Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Euro Knight Online Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Yerba Mate Tycoon

Açıklama:

Yerba Mate Tycoon benzersiz bir yönetim oyunudur. Bir Yerba Mate üretim işiyle ilgileneceksiniz. Çeşitli Yerba Mateler oluşturun ve özelleştirin, yeni yükseltmelerin kilidini açın ve şirketinizi büyütün. Yerba Mate, Güney Amerika ülkelerinde bir kahve alternatifi ve Arjantin, Paraguay ve Uruguay'..

Oyun Adı: Yerba Mate Tycoon
Geliştirici: DonislawDev
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15 Haz 2021
5,25  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Yerba Mate Tycoon benzersiz bir yönetim oyunudur. Bir Yerba Mate üretim işiyle ilgileneceksiniz. Çeşitli Yerba Mateler oluşturun ve özelleştirin, yeni yükseltmelerin kilidini açın ve şirketinizi büyütün. Yerba Mate, Güney Amerika ülkelerinde bir kahve alternatifi ve Arjantin, Paraguay ve Uruguay'ın ulusal içeceğidir!Yerba Matelerinizi oluşturun

Benzersiz istatistikler ve niteliklerle seçim yapabileceğiniz 156'dan fazla katkı maddesi. Fiyatınızı, logonuzu, ambalaj boyutlarınızı, hedef grubunuzu, kurutma yönteminizi ve çok daha fazlasını belirleyin. Benzersiz bir şey yaratın ya da sadece kalabalığa hitap edin ve ürününüzü pazarlayın.Şirket Yönetimi

Vergilere ve şirket çalışanlarına dikkat edin (onları işten kovun/işe alın/eğitin), şirket sıralamanızı ve kredi sıralamanızı izleyin. Diğer şirketleri satın alın, yeni yükseltmelerin kilidini açın, Yerba Mate'in popülaritesini artırın, kahve ile savaşın. Çeşitli etkinlikleri keşfedin, birden fazla karar verin.Benzersiz Oyun

En İyi Yerba Mate Tycoon oyunu (ve tek). Birçok Paskalya yumurtası, referanslar, şakalar. Tek bir geliştiriciden basit bir Bağımsız Yönetim oyunu.Özellikler:


 • Yeni güncelleme = Yeni hatalar
 • Kötü grafikler ve sesler
 • Elma, portakal, pomelo, Bal ve uranyum da dahil olmak üzere benzersiz niteliklere ve etkinliklere sahip Yerba yaratıcılığınızdan seçim yapabileceğiniz 156'dan fazla katkı maddesi!
 • Yerba Mate'nizi oluşturun, özelleştirin, pazarlayın ve satın. Fiyatını, türünü, paket türünü/logosunu, dağıtımını, katkı maddelerini, kurutma yöntemini ve çok daha fazlasını ayarlayın.
 • Oyunda mevcut olan 19 ülkeden birini seçti, şirket ve CEO istatistiklerini belirledi. Ülkeler çeşitli vergi oranları, Yerba popülerlik oranı, işçi maaşı, işçi eğitimi ve zaman içinde değişim var.
 • Yeni yükseltmelerin kilidini açın ve kahve ile savaşın.
 • Çalışanları işe alın/eğitin, çalışanlarınızın kişiliklerini keşfedin
 • Yerba Mate'in eşsiz dünyasını keşfedin
 • Yerba Mate'e tonlarca referans
 • Dinamik sistem, sürekli gelişen vergi oranları, kredi kullanılabilirliği, Yerba popülaritesi, çalışanların maaşları ve davranışları..
 • Paskalya yumurtalarıVe çok daha fazlası, liste çok uzun:-}


Lehçe / İngilizce oyunun resmi çevirileridir. Topluluklar başka dil çevirileri yapabilir. Bu oyun herhangi bir ofis binası veya özelleştirme ofis sistemi veya çevrimiçi modu olmayacaktır.


Unutmayın, bu oyun erken erişimde. Erken Erişim sırasında eklenecek olan denge, istikrar veya içerikten yoksun olabilir.


Teşekkürler AnadoluStudios.com

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.