Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pro Cycling Manager 2021

Açıklama:

PCM'e daha da fazla gerçekçilik katan, 2021'deki yeni özellikler:Tour de France 2021'in 21 resmi aşamasının tümüYeni bir hedef sistemiAvrupa Şampiyonaları ve milli takımlarLisanslı yeni markalar (Lazer, Specialized, Vision, Rudy Project, Corima, HJC, Canyon, POC, Merida)Geliştirilmiş pel..

Oyun Adı: Pro Cycling Manag..
Geliştirici: Cyanide Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 3 Haz 2021
340,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

PCM'e daha da fazla gerçekçilik katan, 2021'deki yeni özellikler:

 • Tour de France 2021'in 21 resmi aşamasının tümü
 • Yeni bir hedef sistemi
 • Avrupa Şampiyonaları ve milli takımlar
 • Lisanslı yeni markalar (Lazer, Specialized, Vision, Rudy Project, Corima, HJC, Canyon, POC, Merida)
 • Geliştirilmiş peloton tepkileri
 • Gerçek yarışlara daha benzer hızlı simülasyonlarKapsamlı bir Kariyer modu

Pro Cycling Manager'ın Kariyer modunda kendi takımını kurabilir veya mevcut bir takımı yöneterek zirveye çıkarabilirsin.

Sen bu takımın sportif direktörüsün ve en iyi seçimleri yapmakla sorumlusun:

 • Yeni sürücüler al: Edindiğin bilgiler ışığında hayallerinin takımını oluştur.
 • Sponsorluk: Bütçeni arttırmak için sponsorların dikkatini çek.
 • Mali durum: Yeni sürücüler işe almak ve sponsorlarının güvenini korumak için harcamalarını iyi yönetmelisin.
 • Ekipman: Ekipmanlarını geliştirmek ve en iyi performansı garantilemek için ARGE takımını yönet.
 • Yeni çalışanlar al: Takımını yönetmene yardımcı olmaları için işe kendi çalışanlarını (eğitmenler, yeni yetenekleri keşfetmesi için gözlemciler ve doktorlar) almalısın.
 • Antrenman: Geleceğin bisiklet yıldızlarını ortaya çıkarması için gözlemciler görevlendir ve potansiyeli olanları profesyonel takıma dahil edebilmek için gelişim takımını yönet.


Pro Cyclist modunda zirveye tırman.

Bu modda kendi sürücünü oluşturup bir takıma katılacak ve dünyanın en saygın yarışlarını kazanabilmek için yeteneklerini geliştireceksin... Sarı Mayo seni bekliyor!

Yöneticinin belirlediği hedefleri tamamlayarak dikkat çek ve gelecek sözleşmeler için kozunu arttır. Kendi takımınla anlaşamazsan seni isteyecek farklı takımlar da olacak. Kötü kariyer seçimlerinden kaçın!

Pro Cyclist modu, tamamladığın hedeflere bağlı olarak sürücünü seviye atlattığın bir yetenek ağacı içerir.

Yeteneklerini kanıtladığın zaman takımının lideri olursun, tıpkı Primoz Roglic, Tadej Pogacar ve Thibaut Pinot gibi. İşte o zaman takım arkadaşların gözüne girmeye çalışacak.


Yeni hedefler sistemi

Daha gerçekçi olması ve daha fazla özgürlük sunması için hedef sistemini değiştirdik.

Artık bütün sürücülerin için istediğin sayıda hedef atayabilirsin (tabii çok fazla hedef, çok fazla yorgunluk demek). Sezon boyu sürekli olarak seçimlerini tekrar gözden geçirmen de gerekecek çünkü öngörülemeyen koşullar (yorgunluk, takvim değişiklikleri vb.) sürücülerinin moralini etkiler.

Ayrıca sürücülerin hedeflerini yönetebilmesi ve liderlerin sezonun önemli yarışlara dağıtımını iyileştirmesi için yeni bir yapay zekâ geliştirdik.

Bu yeni sistem kondisyon ve yorgunluk sistemleri için de değişiklikler içeriyor:

 • Yarış türlerine göre yorgunluk seviyesi değişecek. Bazı yarış türleri ve şartlar, sürücüleri daha çok yoracak: Taşlı yollu Klasikler, kötü hava şartları, genel klasmanda derece kazanmak için birkaç gün süren yarışlar gibi.
 • Tüm bunlar daha dinamik bir oynanış sağlıyor: Düzenlenebilir takvim üzerinden senelik planlarında değişiklik yapman gerekebilir. Örneğin önemli bir yarışı, sürücün yorgunluk sınırına eriştiği için son dakikada iptal edebilirsin.
 • Yapay zekânın kondisyon ve yorgunluk yönetimi geliştirildi, özellikle sezon ortası (Tour de France) ve sezon sonu (La Vuelta ve Dünya Şampiyonaları/Klasikler) hedefleri konusunda.


