Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Base One

Açıklama:

Base One, RPG yönü olan bir üs kurma strateji oyunudur. Büyük bir solucan deliğinin Ay'ı parçalayarak eşi benzeri görülmemiş düzeyde doğal felaketlere neden olduktan sonra Earth Global Union, yeni bir yurt bulmak üzere solucan deliğini keşfetmek için Solution uzay keşif programını oluşturdu. Sol..

Oyun Adı: Base One
Geliştirici: Pixfroze
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 11 May 2021
680,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Base One, RPG yönü olan bir üs kurma strateji oyunudur. Büyük bir solucan deliğinin Ay'ı parçalayarak eşi benzeri görülmemiş düzeyde doğal felaketlere neden olduktan sonra Earth Global Union, yeni bir yurt bulmak üzere solucan deliğini keşfetmek için Solution uzay keşif programını oluşturdu. Solution'ın Komutanı olarak filoyu genişletmek, değerli madenler ve yaşanacak yeni gezegenler bulmak ve hatta Dünya'yı ekolojik bir yıkımdan kurtarmak senin görevin!


  • Galaksinin dört bir yanında EGU uzay istasyonu filosunu komuta et.  • Uzay istasyonlarındaki belirli görevlerin en iyi şekilde üstesinden gelmek için her biri kendine has avantajlara, niteliklere ve özelliklere sahip çok çeşitli mürettebat üyeleri arasından seçim yap.  • Uzay istasyonu ağının ortak kaynaklarını izle: Elektrik, ısıtma, oksijen ve su ikmali. Bu sınırlı miktardaki kaynakları her bir istasyona uygun bir şekilde dağıtmak hayatta kalmak için kritik öneme sahip!  • Sana doğru gelen asteroitleri hızlıca ortadan kaldırmak için ağır silahlarını yükselt. EGU'nun sunabileceği en iyi askeri uzmanlık ile uzay korsanlarını uzakta tut!


Kendi Solution seferini oluştur, mürettebatının sana anlatacağı çeşitli hikayeleri dinle ve Hope sistemi gibi keşfedilmemiş sistemleri keşfet. Kendi koşulları ve görevleriyle kendi seferini oluşturmak isteyen daha deneyimli oyuncular için bir Özel Oyun modu bile var.

Solution sende Kaptan!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.