, olağanüstü hayvanları sahiplenmek, kabiliyetli çalışanlar işe almak ve dünyaya açılmak.


Başarıya ulaşmak için hayvan refahının en büyük öncelik olduğu kârlı bir park inşa etmen gerekiyor. Mevcut tüm dekorasyon öğelerine ek olarak ayrıntılı parça parça inşaat ve çevre oluşturma araçlarını kullanarak vahşi yaşam parkı yönetimine katkıda bulun. Senaryo, paketteki sekiz yeni hayvan için uygun bir yuvadır ve ayrıca Hindistan Fili, Deniz Timsahı ve Batı Ova Gorili gibi Planet Zoo'daki mevcut hayvanlardan herhangi birini ekleyebilirsin.


STEAM WORKSHOP'A DAL


Planet Zoo: Güney Doğu Asya Hayvan Paketi, Steam Workshop ile tamamen uyumludur. Güçlü bağları olan bir topluluğa katıl ve dünyanın en yaratıcı doğal ortamlarına ve dekorasyonlarına göz atarak her gün, oyuncular tarafından yapılmış inanılmaz ve özgün içerikleri keşfet. Ya da kendi muhteşem tasarımlarını oluşturup yükleyerek dünyanın her yerinden oyuncuların bunları oyunlarına indirebilmelerini sağla. Sürüngen merkezlerinden restoranlara kadar istediğin her şeyi paylaşabilirsin. Steam Workshop'taki sayısı 50.000'den fazla olan ve daha da artan Planet Zoo öğesi ile bugün oyuna gir.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.