Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Garbage

Açıklama:

Checkout Our Friends Game Gladiator Guild Managerhttps://store.steampowered.com/app/1043260/Gladiator_Guild_Manager/Oyun AçıklamasıAna AçıklamaGarbage, yönetim ve yapı unsurlarına sahip bir dövüş simülatörü oyunudur. Evsiz bir adamın yaşadığı mücadeleyi esprili ancak agresif olmayan bir şekilde dene..

Oyun Adı: Garbage
Geliştirici: Homebased
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 4 Haz 2021
58,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Checkout Our Friends Game Gladiator Guild Manager

https://store.steampowered.com/app/1043260/Gladiator_Guild_Manager/


Oyun Açıklaması

Ana Açıklama

Garbage, yönetim ve yapı unsurlarına sahip bir dövüş simülatörü oyunudur. Evsiz bir adamın yaşadığı mücadeleyi esprili ancak agresif olmayan bir şekilde deneyimleyin. Sıcak kalmak, iyi beslenmek ve hijyenik olmak gibi çağdaş yaşamın temel unsurlarını sağlamak epey zor bir mesele haline gelecek.

TANIM

- Garbage dünyasının abesliğini elle çizilmiş çizgi romanlarla gözler önüne seren bu ürpertici hikayeyi deneyimleyin. Garbage dünyası sizi içerisine çekerken beraberinde getirdiği olumsuz duygulardan uzak olun.

- Garbage dünyası, Garbage görsel efektleri ve akılda kalıcı müziği ile korkunç bir şehir ortamına sahiptir. Kelimeleri değil de tuhaf bir homurtuyu andıran eşsiz karakter seslendirmelerine kulak verin.


DÖVÜŞ

- Garbage'daki dövüşler otomatiktir, tüm hazırlıklar dövüşten önce yapılır. Simülasyon türünde keşfedilmemiş alanlarına odaklanan benzersiz bir sisteme sahiptir. Usta bir dövüşçüye dönüşmek için yüzlerce kabiliyet arasından seçiminizi yapın. Farklı teknikleri kombinleyerek saat gibi işleyen bir takım oluşturun.


YÖNETİM

- Oyun, içerisindeki pek çok benzersiz bina ve yükseltme ile detaylı bir inşaat sistemine sahiptir. Minimal çöp kaynakları ile hayatta kalmak, her yiğidin harcı değildir. İnşaatları akıllıca yapın ve ihtiyaçlara öncelik verin.

- Serserilerinize sanal bebeklerinizmiş gibi gibi özen gösterin, yıkayın, eğitin ve çok daha fazlasını yapın. Hobolar, hayatta kalmak için özel bir bakıma ihtiyaç duymayan benzersiz yaratıklardır: ağlamazlar ve şımarık isteklerde bulunmazlar.

- Oyun gerçek hayata çok benziyor, hava durumu sistemi var. Gündüz , gece ve hatta mevsimler bulunuyor. Bu şaşırtıcı sistem, hayatta kalma meselesini hem olumlu hem de olumsuz yönde etkileyebilir.

- Garbage dünyası, yüzlerce parçadan oluşan bir envanter sistemine sahiptir. Bünyesinde donatabileceğiniz, üretebileceğiniz, tüketebileceğiniz ve çöp karşılığında takas edebileceğiniz eşyalar barındırır.

- Kampınızda çalıştırmak için serseriler istihdam edin. Ücretsiz çalışan ve yorulmak bilmeyen işçiler hayatta kalmanız için oldukça önemlidir.

KONTROL

- Şehir, bünyesinde yerleşip keşfedebileceğiniz 5 ilçe barındırır. Bu ilçelerde 30'dan fazla benzersiz alan bulunmaktadır. İncil Kuşağındaki en sevdiğiniz kiliseyi ziyaret edin ve çöplerine el koymak için oradaki serserileri pataklayın.

- Evsizler için çocuklar acımasız patronlar demektir. Ancak çocuklar olmasa, gelecek evsiz neslimiz kimler olurdu? Garbage dünyasını kontrol eden tek patron çocuklar değil, hatta onlar zayıf olanlar diyebiliriz.

- Evsizler, çeteler halinde gruplaşıyor ve organize bir şekilde sokaklara hükmediyor. Onlara katılın, karşılarına dikilin yahut kendi imparatorluğunuzu kurun.

- Yasal ve yasa dışı belirli organizasyonlara katılın. Rekabetçi dövüşler için arenalarda boy gösterin. Hikayeyi yaptığınız seçimler ile şekillendirin.

- Sokaklarda ve Garbage dünyasının gizli yerlerindeki arbedeyi hissedin. Akıbeti belli olmayan ve rastgele oluşturulmuş benzersiz etkinliklere katılın. Oldukça kıt olan kaynaklara devamlı erişim sağlamak için garbage sokaklarını fethedin.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.