Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Süveyş Kanalı Simülatörü

Açıklama:

SUEZ KANAL SİMÜLATÖRÜ ÜCRETSİZ DEMOSUNA GÖZ ATIN ... YUKARIDAKİ BAĞLANTIYI İNDİRİN![url = https:///store.steampowered.com/app/1356840/Panama_Canal/] VE ÇOK YAKINDA ... PANAMA KANAL .. Modern dünyanın yedi harikasından biri aracılığıyla gerçek 1: 1 ölçekli gemileri sürün .. Tıklayın Panama Kanalı'..

Oyun Adı: Süveyş Kanalı Sim..
Geliştirici: Jason Dial
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 20 Nis 2021
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

SUEZ KANAL SİMÜLATÖRÜ ÜCRETSİZ DEMOSUNA GÖZ ATIN ... YUKARIDAKİ BAĞLANTIYI İNDİRİN!


[url = https:///store.steampowered.com/app/1356840/Panama_Canal/] VE ÇOK YAKINDA ... PANAMA KANAL .. Modern dünyanın yedi harikasından biri aracılığıyla gerçek 1: 1 ölçekli gemileri sürün .. Tıklayın Panama Kanalı'nı bugün İstek Listenize eklemek için burayı tıklayın! [/ url]


Görsel ve entelektüel olarak aklınızı başınızdan alacak bu ticari sınıf PC simülatörü ile Süveyş Kanalı'nın kontrolünü elinize alın! Akdeniz'den Kızıldeniz'e bir gemiyi uçurun ve geri dönün. Prototip olarak kuzeye veya güneye giden konvoylara katılın. Mısır boyunca seyahat edin ve saçlarınızdaki rüzgarı ve gözlerinizdeki kumu hissedin. Dünyayı değiştiren 193 kilometre uzunluğundaki su yolunun, Süveyş Kanalı'nın tam 1: 1 ölçekli yeniden yaratımı!


KIRILAN HABER ... 23 Mart 2021 Salı günü Ever Given adlı 400 metrelik konteyner gemisinin şiddetli rüzgar ve kum fırtınası nedeniyle karaya oturması nedeniyle yaklaşık bir hafta süren kapanmanın ardından gerçek Süveyş Kanalı yeniden açıldı. Devasa konteyner gemisini serbest bırakma çabaları 29 Mart Pazartesi günü erken saatlerde başarılı oldu, ancak Süveyş Kanalı Otoritesinin Pazartesi günü öğleden sonra yeniden açılmadan önce kanaldaki hasarı incelemek ve onarmak için zamana ihtiyacı vardı.BİRAZ TARİH


Süveyş Kanalı'nın tarihi, Kahire'yi çevreleyen antik şehirleri Kızıldeniz'e bağlayan insan yapımı bir su yolu ile Kleopatra'dan önce gelir. Ferdinand de Lesseps'in önderliğinde inşa edilen Süveyş Kanalı, 1869'da geçişe açıldı ve anında küresel seyahat ve ticarette devrim yarattı. Kanal, Mısır Cumhurbaşkanı Cemal Abdül Nasır tarafından millileştirildiği 1956 yılına kadar İngilizler ve Fransızlar tarafından işletildi.


1956 Süveyş Krizi, İngilizlerin, Fransızların ve İsraillilerin kanalın kontrolünü ele geçirme girişimiydi. Altı Gün Savaşı, 1967'den 1975'e kadar kanalda mahsur kalan 15 gemilik bir filo buldu, güvertelerinden 'Sarı Filo' lakaplı, her zaman kumla kaplıydı. 1973 Yom Kippur Savaşı, kanalın kıyılarını, çoğu bugün hala görülebilen savaş kalıntılarıyla doldurdu.


NE BEKLEYEBİLECEĞİNİZİ


Süveyş Kanalı boyunca bir yolculuğu simüle etmek, gerçek yolculukta neler bekleyeceğinizi anlamanızı sağlar. Süveyş Kanalımda yapacağınız bir yolculuktan sonra, tecrübeli bir denizcinin böyle bir yolculuğa güvenle yaklaşmak için ihtiyaç duyacağı bilgilerle şenlendirileceksiniz. Süveyş Kanalı üzerinden bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız, bu simülatör size kanal su yollarını, deniz yaklaşımlarını, demirleme ve liman konumlarını ve deniz fenerlerinin, menzil ışıklarının, şamandıraların ve sinyal istasyonlarının yerlerini öğretecektir.


Süveyş Kanalı'ndan gerçek hayatta hiç geçmediyseniz ve asla böyle bir yolculuğa çıkmayı beklemediyseniz, korkmayın, Süveyş Kanalımdan yapacağınız bir yolculuk, böylesine egzotik ve anlamlı bir yerden hiç risk almadan seyahat etme arzunuzu tatmin edecek . Bu yolculuğu ve önemini gerçek şeyi alan herkesle tartışabileceksiniz. Ve muhtemelen onlara bir veya iki şey öğretebileceksiniz.


MUHTEŞEM BİR PC SİMÜLATÖRÜ


Kanalın hemen dışından başlayın ve şamandıraları takip edin ve kanala doğru uzanan ışıkları takip edin ya da kuzeyden veya güneyden uzun yaklaşın ve karayı ve ışıkları ararken denizde biraz zaman geçirin. Günün saatini seçin. Işıklardan başka hiçbir şey kullanmadan geceleri kanalı geçin. Zamanı hızlandırın veya kendinizi 14 saatlik bir kanal geçişi ve açık denizdeki saatlerin gerçek zamanlı bir simülasyonuna bırakın.


