Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Crusader Kings III: Royal Court

Açıklama:

Tebaan sana şikâyetleriyle geldiğinde nasıl bir hükümdar olacaksın? Dünyanın en büyük sarayını kurmak tebaanı memnun edebilir ve karşına ilginç insanlar çıkarabilir ama aynı zamanda hâlinden memnun olmayan maiyetinin sana ulaşacağı bir ortam da yaratmış olur. Krallığında bulanık suları durultacak ka..

Oyun Adı: Crusader Kings II..
Geliştirici: Paradox Development Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: To Be Announced
280,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Tebaan sana şikâyetleriyle geldiğinde nasıl bir hükümdar olacaksın? Dünyanın en büyük sarayını kurmak tebaanı memnun edebilir ve karşına ilginç insanlar çıkarabilir ama aynı zamanda hâlinden memnun olmayan maiyetinin sana ulaşacağı bir ortam da yaratmış olur. Krallığında bulanık suları durultacak kararlar al, bir yandan da şaheserlerden ve kutsal eserlerden oluşan koleksiyonunla ziyaretleri hayrete düşür.


Crusader Kings III'ün Royal Court genişletmesi krallık veya imparatorluğundaki karakterlerle etkileşim kurmanın yeni yollarını sunmanın yanı sıra daha büyük bir dinamizm ve tarihî akışkanlık ekleyerek oyunun kültürel sistemine büyük değişiklikler getiriyor.


Crusader Kings III: Royal Court'un bazı özellikleri:

 • Taht Odası:

  Kraliyet sarayının görsel temsili, hanedanlığının geçmişten gelen tüm görkemini ve prestijini yansıtacak.
 • Görüşmeler:

  Kraliyet kararı için sorunlarıyla sana gelen tebaanla ve maiyetinle etkileşim kur.
 • İhtişam:

  Daha süslü aksesuarlar ve daha iyi yemeklerle sarayında yaşam kalitesini yükselt, hem de bu şekilde rakiplerinin hayranlığını kazan ve daha üst zümrelerden ziyaretçiler ağırla.
 • Yaratıcı Kişiler:

  Yetenekli ressamlar, zanaatkârlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak sarayına hazineler ve yapıtlar kazandırabilir.
 • Melez Kültürler:

  Topraklarının çok kültürlü niteliğinden en iyi şekilde yararlanarak hakimiyetin altındaki nüfusa ve coğrafyaya uygun yeni bir yaşam biçimi geliştir.
 • Kültürel Farklılık:

  Geleneksel kültüründen kop, bu kültürü hedeflerine daha uygun yeni bir kültüre dönüştür.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.