Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

The Sims™ 4 City Living

Açıklama:

Sim’leriniz banliyölerden sıkıldı mı? Kozmopolit San Myshuno kentinde onların hayallerini gerçekleştirin. Bu kentte ilginç mahalleler keşfedebilir, yeni bir apartman dairesine taşınabilir, eğlenceli festivallere ve daha pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. The Sims™ 4 City Living’de Sim’leriniz diğer..

Oyun Adı: The Sims™ 4 City ..
Geliştirici: Maxis
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 18 Haz 2020
399,99  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Sim’leriniz banliyölerden sıkıldı mı? Kozmopolit San Myshuno kentinde onların hayallerini gerçekleştirin. Bu kentte ilginç mahalleler keşfedebilir, yeni bir apartman dairesine taşınabilir, eğlenceli festivallere ve daha pek çok etkinliğe katılabilirsiniz. The Sims™ 4 City Living’de Sim’leriniz diğer Sim’lerle iç içe yaşamanın hem keyfini sürüyor hem de zorluklarını yaşıyor. Sim’leriniz yeni büyük şehir kariyerlerine adım atarak küçük daireden güzel bir çatı katına terfi etsin!


Öne çıkan özellikler


  • Hareketli San Myshuno kentini keşfedin — Nüfus yoğunluğu yüksek bu şehirde Sim’lerinizin keşfedeceği birbirinden farklı mahalleler var. Fashion District’teyken Arts Quarter’da yaratıcılığınızı konuşturun ya da Karaoke Bar’da yürekten şarkı söyleyin. Spice Market’a gidip basket oynayın ya da Uptown’da uzun bir çalışma gününün ardından arkadaşlarınızı eve bilgisayar oynamaya davet edin.

  • Kıpır kıpır kültür etkinliklerini keşfedin — Festivaller, Sim’lerinize kültür katmak için çok güzel fırsatlardır. Sokak sanatçılarını izlesinler, yarışmalara katılsınlar ve farklı farklı insanlarla tanışsınlar. Spice Festival’da Curry Challenge’a göz atın ya da Romance Festival’da güzel sevgilinizle havai fişek fırlatın.

  • Apartman dairelerinde yaşayın, komşularınızla yakınlaşın — Bol bol yeni komşu, iyisiyle kötüsüyle her türlü yeni ilişki için bol fırsat demek. Sim’leriniz çok sıkı arkadaşlıklar kurabilir ya da aşık olabilir, sonra da evlerinin anahtarını bu kişilere verip vermemeyi düşünebilir. Peki ya gecenin köründe dans partisi düzenleyen gürültücü komşulara ne demeli? Onlarla nasıl başa çıkacağına karar vermelisiniz; susturamıyorsanız belki de onlara katılmak daha iyi fikirdir.

  • Sıkı çalışarak basit bir apartman dairesinden çatı katı dairesine geçin — Sim’lerinize uygun daireyi bulmak kolay olmayabilir. İlk dairenizin sevimliliğini, hamam böceği, patlak borular veya elektrik problemleri gibi olası sorunlarla dengelemelisiniz. Sim’lerinizi kariyerlerinde başarılı kılarak harika manzaraları ve hatta Konuşan Tuvaleti olan Skyscraper Penthouse’a terfi ettirin!

  • Büyük şehirde yeni kariyerlere atılın — Şehir hayatında türlü türlü yeni fırsat var; Sim’lerinizin bu fırsatları değerlendirmesini sağlayın. Politikacı olarak Sim’leriniz, hayırlı bir iş uğruna etkileyici konuşmalar yapabilir. Belki de gurme ya da sanat eleştirmeni olarak daha kibar bir kariyeri tercih edecekler. Ya da sosyal medyada çalışarak kitleleri etkileyen işler çıkaracaklar.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.