Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

GangV | Civil Battle Royale

Açıklama:

GangV, yaşam ortamında geçen bir Battle Royale'dir. trafik, kalabalık ve kolluk kuvvetleri içerir!Neden bu kadar önemli? Çünkü bu her şeyi değiştirir!Sıradan Nişancınızdan Daha FazlasıÇevrimiçi rakiplerinizle vahşi bir başlangıç bloğunda kendi aracınızla başlıyorsunuz ve hayatta kalan son kişi o..

Oyun Adı: GangV | Civil Bat..
Geliştirici: raptor lab
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 16 Nis 2021
14.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


GangV, yaşam ortamında geçen bir Battle Royale'dir. trafik, kalabalık ve kolluk kuvvetleri içerir!Neden bu kadar önemli? Çünkü bu her şeyi değiştirir!Sıradan Nişancınızdan Daha Fazlası


Çevrimiçi rakiplerinizle vahşi bir başlangıç bloğunda kendi aracınızla başlıyorsunuz ve hayatta kalan son kişi olmalısınız.

GangV, trafiğin ortasında birçok farklı arabanın yanı sıra uçaklar, tekneler ve helikopterler içeren yüksek hızlı kovalamacalara güçlü bir vurgu yapıyor!

Oyun, zafer kazanmanız için hem nişancı becerilerinizi hem de pilot becerilerinizi gerektirecek!

Ancak dikkatli olun, sadece bir silahla başlarsınız ve kendi arabanız rakipleriniz tarafından hızla fark edilebilir!Ganimetinizi çalın


Kolluk kuvvetlerini arayacak sivillerden para ve ekipman çalmanız gerekecek.

Soyduğunuz işletmeler sadece size para kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda çetenizin bölgesinin bir parçası olacaktır.

Bu çete bölgesi savaşının Battle Royale üzerinde büyük bir etkisi var, çünkü özellikle oyunun sonunda işletmeler ilaç ve cephane satın almanıza izin verdiği için rakiplerinize baskı uygulamanıza izin veriyor.


Kolluk Kuvvetinden Kaçın ve Savaşın


Önceki eylemlerinize (soygunlar, cinayetler, ...) bağlı olarak, polisler, SWAT veya ordularla savaşmanız gerekecek, ancak onlara karşı savaşmaya sonsuza kadar devam edemezsiniz, rakiplerinizi öldürmeye tekrar odaklanmak için kaçmanız ve onlardan saklanmanız gerekecek.Kalabalıkta saklanın


Sizi bir sivilden ayıran hiçbir şey yok. Bu, rakiplerinizi şaşırtarak bulmak ve almak için kalabalıkta ve trafikte saklanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak dikkatli olun, herhangi bir sivil de saklanan bir oyuncu olabilir!


Sezonlar


GangV, gelişen bir dünya, her sezon içerik güncellemeleri ve bu devasa canlı dünyada yeni bir oyun deneyimi yaşamanıza izin veren benzersiz bir oyun modu sunuyor.


Açık Dünya


Karşılaşmalar arasında ara vermek istiyorsanız, oyunun özgür dünyasında arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak eğlenmek için çevrimiçi Açık Dünya oyun modumuzu deneyimlemekten çekinmeyin.


VR Uyumluluğu


GangV, oturarak veya oda ölçeğindeki VR oturumları için Sanal Gerçeklik cihazlarıyla tamamen uyumludur.

Yaşayan dünya Battle Royale deneyimini VR'de yaşayın!


Modlama (Çok Yakında)


Oyun, model yenileme, harita oluşturma, içerik eklemeden tam oyun modu oluşturmaya kadar birçok modlama olasılığını destekler. Dinamik Modlama seçeneğimiz, modlanmış içeriğinizi tam dinamik modlama sunucularında gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla paylaşmanıza olanak tanır.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.