Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Haunt Chaser

Açıklama:

Haunt Chaser 4 Kişlik bir Co-Op korku oyunudur ve tek kişi de oynanabilmektedir. Oyuncular, bir yandan derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarıp bir yandan da masum ruhları işkenceden kurtarmak için tüm av ekipmanlarını kullanması gerekmektedir. Oyunda 4v1 parti modu da bulunmakta.Haunt Chaser ..

Oyun Adı: Haunt Chaser
Geliştirici: Clock Wizard Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 6 Eki 2021
25,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında AçıklamaHaunt Chaser 4 Kişlik bir Co-Op korku oyunudur ve tek kişi de oynanabilmektedir. Oyuncular, bir yandan derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarıp bir yandan da masum ruhları işkenceden kurtarmak için tüm av ekipmanlarını kullanması gerekmektedir. Oyunda 4v1 parti modu da bulunmakta.Haunt Chaser lk sezonu Yetimhane ile başlayacak. Ardından ücretsiz olarak daha fazla değişik temalı haritalar ve doğaüstü varlıklar ile yeni sezonlar yayınlanacak.


Merak eden oyuncular yol haritamızı buradan görebilir: https://trello.com/b/6D1DGhBp/haunt-chaser-community-hub-roadmap


Yetimhane terk edilmiş bir köyde bulunuyor ve burada Chaser'lar dehşeti ilk elden deneyimlemeye başlayacak. Chaser'ların amacı, eziyet çeken çocukların ruhlarını kurtarmak ve köye musallat olmuş şeytani varlığı dünyadan sonsuzluğa defetmektir.


Ancak O, sizin ruhunuzu hissedebilir. Attığınız her adım karanlığın kendisi tarafından duyulacak. Ne yazık ki çocuklar bunu bilmiyordu! En azından, sizler sizi orada neyin beklediğini biliyorsunuz.Haunt Chaser'da ya işbirliği yapacak ya da tek tabanca olacaksınız. Fakat kötülüğü kovmanın zorluğu bir ekip olarak birlikte çalışıp çalışmamanıza bağlı. Sakın unutmayın, kötülük defedilene kadar kaçış yok.


Chaser'lar etrafı araştırmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için av ekipmanlarını kullanmalı ve varlığı defedecek gerekli eşyaları bulmak zorundalar. Ayrıca bu ekipmanları kötülükten korunmak, kaçmak ve hatta ondan saklanmak için kullanmalılar.


Yapay Zeka Zorluğu

Yapay Zeka için bir sürü farklı zorluk ayarı var. Çok Kolay'dan başlayıp Akıl Sağlığınızı Yitirtecek kadar zorluğa kadar çıkarabilirsiniz!


Oyunu en zor seviyesinde tamamlayabilir misiniz?


Rastgele olaylar ve yerleştirilen eşyalar


Rastgele belirlenen eşya yerleri, etkinlikler ve gerçek insan tepkileri sayesinde her oynayışta beklenmedik bir tecrübe yaşanacak. Bir sonraki oynayışınızda ne olacağını asla bilemezsiniz. Eğer yeterince dikkatli araştırırsanız, köydeki korkunç sırların gizemini bile keşfedebilirsiniz.Chasers Ekipmanları


Özel Kamera ve Mystic Stone size ortamın gerçek yüzünü farklı yollarla gösterecek. Ayrıca Kamera ile gözle görülmeyen bu gerçeklerin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

EMF Okuyucu sayesinde Elektro Manyetik alanlarındaki en küçük değişiklikleri bile tespit edebileceksiniz.

Parabolik Mikrofon ile öte dünyadaki ruhların ağıtlarını duyacaksınız.

Mühür büyüsü ile kötülüğün kapılardan ve bazı alanlardan geçmesini engelleyeceksiniz.

Tılsım Büyüsü ile de en azından bir süreliğine bile olsa kötülüğü zincirleyebilirsiniz.

Proton Işığı ile kuvvetli bir ışık patlaması gerçekleştirip, doğaüstü bir varlığı kısa süreliğine de olsa bulunduğunuz ortamdan defedebilirsiniz.


Doğaüstü Varlığın Becerileri


Hız - Avına yetişip yakalayabilmek için hız yeteneğini kullanmak zorundadır.

Teleport - Ttotemler arasında ışınlanabilir.

Görünmezlik - Bu yetenek onu canlı gözle görünmez yapar, bu haldeyken sadece Camera ile görülebilir.


4v1 Parti Modunda Lobinizi İsteğinize Göre Düzenleyin


1v4 parti deneyiminizi istediğiniz gibi şekillendirmeniz için size bir şans veriyoruz!

Peki nedir bu ayarlar?


1. Doğaüstü Varlık yeteneklerinin bekleme süresini istediğiniz gibi ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

2. Canlanma sayılarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

3. Chaser'ları bulmak için Haunting Voice yeteneğinin ek özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz.

4. Chaser'ların Proton Light ekpmanının bekleme süresini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.


Hem Doğaüstü varlık oyuncusu, hem de Chaser oyuncusu için oyunu istediğiniz gibi zorlaştırıp, kolaylaştırmak sizin elinizde!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.