YENİ: Avrupa Şampiyonaları ve milli takımlar

Sezon takvimine Avrupa Şampiyonaları (çevrimiçi yarışlar ve zamana karşı mücadeleler) ekledik. Bu iki yarış Dünya Şampiyonaları gibi işliyor, yani milli takım seçimi ile.

Bunun anlamı:

 • Kazananlar için tıpkı Dünya Şampiyonaları gibi belirleyici mayolar
 • Milli takım seçimleri, Dünya Şampiyonaları ve Avrupa Şampiyonaları için geliştirilmiş yapay zekâ Takım oluşturma ve eski sistemdeki sorunların (belirli liderlerin rotanın kendilerine uygun olmasına rağmen etkinlikte yer almaması) düzeltilmesinin yanı sıra eklenen daha gerçekçi değerlendirme ölçütleri
 • Avrupa yarışlarında yeterli takım olmasını sağlamak için veritabanına eklenen yeni milli takımlar
 • Yeniden tasarlanan ""Milli Takımlar"" sayfası


YENİ: Daha gerçekçi hava şartları

Hava şartları, sürücülerin yorgunluğu ve moralini çok daha fazla etkiliyor. Belirli yarışlar hava şartlarına bağlı olarak daha yüksek risk seviyeleri içeriyor. Bunun da sürücüler ve yorgunlukları üzerinde etkisi oluyor.

Kariyer modu aşama yarışlarında hava durumu artık tutarlı olacak. Günden güne gerçek meteorolojik verileri kullanarak gerçekçi bir hava durumu oluşturduk.


YENİ: Yeni markalar ve resmi ekipmanlar eklendi

800'ü aşkın sürücü, 80'i aşkın takım, 260'ı aşkın yarış ve 700'ü aşkın aşama ile Pro Cycling Manager 2021, çok daha fazla içerik sunuyor.


Gerçekçiliği arttırmak için yeni resmi markalar ekledik:

 • Lazer (kasklar)
 • Specialized (kasklar, kadrolar, tekerlekler)
 • Vision (tekerlekler)
 • Rudy Project (kasklar)
 • Corima (tekerlekler)
 • HJC (kasklar)
 • POC (kasklar)
 • Merida (kadrolar)
 • Canyon (kadrolar)


Ayrıca yol kenarlarına, yarışlarda resmi olarak kullanılan öğeler ekledik (kilometre taşları, afişler gibi).


Diğer değişiklikler

 • Özellikle viraj dolu bitişlerde, depar sırasında peloton tepkileri iyileştirildi
 • Yönetici arayüzünü geliştirme çabamız doğrultusunda takımlar sayfasını yeniden tasarladık ve sürücüler için yeni istatistikler ekledik (önemli yarışlara katılımlar, yarış günü detayları ve sonuçlar)
 • Daha gerçekçi olması adına geliştirilmiş hızlı simülasyonlar:
  o Geliştirilmiş sonuçlar ve taşlı yolların hesaba katılması (örneğin Paris-Roubaix)
  o Geliştirilmiş tepeli Klasikler Flèche Wallonne ve Liège-Bastogne-Liège gibi turnuvalarda daha gerçekçi sonuçlar için tepe karakteristiğinin ve ortamın hesaba katılması
  o Aşama 21, Büyük Turlarda hesaba katılacak Gerçekçiliği arttırmak için Tour de France gibi yarışların son gününde bulunan düz aşamalar artık depar bitişiyle son buluyor
  o Zamana karşı mücadele aşamalarında iyileştirilmiş aralıklar Bu aşamaları canlandırırken gerçekçiliği arttırmak için aralıklar artık biraz daha büyük
 • En iyi kıtasal profesyonel takımların tüm Dünya Turu yarışlarına (en iyiler için) ve tek bir günde geçen tüm yarışlara (ikinci gelen için) davet almasına izin verme kuralı eklendi. Mod yapımcıları veritabanındaki bu değişkenleri düzenleyebilir

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.