Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dead Space™ 3

Açıklama:

EA AccessOyun AçıklamasıNecromorph sallgının kaynağını keşfedip yok etmek için Isaac Clarke ve Sgt. John Carver ile uzayın derinliklerindeki Tau Volantis buz gezegenine doğru yolculuğa çıkın. Ham madde için zorlu çevrede arama yapın ve özel üst seviye silahlar ile hayatta kalma araçları üretmek için..

Oyun Adı: Dead Space™ 3
Geliştirici: Visceral Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 18 Haz 2020
129,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

EA Access


Oyun Açıklaması

Necromorph sallgının kaynağını keşfedip yok etmek için Isaac Clarke ve Sgt. John Carver ile uzayın derinliklerindeki Tau Volantis buz gezegenine doğru yolculuğa çıkın. Ham madde için zorlu çevrede arama yapın ve özel üst seviye silahlar ile hayatta kalma araçları üretmek için atık parçalar toplayın - eğer Isaac ve Carver gezegenden sağ kurtulmayı umuyorlarsa, bu eşyalara ihtiyacınız olacak. Necromorphlar ise bu süre içinde yüzleşecekleri birkaç düşmandan sadece biri. İnsanlığı yaklaşan kıyametten kurtarma görevinde heyelanların, tehlikeli buz tırmanışlarının, acımasız vahşi doğanın ve daha ölümcül ve de daha gelişmiş düşmanlardan oluşan bir ordunun üstesinden gelin.


Ana özellikler


  • Takım oluşturun ve birlikte dehşeti ortadan kaldırın — Çevrimiçi çok oyunculu veya tek oyunculu modlarda tüm seferleri oynayın. Oyuna kolayca giriş yapabilir ve oyundan kolaylıkla çıkabilirsiniz.

  • Yeni ve saldırgan bir çevreye hazır olun — Yer altı şehirlerini keşfetmek ve yan görevleri kabul etmek için gezegen yüzeyine yol alın. Donmuş araziyi keşfedin ve terk edilmiş kamp alanlarını arayın.

  • İnsanlığı kurtarmak için nefes kesici bir keşfe atılın — Geçmişin gerçeklerini açığa çıkarın, Necromorph dehşetinin kaynağını keşfedin ve insan ırkının yok olmasını engellemek için savaşın.

  • Atık parçaları arayıp bulun ve tercih ettiğiniz silahı üretin — İçerikleri toplayarak özel silahlar üretin. Bir araya getirin, yeniden şekillendirin ve en sevdiklerinizi geliştirin.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.