Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

theHunter: Call of the Wild™ - Smoking Barrels Weapon Pack

Açıklama:

Korucularımıza yeni gelen teslimatta Hudzik .50 Caplock, M1 Iwaniec ve Miller Model 1891 gibi yeni birinci sınıf av silahları var.HUDZIK .50 CAPLOCK:Bu zarif ve sofistike Hudzik, Amerikan iç savaş döneminden birinci sınıf bir kapsül çakmaklı tüfek. Gayet iyi korunmuş ağızdan dolmalı bu tüfek gelenek..

Oyun Adı: theHunter: Call o..
Geliştirici: Expansive Worlds
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 26 Mar 2020
8,20  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Korucularımıza yeni gelen teslimatta Hudzik .50 Caplock, M1 Iwaniec ve Miller Model 1891 gibi yeni birinci sınıf av silahları var.

HUDZIK .50 CAPLOCK:

Bu zarif ve sofistike Hudzik, Amerikan iç savaş döneminden birinci sınıf bir kapsül çakmaklı tüfek. Gayet iyi korunmuş ağızdan dolmalı bu tüfek geleneksel avcılar için hala son derece kullanışlı bir silah, tabii uzun ve karmaşık doldurma işlemini gereğince öğrenebilirlerse. Kendine güvenen avcılar için mükemmel bir silah olan Hudzik tatminkar olduğu kadar zor da.


3 Renk Varyasyonu: 

Hudzik .50 Caplock üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Terra, Luna ve Sol

M1 IWANIEC:

Savaş kahramanlarının tüfeği M1 Iwaniec tek parça şarjörü çıkarıldığında çıkan ikonik "ping" sesi ile tanınır. Dengeli, güvenilir, çok yönlü bir şaheser olan bu yarı otomatik tüfek askerlerin, atıcıların ve avcıların ellerinde kendini kanıtlamıştır. Doldururken parmağını kıstırmamaya dikkat et.


3 Renk Varyasyonu: 

M1 Iwaniec üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Veteran, Reserve ve Collection

MILLER MODEL 1891:

Bu levye mekanizmalı tüfek sağlamlığı, dayanıklılığı ve 10 kalibre pirinç fişeklerinin sağladığı amansız güç ile Batı'nın fethinde baş rol oynamıştır. Seri üretilen tüfekler arasında en geniş namluya sahip Miller Model 1891 özellikle yakın mesafe çatışmalardaki caydırıcılığıyla öne çıkıyor.


3 Renk Varyasyonu: 

Miller Model 1891 üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Rancher, Deputy ve Sheriff

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.