Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dead by Daylight - Descend Beyond chapter

Açıklama:

Descend Beyond, Dead by Daylight'ın yeni bölümlerinden biri ve içerisinde yeni Katil Maraz ve yeni Kurban Felix Richter bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katil ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar: Felix'in Jilet Gibi Ceketi.Yeni Katil Maraz, bileşikle..

Oyun Adı: Dead by Daylight ..
Geliştirici: Behaviour Interactive Inc.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 8 Eyl 2020
49,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


Descend Beyond, Dead by Daylight'ın yeni bölümlerinden biri ve içerisinde yeni Katil Maraz ve yeni Kurban Felix Richter bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katil ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar: Felix'in Jilet Gibi Ceketi.


Yeni Katil Maraz, bileşikleriyle insanlığı geliştirmeyi arzularken hırsının kurbanı olan zeki ve hırslı bir kimyager. Araştırması çalındıktan sonra Maraz, yeni ve yasaklı bilgiler vaadiyle Mahluk'un diyarına çekildi. Yeni Kurban Felix Richter, özgün bir bakış açısına sahip aykırı bir mimar. Babasının kaybolduğu gizemli adaya dönen Felix, ötedeki karanlığa adım attı ve onu bir daha gören olmadı.


Maraz


İskoçyalı zeki ve hırslı bir kimyager olan Talbot Grimes, bileşikleriyle insanlığı geliştirmeyi arzuluyordu. İngiliz Doğu Hindistan Kumpanyası'ndayken, işçilerin dinlenme ihtiyacını azaltırken verimliliklerini arttıran bir ilaç geliştirdi. İlaç onun işine yaramış olsa da, ölümcül yan etkilere sahipti ve işçilerin hayatını kâr etmek uğruna riske atıyordu.

Birçok düşman kazandı ve bu düşmanlardan biri onu kaçırdı, bağladı, dövdü ve ölüme terk etti.


Hayata zar zor tutunan Talbot, kadim ve gizemli bir okulun öğrencileri tarafından kurtarılıp iyileştirildi. Buradaki keşişler insanlığın algısını açarak diğer boyutları bulmak üzere yasaklı metinler üzerinde çalışıyordu. Talbot'ı kurtardıktan sonra onun bilgilerinin kendilerini hedeflerine ulaştıracağına inanarak Talbot'tan yardım istediler. Fakat büyük bir ilerleme kaydedecekken keşişler onu zehirleyerek bir afyon evine attılar.


Araştırmalarını ümitsizce hatırlamaya çalışırken aklının köşesindeki bir fısıltı ona yardımcı oldu. Bir taş alıp duvarlara yazmaya başladı. Yazacak başka bir yer kalmayınca taşı aldı ve mesajını kendi göğsüne kazımaya başladı. Kanlar içinde, gözlerinin önünde bir mucizenin gerçekleşmesine tanık oldu. Güzel kokulu turuncu çiçeklerden oluşan muhteşem bir tarla önünde belirdi. Kafasındaki fısıltı onu çağırıyor, tarlaya girmesini ve insanlığın algısının çok ötesindeki boyutları keşfetmesini söylüyordu. Etrafındaki turuncu çiçekler solmaya başlayınca o da karanlığın derinliklerine doğru düşmeye başladı.


Maraz'ın Gücü: Marazlı Yozlaşma


Damarlarında dolaşan püstül serumu aklını ve bedenini yozlaştırsa da ona insanüstü fiziksel beceriler bahşetti.


ÖZEL YETENEK: AKIN

Hızla ileri Akın etmek için Güç butonuna bas. Bunu yapmak bir Akın nişanı tüketir. Maraz, Akın esnasında saldırı gerçekleştiremez. Akın ile ortamdaki bir duvara veya engele çarptığında Çarpma etkisi gerçekleşir. Akın ortamda bulunan bir duvara veya engele çarpmazsa ya da Maraz'ın Akın nişanı kalmamışsa kısa süreli bir yorgunluk durumuna girer ve nişanlarını yenilemeye başlar.


ÖZEL SALDIRI: ÖLÜMCÜL AKIN

Çarpma gerçekleştirdikten sonra Güç butonuna basarak bir Ölümcül Akın gerçekleştir. Bunu yapmak bir Akın nişanı tüketir. Ölümcül Akın, Akın ile aynı şekilde çalışır fakat Maraz bu esnada Saldırı butonunu kullanarak saldırı gerçekleştirebilir.Maraz 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Ejderhanın Pençesi

Bir jeneratöre hasar verdikten sonra, o jeneratörle etkileşime giren Kurbanlar çığlık atarak bir anlığına yerlerini belli eder ve kısa bir süre için Zayıf durum etkisi altına girerler.

Efsun: Ölümsüz

Efsun: Ölümsüz etkinken farklı bir efsun totemi temizlendiğinde o efsun, eğer varsa bir sönük toteme aktarılır. Herhangi bir totemin yakınındaki Kurbanların hareleri bir anlığına görünür olur.

Efsun: Kan Lütfu

Bir Kurban darbe aldığında bulunduğu yerin yakınındaki paletler bir anlığına Mahluk tarafından sabitlenir. Bu paletler indirilemez.


Felix Richter


Üretken, girişimci ve analitik düşünen Felix Richter, İsviçre Mimarlık Madalyası ve Almanya Ulusal Tasarım Ödülü'nü de içinde barındıran birçok tasarım ödülünün sahibi, özgün bir bakış açısına sahip aykırı bir mimar. İlaç mirasından vazgeçen Felix, tasarım dünyasında yol katederek hem bir mimar olarak kendi ismini duyurdu hem de arkadaşı ve meslektaşı Lauren Golder ile "Richter ve Golder" firmasını kurdu.


Felix tüm başarılarına rağmen "beceriksiz" biri olduğu hissinden kurtulmayı başaramadı ve huzursuz zihnini içki ve partilerle dağıtmaya çalıştı. Felix, baba olacağını öğrendiğinde hayatına hızla çekidüzen verdi ve bir mimar olarak kendini kanıtlayacağına inandığı bir projeye odaklandı.


Babasının ve onun gizli cemiyetinin üyelerinin kaybolduğu gizemli adaya dönen Felix, eski ve yıkılmaya yüz tutmuş Viktorya dönemi binalarını restore ve yeniden icat etme planlarına başladı. Adanın kalıntılarını araştırdıkça altında biriken sisin içinden babasının kendisini çağırdığını gördüğünü sandı. Felix hiç tereddüt etmeden ötedeki karanlığa adım attı ve onu bir daha gören olmadı.


Felix 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Vizyoner

Bir jeneratöre yeterince yakınsan haresini görebilirsin.

Son Çare

Yaralı, kancaya asılı veya can çekişen her bir Kurban için arkadaşlarını iyileştirme ve kancadan kurtarma hızını biraz arttırır.

Kalıcı Yapı

Mücadele başına bir kez, kullanım süresi bitmiş bir eşyanın birkaç yükünü yeniden doldurur.

Felix İçin

Descend Beyond Bölümü, özel bir kozmetik eşya içeriyor: Felix'in Jilet Gibi Ceketi. Sadece indirilebilir içeriğin bir parçası olarak alınabilir. Bu eşyanın tek başına alınamayacağını lütfen unutma.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.