Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Nano savaşçısı karşı hastalık

Açıklama:

Bu senin vücudunda bir savaşNFAD, nano boyutlu bir savaşçıyı kontrol eden ve vücudunuzda çeşitli patojenlere karşı çeşitli ilaç topları ve biyolojik füzeler kullanan bir uçan aksiyon oyunudur! Gerçek dünyadan esinlenerek, ayrıntılı bilimsel biyokimyasal prensipleri uçuş atışı ile birleştirin. Hızlı ..

Oyun Adı: Nano savaşçısı ka..
Geliştirici: LBR games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 22 Mar 2021
6,20  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Bu senin vücudunda bir savaş

NFAD, nano boyutlu bir savaşçıyı kontrol eden ve vücudunuzda çeşitli patojenlere karşı çeşitli ilaç topları ve biyolojik füzeler kullanan bir uçan aksiyon oyunudur! Gerçek dünyadan esinlenerek, ayrıntılı bilimsel biyokimyasal prensipleri uçuş atışı ile birleştirin. Hızlı başlamak ve oyun simülasyonunu deneyimlemek isteyen oyuncular için mükemmeldir. Bu savaşı artan zorluk ve hatta yoğunlukla deneyimleyin ve sonunda zafer için çabalayın!

Sanatın iç organlarında özgürce uçmak, Patojene saldırmak ve ona karşı savaşmak, Engin burun boşluğunda istilacı yabancı bakterileri dışarı atmak veya karmaşık vücut sıvıları sisteminden geçmek, her yerde enfekte olmuş hücreleri yok etmek, karmaşık insan vücudunu keşfetmek için nano savaşçıları manipüle etmek, sindirim sisteminin asit denizinden uçmak, yaralı iltihaplı lezyonlardan geçmek, bağışıklık sisteminin sadık koruyucularının yardımıyla savaşmak ve birkaç kez düşmanla yüzleşmek.

Gerçek biyokimyasal tıbbi silah

Bu oyun patojenlere karşı etkili bir silah olarak çeşitli ilaçlar sunuyor, hepsi gerçek dünyadan geliyor, ya zaten var ve yaygın olarak kullanılıyor ya da kavramlar zaten var ve doğmak üzere.

Hızlı tepki savaş alanı

Vücudun çeşitli doku ve organlarında mücadele etmek, farklı biyokimyasal ortamlarda olmak, çeşitli şekil ve özelliklere sahip bir grup patojen ve mikroorganizma ile yüzleşmek, size çeşitli bakteriyel toksinler ve viral füzelerle saldırmak, kötü bir besin olarak vücudunuzu ele geçirmek için.

Düşmanlarınız için acele edin ve onları yok etmek için etkili ilaçlar ve silahlar seçin! Yuvarlanma, antiviralleri, antibiyotikleri ve faj füzelerini yakın savaşa taşıyarak bir parça enflamatuar faktör ve kalıntı bıraktı. Çeşitli düşmanlara saldırmak için farklı silahlar kullanın ve bağışıklık hücresi yoldaşlarınızla birlikte savaşın, eğer onlar da düşman olursa, her şeyle tek başına savaşmalısınız!

Kullanımı kolay simülasyon

Yukarı ve a şağı, sol ve sağ, ileri ve ileri, tamamen özgür uçuş deneyimi, klavye ve yönetmeyi destekle, çalışmak kolay ama gelişmiş hareket ve güzel uçuş yapmak için de çok pratik gerekiyor.

Birden fazla hastalıkla başa çıkmak

Cilt travmasından malign kansere kadar toplam 8 seviye covid19'u da içerir, oyunun savaşında onları öğrenecek ve gerçek hayatta bunlarla başa çıkmayı öğreneceksiniz. Tabii ki, bu bilgiyi kullanma fırsatına sahip olmanızı istemiyoruz, asla.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.