Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Force of Nature 2: Ghost Keeper

Açıklama:

Force of Nature 2: Ghost Keeper gizem, tehlike, keşif ve sihirle dolu inanılmaz maceralar sunuyor. Bu oyun, Hayatta Kalma, Sandbox, Aksiyon, Macera, RPG, Strateji ve Kaynak Yönetimi yönlerini birleştirir.Her adımda eşi benzeri görülmemiş yaratıklar ve tehlikelerle dolu, heyecan verici ve gizemli bir..

Oyun Adı: Force of Nature 2..
Geliştirici: A.Y.std
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 27 May 2021
26,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Force of Nature 2: Ghost Keeper gizem, tehlike, keşif ve sihirle dolu inanılmaz maceralar sunuyor. Bu oyun, Hayatta Kalma, Sandbox, Aksiyon, Macera, RPG, Strateji ve Kaynak Yönetimi yönlerini birleştirir.

Her adımda eşi benzeri görülmemiş yaratıklar ve tehlikelerle dolu, heyecan verici ve gizemli bir dünya önünüzde açılacak. Kaynakları toplamanız, yiyecek hazırlamanız, evler ve yapılar inşa etmeniz, bitkiler yetiştirmeniz ve melezler yaratmanız, hayvanları evcilleştirmeniz ve onlara bakmanız, kıyafetler ve silahlar üretmeniz, düşmanlarla ve patronlarla savaşmanız, sihir dünyasına dokunmanız, Force of Nature taşlarının gizemlerini çözmeniz gerekecek. Güç dengesini yeniden kur ve eve dönmenin bir yolunu bul.


Ana Özellikler:

 • Prosedürel olarak oluşturulmuş dünya
 • Gece/gündüz döngüsü ve dinamik hava
 • Eşyaların toplanması ve işlenmesi
 • İnşaat ve evlerin inşası
 • Tarım ve hayvanlar
 • Farklı biyomlar
 • Zindanların keşfi
 • Büyük canavarlar ile savaşmak
 • İki olası sonla hikaye
 • Yan görevler
 • Karakter özelleştirme


Konu

Zamanın başlangıcında, bu dünyanın uzaklara uzanan toprakları boş ve kontrolsüzdü. Eski Tanrılar yalnız bırakıldı,onları yüceltecek ya da önderlik edecek kimse yoktu. Tüm elementlerin gücünü birleştirerek bir taş oluşturdular. Force of Nature. Tanrıların gücünü kullanarak diğer dünyaların kapılarını açtılar ve oradan farklı ırkları dünyaya doldurdular. Taşın gücü muazzamdı, büyülü rüzgar ve akarsular kullanıyordu. Her kesimin barış ve uyum içinde yaşamasını mümkün kılıyordu. Bu binlerce yıl sürdü, ta ki taş kırılana kadar...

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.