Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Borderlands 3: Season Pass 2

Açıklama:

Season Pass 2 şunları içerir:Yeni ""Arms Race"" modunu ve her Mahzen Avcısı için ek bir yetenek ağacını içeren Designer's Cut içerik eklentisiYeni bir raid boss'u, yeni hikâye görevleri, yapım aşamasından ek içerikler ve üç yeni Mahzen Kartı içeren Director's Cut içerik eklentisiDört Mul..

Oyun Adı: Borderlands 3: Se..
Geliştirici: Gearbox Software
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 9 Kas 2020
179,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Season Pass 2 şunları içerir:

  • Yeni ""Arms Race"" modunu ve her Mahzen Avcısı için ek bir yetenek ağacını içeren Designer's Cut içerik eklentisi
  • Yeni bir raid boss'u, yeni hikâye görevleri, yapım aşamasından ek içerikler ve üç yeni Mahzen Kartı içeren Director's Cut içerik eklentisi
  • Dört Multiverse Final Form Cosmetic Pack'in tümü
  • Dört Multiverse Disciples of the Vault Cosmetic Pack'in tümü


Borderlands 3'ü yeni mod ve görevler, her Mahzen Avcısı için dördüncü yetenek ağacı, yeni bir raid boss, üç Mahzen Kartı ve benzersiz kozmetik kıyafetler içeren Season Pass 2'nin içerik eklentileriyle geliştir!

Bu içerik, Borderlands 3 Ultimate Edition satın alımına dahildir.


Oynamak için Borderlands 3 gereklidir.

İÇERİK EKLENTİSİ DETAYLARI:

Designer's Cut

Borderlands 3 deneyimini Designer's Cut eklenti içeriğiyle derinleştir! Mahzen Avcını sıfırdan donatman ve en iyi ganimeti ele geçirmen ya da bunu denerken ölmen için meydan okuyan, Pandora'daki gizli bir askeri binada geçen sürekli yeniden oynanabilir bir koşuşturma şeklindeki yepyeni Arms Race modu. Tüm bölge yaklaşmakta olan aşırı derecede ölümcül bir fırtına tarafından yok edilmeden önce Arms Race'in özel yeni Efsanevi donanımına sahip olmak amacıyla hızlı düşünmen ve bundan daha da hızlı öldürmen gerekecek.

Arms Race modunun yanı sıra, Designer's Cut'a sahip olunca oyun tarzını çeşitlendirmek için yeni Aksiyon Becerileri ile tamamlanan her Mahzen Avcısı karakter sınıfı için ek yetenek ağacına erişimin de olur. Bu benzersiz yetenek ağaçlarını içeren geniş bir çeşitliliğe sahip yeni karakter build'leri ile düşmanlarını nasıl yok etmek istediğine dair olasılıklar sonsuzdur.

Director's Cut

Borderlands 3 şimdi Director's Cut içerik eklentisiyle daha da büyüdü! Tüm Varkid'lerin en tehlikelisine karşı cesaretini sına, seri cinayetleri çözmek için galaksiyi arşınla, Borderlands 3'ün yapım aşamasından daha önce yayınlanmamış içeriklere göz at.

Director's Cut'ta ayrıca tematik ganimet ve güçlü donanım içeren üç yeni Mahzen Kartı seni bekliyor. Director's Cut ile sunulan üç Mahzen Kartından ilkini şimdi kullanabilirsin. Kalan iki kart 2021'in sonunda eklenecektir.

Multiverse Final Form Cosmetic Pack'leri

Multiverse Final Form Cosmetics Pack'leri, Borderlands 3 kahramanlarının Mahzen Avcıları olmasalardı nasıl görünebileceklerini gösterir! ""Partali Renegade"" Amara, ""Grand Archivist"" FL4K, ""Commissar Andreyevna"" Moze ve ""Assassin One"" Zane dahil tüm oynanabilir karakterler için bir adet Multiverse Final Form Cosmetics Pack alacaksın. Her paket benzersiz Mahzen Avcısı Vücudunu ve yeni Mahzen Avcısı Kafasını içerir.

Multiverse Disciples of the Vault Cosmetic Pack'leri

Multiverse Final Form Cosmetics Pack'leri, Borderlands 3 kahramanlarının haydut olup Children of the Vault'a katılsalardı nasıl görünebileceklerini gösterir! ""Sinister Sister"" Amara, ""THE H4RBINGER"" FL4K, ""Saint of Iron"" Moze ve ""Bane Flynt"" Zane dahil tüm oynanabilir karakterler için bir adet Multiverse Disciples of the Vault Cosmetics Pack alacaksın. Her paket benzersiz Mahzen Avcısı Vücudunu ve yeni Mahzen Avcısı Kafasını içerir.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.