Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Evil Inside

Açıklama:

PLAY THE PROLOGUEhttps://store.steampowered.com/app/1485870/Evil_Inside__Prologue/Oyun AçıklamasıEvil Inside, birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Annesinin ölümü ve bunun için babasının tutuklanmasının ardından, kahramanımız Mark, gizemli bir şekilde patlayan ve Mark'ın gözden kaybolmasına ..

Oyun Adı: Evil Inside
Geliştirici: JanduSoft
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 25 Mar 2021
22,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

PLAY THE PROLOGUE

https://store.steampowered.com/app/1485870/Evil_Inside__Prologue/


Oyun Açıklaması

Evil Inside, birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Annesinin ölümü ve bunun için babasının tutuklanmasının ardından, kahramanımız Mark, gizemli bir şekilde patlayan ve Mark'ın gözden kaybolmasına neden olan spiritual board aracılığıyla onunla iletişim kurmaya çalışır. Her şey burada başladı: Bir dizi paranormal olaylar, spiritual board'ın parçalarını toplamaya ve gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken ona eziyet edecek..Oyuncu, küçük kardeşinden sorumlu bir genç olan Mark'ı canlandıracak, çünkü annesini kaybettiği için babası hapse atıldı. Mark'a eziyet eden vizyonları ve korkuları ortaya çıkarın. Sadece kendisi hakkında bilgisi olmasına rağmen... ya da bir başkasıda olabilir? Ruhani bir spiritual board'ın parçalarını toplamaya ve böylece gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken ona işkence edecek.


Amaç, evin etrafında bulunan Spiritual board'ın parçalarını toplamak, annesi Rose ile iletişim kurabilmek, ve gerçeği keşfetmektir.Evil Inside'ın tüm argümanı gizemli bir evde, ya da neredeyse her şeyde gerçekleşir. Mark'ın sürekli değişen evini keşfedin. Yavaş yavaş atmosfer değişir. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Korkularını yen. Terör ve gerçekle yüzleş. Ama her şeyden önce... gerçek bir korku deneyiminin tadını çıkar.


Her şey çok tuhaftı. Babam bunu neden yapmış olabilir? Şimdi o hapishanede. O herşeye rağmen iyi bir insandı... Bir şeyler doğru değil. Gerçeği bilmem gerekiyor... Ama sadece o biliyor. Ya da biliyordu. Onunla konuşmalıyım, gerçeği keşfetmem gerek. Ne olmuş olabilir ki?


Kanepede oturuyorsun. Bulunduğunuz durum sizi alt etmeye başlıyor. Çok kısa sürede hayatınız 180 derece değişiyor. Neredeyse sen farkına bile varmadan yalnız yaşamaya başlıyorsun. Küçük kardeşinden sorumlusun. Mutfağa gittiğinde, sesler duyuyorsun. Işıklar aniden yanıp sönüyor. Yalnızsın ya da öyle olduğunu sanıyorsun. Bütün bunlara rağmen, gerçeği bilmemek sizi çok daha fazla rahatsız etmeye başlıyor, bu hikayenin tamamında net bir şey yok. Bir şey de eklenmiyor...


En büyük korkularınız gerçek oluyor. Yalnızlık ve Karanlık sizi ele geçiriyor. Neler oluyor? O melodide neyin nesi...

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.