Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dorfromantik

Açıklama:

???? shoutoutISLANDERS is a beautiful game from our friends at GrizzlyGames that we can recommend to everyone who likes minimalist indie games with strategy and puzzle elements!https://store.steampowered.com/app/1046030/ISLANDERS/Oyun AçıklamasıDorfromantik, sürekli büyüyen, pastoral köy manazaları ..

Oyun Adı: Dorfromantik
Geliştirici: Toukana Interactive
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 25 Mar 2021
97,30  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

???? shoutout

ISLANDERS is a beautiful game from our friends at GrizzlyGames that we can recommend to everyone who likes minimalist indie games with strategy and puzzle elements!

https://store.steampowered.com/app/1046030/ISLANDERS/


Oyun Açıklaması

Dorfromantik, sürekli büyüyen, pastoral köy manazaları yaratmak için karolar yerleştirdiğiniz rahatlatıcı bir inşa stratejisi ve bulmaca oyunudur. Dorfromantik ile kendinizi dilediğiniz zaman sessiz ve huzurlu bir dünyaya kaptırabilir, günlük hayata ara verebilirsiniz. Aynı zamanda Dorfromantik, en yüksek rekoru geçmek için karoları dikkatlice planlayıp ve stratejik olarak yerleştirmek isteyenler için bir mücadele imkanı tanıyor :)Dorfromantik'te, prosedürel olarak oluşturulmuş karolardan oluşan bir yığınla başlarsınız. Birbiri ardına, yığının en üst parçasını çizer, mevcut bir yuvaya yerleştirir ve karolar ile uyumlu olması için döndürürsünüz. Böylece ormanlar, köyler veya su kütleleri gibi manzara grupları ve kombinasyonları oluşturup, karonun ne kadar iyi yerleştirildiğine bağlı olarak puanlarla ödüllendirilirsiniz.Bazı karolarda size bir görev veren özel nesnelerle karşılacaksınız: Örneğin, yel değirmeni 6 tane tarlasını sınırlandırmak istiyor, lokomotif 10 yola bağlanmak istiyor veya geyik en az 50 ağaçlı bir ormanda yaşamak istiyor. Manzaranızın genişlemesine devam etmek ve daha fazla karo elde etmek için bu görevleri tamamlayın. Oyun, karo yığını bittiğinde sona erer.


Manzarayı genişletirken yeni, renkli biyomlara erişebilir ve size uzun vadeli görevler veren, önceden yerleştirilmiş oyun nesnelerini keşfedebilirsiniz. Bu görevler sayesinde yeni karoların, yeni biyomların ve görünüşlerin kilidini açabilirsiniz.Dorfromantik neler sunar

 • Sonsuz ve güzel manzaralar inşa etmek
 • Benzersiz strateji ve bulmaca mekaniği karışımı
 • Rahatlatıcı ve sakinleştirici bir oyun
 • Pastoral köy manzarası
 • Yüksek tekrarlama değeri - Her oturum farklıdır.
 • Birçok kilidi açılabilir karo ve biyom
 • Elle boyanmış masa oyunu hissi ile Orijinal Sanat Stili

Dofromantik ne sunmaz

 • 4X Strategy
 • Ticaret
 • Kaynak Yönetimi
 • Muharabe & Şiddet
 • Çok OyunculuDorfromantik, Berlin'den dört oyun tasarımı öğrencisi tarafından geliştirildi. Birlikte Toukana Interactive'i kurduk ve gelecekte daha birçok küçük, orijinal ve yüksek kaliteli bağımsız oyun geliştirmeyi hedefliyoruz.


Her türlü yapıcı geri bildirimlerden memnun oluruz, bu yüzden bizilme iletişime geçmekten çekinmeyin! Mesajlara hızlı bir şekilde yanıt vermek ve ortaya çıkabilecek sorunları gidermek için elimizden geleni yapacağız. :)

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.