Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Hunt: Showdown - Spirit of Nian

Açıklama:

Bu DLC'ye dahil olanlar: Kutup Yıldızı (Efsanevi Avcı), Hükümdar (Efsanevi Avcı), Nişancının Hediyesi (Efsanevi Nagant Kurmay Karabina), Ejderin Şarkısı (Efsanevi Kurusıkı Aldatıcı) ve Ateş Maymunu (Efsanevi Işık Fişeği)Kutup YıldızıMitoloji öğrencisi ve Beş Form ustası Chen Lan, Amerikan Avcıla..

Oyun Adı: Hunt: Showdown - ..
Geliştirici: Crytek
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 11 Şub 2021
16,50  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Bu DLC'ye dahil olanlar: Kutup Yıldızı (Efsanevi Avcı), Hükümdar (Efsanevi Avcı), Nişancının Hediyesi (Efsanevi Nagant Kurmay Karabina), Ejderin Şarkısı (Efsanevi Kurusıkı Aldatıcı) ve Ateş Maymunu (Efsanevi Işık Fişeği)


Kutup Yıldızı

Mitoloji öğrencisi ve Beş Form ustası Chen Lan, Amerikan Avcılar Derneği'nin yardım çağrısını kabul etti. Memleketindeki mücadelede yardımcı olabilecek bilgiler öğrenmeyi dört gözle bekliyor. Fujian bölgesinden New Orleans'a yaptığı yolculuğun ayrıntıları hakkında ağzını açmasa da silah becerisi ve şiddete olan yatkınlığı, Doğu'dan Batı'ya gerçekleştirdiği kızıl seyahat hakkında yeterince şey söylüyor.


Hükümdar

Strateji uzmanlığına ve olağan dışı bir keskin nişancılık becerisine sahip olan Xiao Feng, av ortağı Chen Lan ile Fujian bölgesini terk ettikten sonra denizler ve karaları aşarak kanlı mücadeleler sonucunda kendini dünyanın öbür ucunda buldu. İkilinin ölümcül becerilerine dair söylentiler New Orleans'a önceden ulaşınca AAD'de en soylu kişilere yaraşır bir saygıyla karşılandılar.


Nişancının Hediyesi 

Fujian'dan Louisiana'ya olan hain yolculuğuna başlamadan önce Xiao Feng'in kendisi gibi Avcı olan babası ona bu Nagant'ı hediye etti. Bataklıkta kullanmaya başladığında ulaşacağı başarının bir sembolüydü.


Ejderin Şarkısı

Yanan bambudan çıkan çıtırtılar Nian'ı (veya daha kötüsünü) korkutmaya yetmezse aldatıcı cihazlar işi görür. Bu şanslı set hem meslektaşların hem de Bataklıktaki canavarlar üzerinde etki gösterir.


Ateş Maymunu 

Zodyak takvimine göre 1896, Ateş Maymun yılıydı. Bu ışık fişekleri de isimlerini Bataklıkta kullanılmaya başlandıkları yıldan alıyor.Hunt'a yeni katılan iki Efsanevi Avcı, Louisiana'ya gelene kadar epey yol kat etti. Üstelik yanlarında bataklıktaki yaratıklarla olan dövüşte bize yardımcı olacak yeni bir Efsanevi Nagant, Kurusıkı Aldatıcı ve Işık Fişeği getirdiler.


Çoğu kişi canavarı bir efsaneden ibaret sanar. Çoğu kişi bu dövüşün bir sembol olduğunu düşünür. Ancak her İlkbaharda Nian, kanlı dişleriyle hayvanları yiyerek ve insan eti parçalayarak yeni yılın başlangıcını simgeler. İlkbahar yaklaşıyor. Yerel Avcılar şunu söyler: Nian bir sembol değil, Heykeltıraş'ın etkisinin bir semptomudur. Çinli çoğu Avcı ilk deneyimini Nian'a karşı yaşar, Avcılığı Nian ile öğrenir.


Her sene Nian'la karşı karşıya gelen ve her sene vahşi, kanlı bir zafer kazanan bu iki Efsanevi Avcı, 1895 yılının sonlarına doğru Geary Yasası'na rağmen Trevors ve Huff'ın da yardımlarıyla Birleşik Devletler'e göç etti. Becerilerinin yanı sıra beraberlerinde getirdikleri silahlar ve araçlar da Louisiana'daki yozlaşmaya karşı olan mücadeleye çok şey kattı. 1896 yılında Çin Yeni Yılı, ayın 13'üne denk geliyordu. O yıl Louisiana'da yaşanacaklara dair kötü bir alamet..

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.