Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

King and Kingdoms

Açıklama:

Dünya tarihinde hakikaten olmuş fraksionlar, ülkeler ve imparatorluklar seni bekliyor. Sadece olarak tek fark, onların tarihini yazmak artık senin ellerinde. İstediğin bir ülkenin hükümdarı ol ve küçük bir köyden başladığın macerada muhteşem imparatorluk yolunda ilerle! Her zaman canlı ve hiç bir za..

Oyun Adı: King and Kingdoms
Geliştirici: Bad Button Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 30 Nis 2021
36,99  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Dünya tarihinde hakikaten olmuş fraksionlar, ülkeler ve imparatorluklar seni bekliyor. Sadece olarak tek fark, onların tarihini yazmak artık senin ellerinde. İstediğin bir ülkenin hükümdarı ol ve küçük bir köyden başladığın macerada muhteşem imparatorluk yolunda ilerle! Her zaman canlı ve hiç bir zaman uyumayan bir dünya seni bekliyor. Yüzlerce oyuncuya karşı savaşacağın bir dünya. Bu dünyada dostun da olacak, düşmanın da..

King and Kingdoms, hem strateji yapıp taktiklerini konuşturacağın, hem de ün kazanarak dünyaya hükm edebileceğin bir oyun. Anlayacağınız, King and Kingdoms oyununun karmaşık oynanışla, strateji ile simülasyon arasındakı mükemmel uyumu var. Ana şehrini kur, geliştir, yeni şehirler fethet ve kendi imparatorluğunu kur. Senin şehirlerine ve hazinelerine el koymaya cesaret edenlere karşı imparatorluğunu savunmak için kendi halkını eğit ve üst düzey askerlere sahip ol. Hükümdar olarak vereceğin her karar, imparatorluk yolunda herşeye etki edecek ve yankısı tüm diyarda çıkacak.

Büyük bir imparatorluk olarak kendi klanını kura bilir ve klanındaki diğer imparatorluklarla birlikte tüm dünyaya hükmedebilirsin! Bu senin kaderin ve kendi tarihini kendin yaz!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.