Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

SimPocalypse

Açıklama:

RESMİ UYUŞMAZLIK - BİZİMLE SOHBET!Oyun AçıklamasıSimpocalypse, yerleşiminizi küresel bir imparatorluk haline getirmek için yönettiğiniz kıyamet sonrası bir medeniyet simülatör oyunudur!-> Kıyamet sonrası zamanlardan kurtulunYerleşiminizin hayatta kalması için güçlü temeller oluşturun! Kıyamet sonras..

Oyun Adı: SimPocalypse
Geliştirici: Gamex Games
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 11 May 2021
18,50  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

RESMİ UYUŞMAZLIK - BİZİMLE SOHBET!


Oyun Açıklaması

Simpocalypse, yerleşiminizi küresel bir imparatorluk haline getirmek için yönettiğiniz kıyamet sonrası bir medeniyet simülatör oyunudur!


-> Kıyamet sonrası zamanlardan kurtulun

Yerleşiminizin hayatta kalması için güçlü temeller oluşturun! Kıyamet sonrası zorlu koşullarda toplumu sıfırdan keşfedin, toplayın ve yeniden inşa edin.

Sınırlı kaynakları yönetin, uygun gördüğünüz gibi dünya düzenini yeniden kurmak için tehlikeli bölgelere genişlerken doğal ve sosyal felaketlerden kurtulun!-> Modern uygarlığın direklerini yeniden inşa edin

Modern sosyal, ekonomik ve askeri yapının iyileştirilmesi, sadece hayatta kalmak yerine gelişmeye başlamak için çok önemlidir!


-> Güçlü bir kurum oluşturmak için vatandaşlarınızı yönetin

Her güçlü yerleşim, karşılaştığı zorluklara ve tehditlere rağmen zaman içinde farklı olaylardan kurtulmak ve imparatorluğu büyütmek için büyük bakım, işçiler, çöpçüler, inşaatçılar, askerler gerektirir.


-> Devasa bir araştırma ağacıyla kendi yolunuzu seçin ve uygarlığınızı yeni zirvelere taşıyın

Yeni binaların, becerilerin ve avantajların kilidini açmak için araştırma ağacını ortaya çıkarın. Küresel genişlemede başarılı olacak mısınız yoksa uygarlığınızı yok edecek misiniz? Yol size kalmış ...


-> Global Pazarda kendi avantajınıza ticaret yapın

Tüm kaynaklar, eylemlerinizin etkileyebileceği talep / arz odaklı bir pazarda takas edilebilir. Küresel bir kralı olmak için pazarı manipüle edin ve ticaret yapın!-> Kıyamet sonrası dünyanın fethi - Dünyaya Hakim Olun ve Kontrol Edin

Yeni dünya düzeni kuruldu, yeni liderler toprakları ele geçirdi. Askeri baskıyı mı seçeceksiniz, servetinizi mi kullanacaksınız yoksa belki dünya hakimiyetine giden daha diplomatik bir yol mu?
-> Oyun eylemlerini hızlandırın ve otomatikleştirin

Zaman atlamalı özelliğinden yararlanın, zamanı büyük ölçüde hızlandırmanıza ve oyunun birçok mekaniğinin derinliklerine dalarken gittikçe daha fazla oyunu otomatikleştirmenize yardımcı olur - Kendi hızınızda oynayın!


Öyleyse, başarılı bir yerleşim yürütme ve onu küresel bir imparatorluk haline getirme becerisine sahip misiniz?

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.