Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dead by Daylight - A Binding of Kin Chapter

Açıklama:

A Binding of Kin, Dead by Daylight'ın yeni bölümü ve içerisinde 2 kişilik yeni eşsiz Katil İkizler (Charlotte ve Victor) ile yeni Kurban Élodie Rakoto bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katiller ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar: Élodie'nin Günbatımı..

Oyun Adı: Dead by Daylight ..
Geliştirici: Behaviour Interactive Inc.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 1 Ara 2020
3.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


A Binding of Kin, Dead by Daylight'ın yeni bölümü ve içerisinde 2 kişilik yeni eşsiz Katil İkizler (Charlotte ve Victor) ile yeni Kurban Élodie Rakoto bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katiller ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar: Élodie'nin Günbatımı Tişörtü.


Yeni Katil karakteri aslında iki kişinin birleşimi; 17. yüzyıl Fransa'sından gelen, çok özel bir duygusal bağa sahip olan yapışık ikizler Charlotte ve Victor Deshayes. Mahluk, büyük zorluk ve ıstıraplarla dolu bir hayat yaşayan ikizlerin birbirlerine duyduğu sevgiyi ciddi anlamda korkunç bir şeye dönüştürdü. Yeni Kurban ise Élodie Rakoto. Kurnaz, zeki ve kararlı bir karakter olan Élodie Rakoto, bütün hayatını anne ve babasının ortadan kayboluşunun ardındaki gizemi çözmeye adadı. Hâlâ yas tutan ve olanlar için kendini suçlayan Élodie, aradığı cevapları bulmak için okültizme yöneldi.


İkizler


17. yüzyıl Fransa'sından gelen, iki kişinin birleşimi. Çok özel bir duygusal bağa sahip olan yapışık ikizler Charlotte ve Victor Deshayes. Zulüm dolu bir hayatının içine doğan bu ikizler, cadı avcıları tarafından iblis doğurmakla şuçlanan anneleri Madeleine ile kırsala kaçtılar. En sonunda yakalandıklarında, siyah pelerinli gizemli bir gruba satılmadan önce çocuklara, zorla annelerinin diri diri yanışını izlettirdiler. Tarikatın tutsakları olarak, alışılmadık deneylere alet edildiler. İnsanlığa karşı düşmanlıkları her geçen gün artıyordu. İkizler, sonunda tarikatın tapınağını ateşe vererek kaçtı. Charlotte yakındaki bir ormana kaçmasına rağmen, hâlâ Charlotte'un vücuduna bağlı kardeşi, kaçtıkları sırada hayatını kaybetti.


Charlotte yıllarca Fransa'nın ara sokaklarında ve kanalizasyonlarında gizlice dolaşıp, çalıp çırparak, bulabildiği yerlerde barınarak, ne pahasına olursa olsun siyah pelerinlilerden kaçınarak yaşadı. Kardeşinin çürüyen cesediyle ilgilenmeye de özen gösterdi. Çünkü onu kalan tek ailesi olarak gördü. Soğuk bir kış esnasında, zayıflamış ve açlıktan ölmek üzere olan Charlotte, hayatının sonuna yaklaştığını fark etti. Ölümün rahat kollarına kendini bıraktığı esnada şiddetli bir çığlık kulaklarında yankılandı. Victor, mucizevi bir şekilde kasılarak Charlotte'un göğsünden fırladı ve göğsünden ayrılırken döktüğü kan birikintisinin içine düşüverdi. Charlotte tepki vermeye fırsat bulamadan çocuk, çevrelerini saran garip sisin içinde kayboldu. Charlotte sersemlemiş olsa da Victor'u kaybetme düşüncesinden dehşete kapılmış, ailesinden geri kalan tek kişiyle yeniden bir araya gelmeye kararlı bir şekilde sisin içine daldı.


İkizler'in Gücü: Kan Bağı


Kan bağı ve travmayla sonsuza dek birleşmiş olsalar bile İkizler'e ortak bedenlerinden ayrılma gücü de bahşedildi. Charlotte ve Victor, birlikte avlandıkları için Kurbanlara iki kat daha fazla tehdit oluşturuyorlar.


İkizler'i ayırmak için Kan Bağı'nı kullan.

Charlotte veya Victor'u kontrol ederek Kurbanlarını ölümcül bir ikili olarak avla.

Charlotte'u kontrol ettiğin sırada Victor, mücadeleyi izler ve Katil İçgüdüsü'nü tetikleyerek yakınında bulunan Kurbanların yerini ortaya çıkarır.

