Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

The Sims™ 4 Get To Work

Açıklama:

The Sims™ 4 Get to Work'te iş yeri sizden sorulur! Sim’lerinizin iş hayatına direkt müdahale edin ve terfiye giden yollarını açın ya da onları iş yerinin baş belası yapın. Doktor olarak yardıma koşun ve sayısız hayat kurtarın, bilim insanı olarak zarar ziyan buluşlarınızla komşularınızı bezdirin..

Oyun Adı: The Sims™ 4 Get T..
Geliştirici: Maxis
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 18 Haz 2020
39.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

The Sims™ 4 Get to Work'te iş yeri sizden sorulur! Sim’lerinizin iş hayatına direkt müdahale edin ve terfiye giden yollarını açın ya da onları iş yerinin baş belası yapın. Doktor olarak yardıma koşun ve sayısız hayat kurtarın, bilim insanı olarak zarar ziyan buluşlarınızla komşularınızı bezdirin ya da dedektif olarak olay yerlerini inceleyip zorlu dosyaları çözün. Kendi işimin patronu olayım diyorsanız, Simlira milyoneri olma yolunda kendi perakende işinizi kurun, şekillendirin ve yönetin! Sim’lerinizin hangi işin başına geçeceğine siz karar verin.


  • Doktor, dedektif veya bilim insanı olun — Sim’lerinizi yepyeni kariyerlerde yönetin. Biricik analitik zekanızı kullanarak bilim insanlığınızı konuşturun ve çılgın buluşlar yapın; dedektif olarak suç mahallerini araştırıp sırları açığa çıkarın ya da doktor olarak hastaları tedavi edin, doğum yaptırın ve acil ameliyatlar yapın.

  • Kendi işinizi kurun — Sizin işiniz sizden sorulur! Fırın, konfeksiyon mağazası, sanat galerisi, kitapçı ve daha pek çok perakende işten istediğinizi kurun. Build Mode’u kullanarak işletmenizi her yönüyle istediğiniz gibi şekillendir. Sonra da gelsin Simliralar! Satılacak ürünleri seçin, personelinizi istediğin gibi yönetin ve laf kalabalığıyla müşterilerin başını döndürüp satış yapın.

  • Yeni beceriler kazanın — Yeni beceriler kazanarak Sim’lerinizin The Sims 4’te kullanacakları çok özel şeyler yapmalarına yardım edin. Yeni Fotoğrafçılık ve Pişirme becerileriyle mükemmel fotoğrafı çekin ya da tadına doyum olmaz bir yemek yapın. Yaptıklarınızı evde sergileyin ya da satarak fazladan Simlira kazanın!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.