Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

theHunter: Call of the Wild™ - Te Awaroa National Park

Açıklama:

{STEAM_APP_IMAGE}/extras/CoTW_Te_Awaroa_Description_image_Long_description_616x257.pngTe Awaroa Milli Parkı'nın nesillerdir avcıları kendine çeken, film yönetmenlerinin hayal gücünü harekete geçiren büyülü bir güzelliği var. Dalga dalga tepeler, ılıman yağmur ormanları ve yaprak döken ağaçların ..

Oyun Adı: theHunter: Call o..
Geliştirici: Expansive Worlds
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 10 Ara 2020
15,50  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

{STEAM_APP_IMAGE}/extras/CoTW_Te_Awaroa_Description_image_Long_description_616x257.png

Te Awaroa Milli Parkı'nın nesillerdir avcıları kendine çeken, film yönetmenlerinin hayal gücünü harekete geçiren büyülü bir güzelliği var. Dalga dalga tepeler, ılıman yağmur ormanları ve yaprak döken ağaçların olduğu ormanlar, Yeni Zelanda'nın Güney Adası'nın mikro ekosistemini oluşturuyor. Bu muhteşem doğada yürüyüş yaparken her adımda manzaranın değiştiğini göreceksin. 


Sika Geyiği, Çengel Boynuzlu Dağ Keçisi ve Yaban Keçisi peşindeki avcıları kendine çeken Te Awaroa Milli Parkı ayrıca yakın zamanda bölgede çekilen filmlerden dolayı turist akınına da uğramaya başladı. Bu doğal sit alanına kalıcı bir zarar verilmemesini, bölgenin doğal bitki örtüsünün ve hayvan popülasyonunun korunması sana ve park bekçisi Kiri Taylor'a bağlı. 

TE AWAROA'NIN HAYVANLARI

Avcılar Te Awaroa'nın nefes kesici, farklı doğal bölgelerinde çeşitli hayvanların izini sürmeyi çok seviyor. Bazı avcıları kayın ormanında Sika Geyiğinin izini sürmenin heyecanı, bazılarını da Yaban Domuzu, Yaban Keçisi ve Çengel Boynuzlu Dağ Keçisi gibi az rastlanan hayvanları görebilme tutkusu çekiyor buraya. Daha rahat bir av deneyimi arayan avcılar için de burada çok sayıda Alageyik, Hindi, Ada Tavşanı ve Sığın var. 

YENİ ZELANDA'NIN BİTKİ ÖRTÜSÜ

Sürekli değişen büyüleyici ekosistemleriyle Te Awaroa'nın masallardaki mekânları tanımlamak için kullanılmış olması hiç şaşırtıcı değil. Bölgede yürürken arazi, parkı bölen dik ve etkileyici dağlardan parlak kumlara sahip kumsallara, gür ve ılıman ormanlara dönüşüyor. Parkta ayrıca alaçam ve çam ormanları gibi daha tanıdık avlanma arazileri de var.

ÇOK YÖNLÜ ESKİ LEVAZIM TÜFEĞİ

F.L. Sporter .303 çok iyi durumda olmayabilir ama performansıyla bu eksiğini kapatıyor. Sürgülü mekanizması sorunsuz, güvenilir ve kolayca geçiş yapılmasını sağlıyor. Bu hem av hem de atış taliminde kendini kanıtlamış bir tüfek. Uyumlu, çok çeşitli nişangâhları ve etkili menziliyle birçok hayvanı bu tüfek sayesinde sorunsuz bir şekilde avlayabilirsin.

GÖREVLER VE ÖNLEMLRE

64 kilometrekarelik (25 mil kare) bir alana yayılan Te Awaroa Milli Parkı, Polinezyalı ilk yerleşimcilerden helikopterden geyik avlayarak nam salan sert adamlara kadar herkes için hep bir inziva yeri olmuştu. Yine de zor zamanlardayız. Bekçi Kiri Taylor isteksizce de olsa parkta birkaç Hollywood filminin çekilmesine onay verdikten sonra, bu izole doğa parkı bir anda günübirlikçilerin favori bölgesi hâline geldi. 


Artık parkın hassas ekolojik dengesinin tehdit altında olması, Kiri için bardağı taşıran son damlaydı. Şimdi Kiri, seninle birlikte dünyaya Yeni Zelanda'nın sadece haka dansından ve hobbitlerden ibaret olmadığını göstermeye hazırlanıyor. 16 yeni hikâye görevi boyunca yerel tehditlerle başa çıkacak, eski dostların arasını düzeltecek ve çok uzun süredir unutulmuş bir efsanenin ardındaki gerçeği ortaya çıkaracaksın.

DENEYİMİ PAYLAŞ

DLC'ye sahip olmasan bile, çok oyunculu modda DLC sahibi bir oyuncunun oyununa katılarak Te Awaroa Milli Parkı'nda avlanabilirsin. Bu, hikâye görevleri dışındaki tüm içeriklere erişmeni sağlar. 

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.