Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Sid Meier's Civilization® VI: Portugal Pack

Açıklama:

Bu yeni içerik paketi Portekiz'in lideri olarak III. Joao'yu oyuna ekliyor. III. Joao'nun liderliğinde Portekiz uygarlığı, Nau benzersiz birliği ve iki benzersiz yapı Navigation School building ve Feitoria mevcuttur.Benzersiz Uygarlık Yeteneği: Portekiz'in benzersiz yeteneği "Casa Da..

Oyun Adı: Sid Meier's Civil..
Geliştirici: Firaxis Games,Aspyr (Mac),Aspyr (Linux)
Tür: Strateji
Çıkış Tarihi: 25 Mar 2021
22,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Bu yeni içerik paketi Portekiz'in lideri olarak III. Joao'yu oyuna ekliyor.


 III. Joao'nun liderliğinde Portekiz uygarlığı, Nau benzersiz birliği ve iki benzersiz yapı Navigation School building ve Feitoria mevcuttur.

 • Benzersiz Uygarlık Yeteneği: Portekiz'in benzersiz yeteneği "Casa Da Índia", International Trade Route'ların getirilerini önemli ölçüde artırır ancak bu yolları kıyıdaki veya Harbor bulunan şehirlerle sınırlar. Bu yetenek ayrıca Trader birliklerine ilave mesafe ve kilitleri açılır açılmaz su karelerine yerleşme becerisi verir.
 • Benzersiz Lider Yeteneği: Joao'nun benzersiz yeteneği, tüm birliklere artırılmış Sight veren "Porta Do Cerco"dur. Ayrıca, Portekiz'in yeni bir uygarlıkla tanıştığı her seferde Trade Route kapasitesini artırır ve tüm şehir devletlerine Open Border'lar sağlar.
 • Benzersiz Birlik: Portekiz'in benzersiz birliği Nau, Caravel'in yerine geçen bir yakın saldırı donanma birliğidir. Ücretsiz bir Yükselme ile başlar, Caravel'e göre daha az bakım gerektirir ve Portekiz'e özgü yükleme limanları olan Feitoria'lar inşa etmek için iki iş gücüne sahiptir.
 • Benzersiz Altyapı: Portekiz'in iki benzersiz yapıya erişimi mevcuttur.
  • Portekiz'in benzersiz building'i Navigation School, University building'in yerine geçer ve her bir şehirde onu inşa eden donanma birlikleri için Production'ı artırır. Ayrıca, şehrin sınırları içinde her iki kıyı veya göl karesi için şehrin Science getirilerini de artırır ve ilave Great Admiral puanları verir.
  • Feitoria, yalnızca bir Nau birliği tarafından, bir lüks veya bonus kaynağın bitişiğindeki yabancı bir şehrin kıyı karesine inşa edilebilir. Feitoria bulunan bir şehre bir Trade Route gönderildiğinde Portekiz'e ilave Gold ve Production sağlanır.


Yeni "Zombies Defense" Oyun Modu

 Portugal paketi ayrıca yeni Zombies oyun modunu da oyuna ekliyor. Bu isteğe bağlı oyun modunda ölüler uzun süre ölü kalmaz ve dünyadaki uygarlıklar için durmaksızın büyüyen bir tehlike arz eder.

 • BEYİN!
 • The Dead Don't Rest: Her birlik, öldükten sonra açgözlü Zombiler olarak dirilme şansına sahiptir. Zombi birlikler kana susamış şekilde Zombi olmayan en yakın birliğe saldırır; katlettikleri her birlik bulaştırdıkları enfeksiyonla Zombi olarak yeniden dirilir.
 • The Living Fight Back: Yeni tuzak ve barikat geliştirmelerinden oluşan bir cephane, içinden geçen veya yanında bulunan düşman birliklere hasar verir ve sahip olunan veya sahipsiz topraklarda kurulabilir. Zombilerin beyin ziyafeti ve sindirim tahribatına olan saplantısı, yalnızca bu geliştirmelere yenik düşebildikleri ve onları yağmalayamadıkları anlamına gelir.
 • Humanity Takes Control: İki yeni proje, uygarlıkların bir şehrin sınırları içindeki Zombi birliklerini geçici olarak zapt ederek oyuncunun kontrolüne almasına olanak tanır. "Holy Site: Turn Undead" projesinin kilidi erkenden açılır ancak Zombileri sadece kısa bir süre için kontrol eder. "Campus: Horde Control" projesinin kilidi oyunda daha sonraları açılır ancak Zombilerin akılsız kargaşasını kontrol etmek için ilave hamleler verir. Bu arada, "Zombie Outbreak" casus operasyonu, başka bir oyuncunun şehrindeki kareler üzerinde Zombileri diriltmeye çalışır.


Yeni Map Script ve yeni World Wonder'lar:

Portugal içerik paketi ayrıca bir yeni Map Script ve iki yeni World Wonder'ı oyuna ekler:

 • Wetlands Map Script: Marsh'larla dolu sırılsıklam bir haritada zafere doğru yol alın. Bu harita, yeni stratejik zorluklar ve savunma olanakları sunar: Marsh'lar Movement'ı zora soksa da dikkatli bir konumlanma ile menzilli birlikler düşmanın azalan hızından faydalanabilir.
 • Torre de Belém World Wonder: Bu görkemli kule, tarihte Portekiz'de Lizbon'a açılan sembolik bir geçit olarak hizmet etti. İlave Gold ve Great Admiral puanları verir. Bu şehirden başlayan International Trade Route'lar, varış noktasında her bir Luxury Resource için ilave Gold alır. Uygarlığın sahip olduğu ancak başka kıtalarda bulunan şehirler, inşa edildiklerinde, o anda inşa edebilecekleri en ucuz binayı alır.
 • Etemenanki World Wonder: Bu Babil zigguratının adı, "cennet ve yeryüzünün temelindeki tapınak" anlamına gelir. Her hamlede ilave Science getirileri ve ayrıca onu inşa eden her şehirdeki tüm Taşkın Yataklarına bonus Science ve Production ve söz konusu uygarlığa Marsh kareleri verir.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.