Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Haunt Chaser

Açıklama:

Haunt Chaser 4 Kişlik bir Co-Op korku oyunudur ve tek kişi de oynanabilmektedir. Oyuncular, bir yandan derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarıp bir yandan da masum ruhları işkenceden kurtarmak için tüm av ekipmanlarını kullanması gerekmektedir. Oyunda 4v1 parti modu da bulunmakta.Haunt Chaser ..

Oyun Adı: Haunt Chaser
Geliştirici: Clock Wizard Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 6 Eki 2021
7.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında AçıklamaHaunt Chaser 4 Kişlik bir Co-Op korku oyunudur ve tek kişi de oynanabilmektedir. Oyuncular, bir yandan derin ve rahatsız edici sırları ortaya çıkarıp bir yandan da masum ruhları işkenceden kurtarmak için tüm av ekipmanlarını kullanması gerekmektedir. Oyunda 4v1 parti modu da bulunmakta.Haunt Chaser lk sezonu Yetimhane ile başlayacak. Ardından ücretsiz olarak daha fazla değişik temalı haritalar ve doğaüstü varlıklar ile yeni sezonlar yayınlanacak.


Merak eden oyuncular yol haritamızı buradan görebilir: https://trello.com/b/6D1DGhBp/haunt-chaser-community-hub-roadmap


Yetimhane terk edilmiş bir köyde bulunuyor ve burada Chaser'lar dehşeti ilk elden deneyimlemeye başlayacak. Chaser'ların amacı, eziyet çeken çocukların ruhlarını kurtarmak ve köye musallat olmuş şeytani varlığı dünyadan sonsuzluğa defetmektir.


Ancak O, sizin ruhunuzu hissedebilir. Attığınız her adım karanlığın kendisi tarafından duyulacak. Ne yazık ki çocuklar bunu bilmiyordu! En azından, sizler sizi orada neyin beklediğini biliyorsunuz.Haunt Chaser'da ya işbirliği yapacak ya da tek tabanca olacaksınız. Fakat kötülüğü kovmanın zorluğu bir ekip olarak birlikte çalışıp çalışmamanıza bağlı. Sakın unutmayın, kötülük defedilene kadar kaçış yok.


Chaser'lar etrafı araştırmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için av ekipmanlarını kullanmalı ve varlığı defedecek gerekli eşyaları bulmak zorundalar. Ayrıca bu ekipmanları kötülükten korunmak, kaçmak ve hatta ondan saklanmak için kullanmalılar.


Yapay Zeka Zorluğu

Yapay Zeka için bir sürü farklı zorluk ayarı var. Çok Kolay'dan başlayıp Akıl Sağlığınızı Yitirtecek kadar zorluğa kadar çıkarabilirsiniz!


Oyunu en zor seviyesinde tamamlayabilir misiniz?


Rastgele olaylar ve yerleştirilen eşyalar


Rastgele belirlenen eşya yerleri, etkinlikler ve gerçek insan tepkileri sayesinde her oynayışta beklenmedik bir tecrübe yaşanacak. Bir sonraki oynayışınızda ne olacağını asla bilemezsiniz. Eğer yeterince dikkatli araştırırsanız, köydeki korkunç sırların gizemini bile keşfedebilirsiniz.Chasers Ekipmanları


Özel Kamera ve Mystic Stone size ortamın gerçek yüzünü farklı yollarla gösterecek. Ayrıca Kamera ile gözle görülmeyen bu gerçeklerin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

EMF Okuyucu sayesinde Elektro Manyetik alanlarındaki en küçük değişiklikleri bile tespit edebileceksiniz.

Parabolik Mikrofon ile öte dünyadaki ruhların ağıtlarını duyacaksınız.

Mühür büyüsü ile kötülüğün kapılardan ve bazı alanlardan geçmesini engelleyeceksiniz.

Tılsım Büyüsü ile de en azından bir süreliğine bile olsa kötülüğü zincirleyebilirsiniz.

Proton Işığı ile kuvvetli bir ışık patlaması gerçekleştirip, doğaüstü bir varlığı kısa süreliğine de olsa bulunduğunuz ortamdan defedebilirsiniz.


Doğaüstü Varlığın Becerileri


Hız - Avına yetişip yakalayabilmek için hız yeteneğini kullanmak zorundadır.

Teleport - Ttotemler arasında ışınlanabilir.

Görünmezlik - Bu yetenek onu canlı gözle görünmez yapar, bu haldeyken sadece Camera ile görülebilir.


4v1 Parti Modunda Lobinizi İsteğinize Göre Düzenleyin


1v4 parti deneyiminizi istediğiniz gibi şekillendirmeniz için size bir şans veriyoruz!

Peki nedir bu ayarlar?


1. Doğaüstü Varlık yeteneklerinin bekleme süresini istediğiniz gibi ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

2. Canlanma sayılarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

3. Chaser'ları bulmak için Haunting Voice yeteneğinin ek özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz.

4. Chaser'ların Proton Light ekpmanının bekleme süresini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.


Hem Doğaüstü varlık oyuncusu, hem de Chaser oyuncusu için oyunu istediğiniz gibi zorlaştırıp, kolaylaştırmak sizin elinizde!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.