Efsanevi okyanus gemilerini, devasa konteyner gemilerini veya Suezmax petrol tankerlerini sürün ve Mısır'ın verimli ovası ve Sina Yarımadası'nın rüzgarları üzerinde kanal boyunca yelken açın. Yol boyunca gemilerle tanışın ve kanalda çarpışmalardan kaçınmaya özen gösterin. Kanaldaki trafiği ve sinyalleri izleyin veya güneşin doğup Akdeniz ve Kızıldeniz üzerinden batışını izleyin. Pürüzsüz fizik, zengin canlı grafikler ve ultra gerçekçi atmosfer ve aydınlatma ile Suez Canal Simulator, yıllarca PC simülatör oyunlarının standardını belirleyecek.


ÖZELLİKLER GALORE


Mevcut Özellikler: Özellikler, Yüzlerce Saatlik Keyif İçin 600 Kilometreden Fazla Kesintisiz Kesintisiz Gemi Yollarını, Akdeniz'de 100 Kilometreden Kuzeye veya Güneye veya 193 Kilometrelik Süveyş Kanalı Üzerinden Kızıldeniz'e Yolculuk içerir. Tam Yolculuklar 24 Saatten Fazla Sürer. Diğer Özellikler şunları içerir: Oyunu Kaydet, Devam Et, Tekrar Oynat, Zaman Sıkıştırma ve Manipülasyon, Manuel ve AI Hava Değişkenliği, AI Trafik Değişkenliği, Hareketli Harita ve daha fazlası!


Gelecek Hedefler: Gemi Yolculuk Mesafelerini ve Denizde Zamanı Artırmak için Oyun Haritası Genişletmesi, Yeni Yolculuklar, Çok Oyunculu Yetenek, Geliştirilmiş 3D Modeller ve Dokular, Daha Geniş Gemi ve Boya Şemaları Seçimi ve Yakında .. Yeni Süveyş Kanalı Kanallarını Dahil Etmek İçin Genişletme!


Kendiniz yapmak için oyun modlarını seviyor musunuz? Süveyş Kanalı Simülatörü bir modcuların hayalidir - oyun dünyasının tüm yönleri parmaklarınızın ucunda. 120.000 kilometrekareden fazla bit eşlemli arazi, su ve nesneler içeren Süveyş Kanalı Simülatörünün herhangi bir yönünü dilediğiniz şekilde değiştirmekte tamamen özgür olacaksınız! Yeni nesneler eklemek, yeni gemiler yapmak ve bunları simülatörde sürmek için Blender veya Sketchup'ı kullanın, istediğiniz her şeyi yeniden renklendirin .. bu platform, zihninizin arzuladığı her şeye tamamen açıktır.


HERKES İÇİN BİR ŞEYLE


Çocuklar için yeterince basit ve eğlenceli ve profesyonel eğitim için yeterince doğru ve eksiksiz olan Süveyş Kanalı Simülatörü herkes için bir şeyler sunuyor! Zorlu simülatör hayranları, gelişmiş tahrik modelinden keyif alacaklar, video oyununa yeni başlayanlar, oynamayı süper kolaylaştıran kullanımı kolay menüleri ve kontrolleri takdir edecekler! Simülasyonu başlatın ve geminiz yola çıksın. 'D' tuşuyla hızı artırın. Gücünüzü 'A' tuşuyla keserek yavaşlayın ve durdurmak için 'Geri' tuşuyla geminizin çapasını değiştirin. HUD'yi değiştirmek için F5'e, yer işaretlerini göstermek için F6'ya ve diğer gemi trafiğini göstermek için F7'ye basın. 'Space' tuşuyla geminizin kornasını çalın ve 1'den 6'ya kadar olan tuşlarla görünümleri değiştirin. Bu kadar basit. Gemi bir yolda ve su holografiktir .. Kaybolma şansınız yok ve deniz tutması ihtimali yok.


İnsan mühendisliğinin en destansı başarılarından birine sahip olun .. Süveyş Kanalına Sahip Olun! .. Şimdi başlayın, Suez Kanalı Simülatörünü Steam Kitaplığınıza bugün ekleyin!


SUEZ KANAL SİMÜLATÖRÜ ... ŞİMDİ MEVCUT!


İçerik Geliştiricilerinin Dikkatine: Süveyş Kanalı Simülatörünün içeriğinizin büyümesine ihtiyacı var .. Süveyş Kanalı'ndan geçen tüm harika gemileri tek başıma inşa edemiyorum, yardımınıza ihtiyacım var. Süveyş Kanalı Simülatörü Steam Mağazasında ücretsiz veya bir ücret karşılığında yeni gemiler, nesneler, araçlar veya manzara gibi eklenti DLC'ler sunmak isteyen içerik geliştiricileri, daha fazla bilgi için bu sayfadaki destek adresinden bizimle iletişime geçmeye davetlidir.


[url = https:///store.steampowered.com/app/1356840/Panama_Canal/] VE ÇOK YAKINDA ... PANAMA KANAL .. Modern dünyanın yedi harikasından biri aracılığıyla gerçek 1: 1 ölçekli gemileri sürün .. Tıklayın Panama Kanalı'nı bugün İstek Listenize eklemek için burayı tıklayın! [/ url]


 {STEAM_APP_IMAGE} /extras/suez_steam_description_footer_banner_591x240.png [/ img]

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.