Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dofamine

Açıklama:

Bilimsel araştırma, bir dedektifin çalışmasından farklı değildir. Gizli bağlantıları ve ince kalıpları ortaya çıkarmak, anlamlar ağını çözmek, nedenleri incelemek ve sonuçları tahmin etmekle pek çok ortak noktaya sahiptir. Kişi veri bloklarını doğru bir şekilde birleştirir ve bağlantılarını belirler..

Oyun Adı: Dofamine
Geliştirici: CyberCry Creators
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 27 May 2021
19,90  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Bilimsel araştırma, bir dedektifin çalışmasından farklı değildir. Gizli bağlantıları ve ince kalıpları ortaya çıkarmak, anlamlar ağını çözmek, nedenleri incelemek ve sonuçları tahmin etmekle pek çok ortak noktaya sahiptir. Kişi veri bloklarını doğru bir şekilde birleştirir ve bağlantılarını belirlerse, sonunda gerçeği ortaya çıkarabilir. Ancak bu gerçek ve olan her şeyin açıklaması, onu bulan için şok olabilir.


Dopamin, Higgs bozonu veya "Tanrı parçacığı" ile yapılan deneylerin ardından, oyuncunun bilmecelerin labirentini keşfetmesi ve araştırma tesisinde kıyamet olayını araştırması gereken birinci şahıs bir bilim kurgu bulmaca oyunudur.


BİR GİZEMİ İNCELEYİN

Araştırmayı ilerletmek için bilim kurgu çevresini keşfetmeli ve ipuçlarını ortaya çıkarmalısınız - doğru bir şekilde birleştirilmesi ve yeniden bağlanması gereken veri blokları.


BİLGİ FİYATINI ÖĞRENİN

Cehaletin mutluluk olduğunu iddia etmiyoruz, ama… Tanrı'yı oynayıp daha sonra şaka olarak yazamazsınız. Böyle bir oyun her zaman korkunç sonuçlara yol açar.


GÖRÜŞÜNÜZE GÜVENİN

Benzersiz bir film müziği, tüm araştırma potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Şüphelerinizi unutun ve müzik seslerinin sizi gerçeğe doğru yönlendirmesine izin verin.


OYUN ÖZELLİKLERİ:

  • Notlar ve bulmacalar
  • İlginç birinci şahıs hikayesi
  • Farklı yerler
  • İnanılmaz ses

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.