Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Outward: The Three Brothers

Açıklama:

"Bir maceracının hayatı yıkımdan ibaret değildir. Şimdi yapıcı olma zamanı! Aurai tarihinde önemli bir rol oynayacaksın: Eski Sirocco mülteci kampının yeniden inşa çalışmalarına katıl ve sefil haldeki bu insanlara yuva olabilecek yeni bir yer, yeni bir Sirocco kur.Yeni silahlar, yetenekler ve daha p..

Oyun Adı: Outward: The Thre..
Geliştirici: Nine Dots Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15 Ara 2020
249,44  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

"Bir maceracının hayatı yıkımdan ibaret değildir. Şimdi yapıcı olma zamanı! 


Aurai tarihinde önemli bir rol oynayacaksın: Eski Sirocco mülteci kampının yeniden inşa çalışmalarına katıl ve sefil haldeki bu insanlara yuva olabilecek yeni bir yer, yeni bir Sirocco kur.

Yeni silahlar, yetenekler ve daha pek çok araç, bilinmeyene doğru çıktığın bu yolculukta sana yardımcı olacak.

Kapılar açılıyor ve yol seni Outward dünyasının maceralar, tehlikeler ve keşfedilecek sırlarla dolu yeni bölgesi “Caldera”ya götürüyor!


Şehir İnşa Sistemi: Sirocco'nun Yeniden İnşası:

Halkın bu acımasız dünyada hayatta kalmasına yardım ederek Aurai'de kendi eserini yarat! Yeni Şehir İnşa sistemiyle, Mülteci Kampını Yeni Sirocco'ya dönüştürme çalışmalarının bir parçası oluyorsun.


Yeni Bölge: Caldera: 

Aurai genişliyor ve Caldera ile yepyeni bir dünyanın kapıları açılıyor. Yeni zindanlar, görevler ve mekanlarla bu bölge, her maceracı için saklı bir hazine!


Yetenek Ağacı: İlkel Ritüelist:

Güçlü totemlerinle savaş alanını hazırla ve daha çatışma başlamadan bir adım öne geç!


El Bombası ve Elemental Oklar

El Bombaları ve Elemental Oklarla savaş repertuarını genişlet. Uzun menzilli dövüş tarzını yaratıcılıkla şekillendirmeni sağlayan çok sayıda yeni olasılık var!


Geçmişten Getirilen Silahlar:

Bu efsanevi silahları elde etmek kolay değil. Ama çabana değecek! Eşsiz özellikleriyle tehlikeli durumlar karşısında ne kadar faydalı olduklarını göreceksin!


Yeni maceralar, yetenekler, silahlar, tarifler ve evcil hayvanlarla dolu “Üç Kardeş Dağları” DLC'si, Aurai'nin eşsiz dünyasında yepyeni bir yolculuk sunuyor!


0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.