Ancak Victor, Charlotte kontrol edilirken Kurbanlar tarafından ezilebilir.

Victor ezilirse bir zaman sonra Charlotte'un vücudunda yeniden doğar.


ÖZEL SALDIRI: ÇULLANMA

Victor'u kontrol ederken, Kurbanların üzerine çullanabilirsin.

Başarılı bir Çullanma yapmak, Kurbana hasar verir. Kurban tam candaysa, Victor kurbanı tutarak Sakat, Bihaber ve yeni Aciz durum etkilerine sokar. Victor ayrıca Katil İçgüdüsü ile yakındaki diğer Kurbanların yerlerini de belirler.

Kurbanlar, onlara tutunduğu sırada Victor'u üzerlerinden atmaya çalışabilir.

Victor çullanmasını kaçırırsa, anlık olarak savunmasız hale düşer ve Kurbanlar tarafından ezilebilir.İkizler 3 yeni avantajla birlikte gelir.

İstifçi

Kurbanlar bir sandıkla etkileşime girdiğinde veya bulunduğun yerin menzilinde bir eşya aldığında, onların varlığı konusunda bildirim alırsın.

Yeterli sayıda belirme noktası varsa, yeterince oluşma noktası varsa, fazladan iki ekstra sandık oluşur.

İstifçi, sandıklarda bulunan eşyaların nadirliğini azaltır.

Baskı

Bir jeneratöre hasar verdiğinde, diğer rastgele jeneratörler de hasar görür.

Bu jeneratörlerden herhangi biri tamir edilmekteyse, onları tamir eden Kurbanlar zor bir beceri denemesiyle karşılaşırlar.

Son Darbe

Bir jeneratör tamamlandığında, bir nişan kazanırsın.

Nişanı kullanarak bir sonraki atılmanın mesafesini arttırabilirsin.


Élodie Rakoto


Kurnaz, zeki ve cüretkâr Élodie Rakoto, ailesinin doğum yeri olan Madagaskar'dan kilometrelerce uzakta, yemyeşil bir Paris evinde doğdu. Dyer adasına yaptıkları bir gezi sırasında ailesini kaybettiğinde sadece on dört yaşındaydı. Ailesinin ortadan kaybolmasıyla ilgili hiçbir mantıklı açıklama bulunamadı. Keder ve suçluluk duygusuyla boğulan Élodie depresyona girdi ve cevaplar bulmak için okültizme yöneldi.


On dört yıl geçmiş olsa da Élodie hâlâ kayıp ailesini aramaktaydı. Efsaneleri araştırdı, tarihi eserler topladı ve ailesini ondan alan Şey'i arayan eski uygarlıkların kayıtlarını inceledi. Ona farklı dillerde farklı isimler verildiğini keşfetti; Hiçlik, Ebedi, Çukur.


Élodie, insan kurban ettikleri söylenen tarikat üyelerinden oluşan Kara Görevli tarafından ele geçirildiğinde çok önemli bir eseri bulmak üzereydi. Kaçmaya çalışırken, tanıdık liçi ve vanilyalı meyve kokusu dört bir yanı sardı. Sonra tropikal bir yağmur çiselemeye başladı. Çocukken birçok kez hayallerinde canlanan, rüya gibi bir yere gelmişti.


Madagaskar.


Ayağının altındaki yeşille örtülü toprak aniden küle döndü ve çöktü. Yoğun ve soğuk bir şeyin içine düştü, bataklıktaymış gibi yutuldu. Hiçlik... Ebedi... Çukur... onu boğmadan önce avazı çıktığı kadar bağırdı.


Élodie 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Değerleme

Mücadeleye üç nişan ile başlarsın. Bir sandık zaten açılmışsa, bir nişan harcayarak içinde eşya ararsın.

Sandıklarla daha hızlı etkileşime girersin.

Aldatmaca

Koşarken, dolaba girmektense, giriyormuş gibi yaparsın. Sonraki üç saniye boyunca çizik bırakmazsın.

Güç Mücadelesi

Katil seni taşırken yeterince sert savaşırsan, Katili sersemletmek ve kendini kurtarmak için bir palet düşürebilirsin.
Élodie'ın Günbatımı Tişörtü


A Binding of Kin, özel bir eşya içerir: Günbatımı Tişörtü sadece DLC'nin bir parçası olarak mevcuttur. Lütfen bu ürünün ayrı olarak satın alınamayacağını unutma.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.