Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Yerba Mate Tycoon

Açıklama:

Yerba Mate Tycoon benzersiz bir yönetim oyunudur. Bir Yerba Mate üretim işiyle ilgileneceksiniz. Çeşitli Yerba Mateler oluşturun ve özelleştirin, yeni yükseltmelerin kilidini açın ve şirketinizi büyütün. Yerba Mate, Güney Amerika ülkelerinde bir kahve alternatifi ve Arjantin, Paraguay ve Uruguay'..

Oyun Adı: Yerba Mate Tycoon
Geliştirici: DonislawDev
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15 Haz 2021
1.00 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Yerba Mate Tycoon benzersiz bir yönetim oyunudur. Bir Yerba Mate üretim işiyle ilgileneceksiniz. Çeşitli Yerba Mateler oluşturun ve özelleştirin, yeni yükseltmelerin kilidini açın ve şirketinizi büyütün. Yerba Mate, Güney Amerika ülkelerinde bir kahve alternatifi ve Arjantin, Paraguay ve Uruguay'ın ulusal içeceğidir!Yerba Matelerinizi oluşturun

Benzersiz istatistikler ve niteliklerle seçim yapabileceğiniz 156'dan fazla katkı maddesi. Fiyatınızı, logonuzu, ambalaj boyutlarınızı, hedef grubunuzu, kurutma yönteminizi ve çok daha fazlasını belirleyin. Benzersiz bir şey yaratın ya da sadece kalabalığa hitap edin ve ürününüzü pazarlayın.Şirket Yönetimi

Vergilere ve şirket çalışanlarına dikkat edin (onları işten kovun/işe alın/eğitin), şirket sıralamanızı ve kredi sıralamanızı izleyin. Diğer şirketleri satın alın, yeni yükseltmelerin kilidini açın, Yerba Mate'in popülaritesini artırın, kahve ile savaşın. Çeşitli etkinlikleri keşfedin, birden fazla karar verin.Benzersiz Oyun

En İyi Yerba Mate Tycoon oyunu (ve tek). Birçok Paskalya yumurtası, referanslar, şakalar. Tek bir geliştiriciden basit bir Bağımsız Yönetim oyunu.Özellikler:


 • Yeni güncelleme = Yeni hatalar
 • Kötü grafikler ve sesler
 • Elma, portakal, pomelo, Bal ve uranyum da dahil olmak üzere benzersiz niteliklere ve etkinliklere sahip Yerba yaratıcılığınızdan seçim yapabileceğiniz 156'dan fazla katkı maddesi!
 • Yerba Mate'nizi oluşturun, özelleştirin, pazarlayın ve satın. Fiyatını, türünü, paket türünü/logosunu, dağıtımını, katkı maddelerini, kurutma yöntemini ve çok daha fazlasını ayarlayın.
 • Oyunda mevcut olan 19 ülkeden birini seçti, şirket ve CEO istatistiklerini belirledi. Ülkeler çeşitli vergi oranları, Yerba popülerlik oranı, işçi maaşı, işçi eğitimi ve zaman içinde değişim var.
 • Yeni yükseltmelerin kilidini açın ve kahve ile savaşın.
 • Çalışanları işe alın/eğitin, çalışanlarınızın kişiliklerini keşfedin
 • Yerba Mate'in eşsiz dünyasını keşfedin
 • Yerba Mate'e tonlarca referans
 • Dinamik sistem, sürekli gelişen vergi oranları, kredi kullanılabilirliği, Yerba popülaritesi, çalışanların maaşları ve davranışları..
 • Paskalya yumurtalarıVe çok daha fazlası, liste çok uzun:-}


Lehçe / İngilizce oyunun resmi çevirileridir. Topluluklar başka dil çevirileri yapabilir. Bu oyun herhangi bir ofis binası veya özelleştirme ofis sistemi veya çevrimiçi modu olmayacaktır.


Unutmayın, bu oyun erken erişimde. Erken Erişim sırasında eklenecek olan denge, istikrar veya içerikten yoksun olabilir.


Teşekkürler AnadoluStudios.com

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.