Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Tennis Manager 2021

Açıklama:

EN İYİ TENİS MENAJERİ OL!Tenis akademilerinin yükselişi başladı. Gelişimleriyle birlikte binlerce gelecek vadeden oyuncu tenis dünyasının zirvesine yükselme şansına sahip olacak.Ancak bu sürecin yönetilmesi gerekiyor. Bir menajer olarak kendi akademini geliştirme ve oyuncularından en iyi şekilde ver..

Oyun Adı: Tennis Manager 20..
Geliştirici: Rebound CG
Tür: Yarış
Çıkış Tarihi: 25 May 2021
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

EN İYİ TENİS MENAJERİ OL!


Tenis akademilerinin yükselişi başladı. Gelişimleriyle birlikte binlerce gelecek vadeden oyuncu tenis dünyasının zirvesine yükselme şansına sahip olacak.

Ancak bu sürecin yönetilmesi gerekiyor. Bir menajer olarak kendi akademini geliştirme ve oyuncularından en iyi şekilde verim alma fırsatına sahipsin. Yerel turnuvalardan Grand Slam'lere kadar, geleceğin tenis şampiyonları senin elinin altında. Mücadeleye hazır mısın?OYNANIŞ ÖZELLİKLERİ


Tennis World'e Adım At

En az 2.000 turnuva ile tenis turlarına çık. Dinamik Tennis World'de gerçek hayata yakın yönetim deneyimleri yaşa: Çocuk ve profesyonel turlarından 5.000'in üzerinde oyuncu yeni menajerleriyle başarıya giden yola çıkmaya hazır.

Kendi akademini geliştir

İstediğin akademiye katıl veya en baştan kendi akademini kur. Tenis kortları, tıbbi tesisler, iş merkezleri veya kendi tenis okulun: Akademini parlatmak ve tüm dünyaya tanıtmak için tüm bunları kurabileceksin. Masraflı olsa da kendi akademinin altyapısını geliştirmek, daha fazla personel çalıştırmanı, iş fırsatlarını artırmanı ve yetenekli oyuncuların dikkatini çekmeni sağlayacak.

Mali durumunu yönet

Oyuncular, personel, yatırımcılar: Çok fazla para ve etrafta çok sayıda iyi insan var. Kendi akademini kurduğunda, küçük bir akademiye katıldığında veya dünya çapında bir enstitüyü seçtiğinde para kazanmak ve harcamak için birçok fırsat olacak. Akademinin mali durumunu takip etmek de görevlerin arasında yer aldığı için birçok araca ve personele erişimin olacak.

Takımını kur

Her oyuncunun güçlü ve zayıf yönleri vardır; oyuncuları takımına alırken ve onlardan en iyi şekilde verim alırken bu yönlerini göz önünde bulundurmalısın. Her oyuncunun kort içinde ve dışında nasıl davranacağını belirleyen düzinelerce parametre mevcut. Oyun tarzı, favori zemin, morfoloji, huy, fiziksel durum: Tüm bunlar her oyuncuyu birbirinden farklı kılıyor. Bir menajer olarak oyuncularını daha iyi tanımana ve zaman içindeki gelişimlerini takip etmene yardımcı olacak bazı analitik araçlara sahip olacaksın.

Takımını yönet

Pro Takımının takvimini yönetirken oyuncularının istediğin yönde şekillendireceksin. Kendi antrenman rutinlerini belirle veya personelinin önerilerini uygula. Her oyuncu için ekipman markalarıyla anlaşma yap: Yeni bir görünüş mü, yüksek kazanç mı? Seçim senin. Wilson, Lacoste, ASICS gibi bu sporun en ikonik markalarına ve 2021'de son çıkan koleksiyonlarına erişebileceksin.

Motivasyon konuşmaları yap ve röportaj ver

Yetenekli bir analist olmak seni iyi bir menajer yapar. Harika bir konuşmacı olmak seni mükemmel bir menajer yapar. Günlük konuşmalar, gerek hiyerarşinin sonuç beklentisiyle yarattığı baskının altında zaman kazanırken, gerek basının sevgisini kazanmaya çalışırken bir menajerin hayatının parçasıdır. Oyuncuların önemli bir karşılaşmadan önce veya 2 set arasında ihtiyaç duydukları ekstra motivasyonu sağlayabilecek konuşma becerisine sahip olduğunu bilmeye ihtiyaç duyar. Ya da raketin konuşmasına izin verebilirsin.

Oyuncularını gerçek zamanı olarak çalıştır

3D karşılaşma istatistiklerine sahip olan eşsiz 3D karşılaşma motoru sana bu gücü veriyor. Daha hızlı başlangıç için önceden hazırlanmış oyun planlarını seç veya oyuncularının oyun tarzlarındaki her unsuru derinlemesine incele. Karşılama vuruşunu çizgiden mi, yoksa merkezden mi yapmalılar? Sert vuruş mu, yumuşak vuruş mu? Doğru bir koçlukla oyuncuların tüm dikkatleri çekmeye hazır olacak ve akademin için Grand Slam kupaları kazanmaya başlayacak!MÜCADELEYE HAZIR MISIN?

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.