Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Conan Exiles: Isle of Siptah

Açıklama:

Isle of Siptah, açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles için keşfedecek yeni topraklar, katledecek yeni kocaman melun yaratıklar, yeni inşa setleri ve çok daha fazla yeni özellik barındıran devasa bir genişleme paketidir. Yer altındaki yeni zindanlarda kadim ırklarla savaşın. Salt kargaşa fırtın..

Oyun Adı: Conan Exiles: Isl..
Geliştirici: Funcom
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 27 May 2021
37,99  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Isle of Siptah, açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles için keşfedecek yeni topraklar, katledecek yeni kocaman melun yaratıklar, yeni inşa setleri ve çok daha fazla yeni özellik barındıran devasa bir genişleme paketidir. Yer altındaki yeni zindanlarda kadim ırklarla savaşın. Salt kargaşa fırtınasından üreyen şeytani ucubeleri alt edin. Anakara'dan gelen güçlü köleleri yakalamak için akına hükmet!


Adaya bir deniz kazası sonucu varıyorsunuz ve yalnızsınız. Yalnızca üzerinizdeki hırdavatları kullanarak hayatta kalmanız için gerekli aletleri üretin. Önce basit bir kamp ve ilkel birkaç taş alet, ardından bir kale, sertleştirilmiş çelik ve obsidiyenden yapılmış zalim büyük kılıçlar…


Adanın ortasında yükselen ve tüm manzaraya hâkim karanlık bir kule dikkatinizi çekiyor. Kulenin etrafını saran ve gittikçe kuvvetlenen şiddetli fırtına, tarif edilemeyecek kadar korkunç felaketlere gebe. Ama en tehlikeli düşmanınız adadaki diğer insanlar olabilir zira kaynaklar az ve hayatta kalma mücadelesi oldukça vahşi ve zalim.


Devasa Siptah Adası'nda yepyeni bir deneyime başlayın. Gemi enkazlarının süslediği, güneşin kavurduğu sahilleri, sık ve uzun Kızılçam ormanlarını, antik Acheron kalıntılarıyla bezeli geniş vadileri, yeni göçmüş bir Stygia kolonisini, korsanların bastığı nahoş kampları ve adanın merkezindeki uğursuz Siptah kulesini keşfedin.


Uzak zamanların kadim ırklarının kalıntılarını barından ve unutulmaya yüz tutmuş mahzenleri gün yüzüne çıkarın. Gizli koridorlar keşfedin, kadim bulmacalar çözün, içerideki düşmanları ve şeytanları öldürün. Değerli hazineleri talan edin ve kadim ırkların gücünü kontrol edin.


Adanın merkezindeki kara kulenin etrafında devasa bir fırtına dönüyor. Netameli bir büyüden güç alan bu fırtına dış boşluktan, cüret edenlere saldıran korkutucu canavarlar doğuruyor. Bu korkutucu yaratıkları alt et ve yepyeni, önemli bir kaynağı ve eşsiz ödülleri ele geçir.


Kadimtanrı Nyarlathotep'in sağladığı yasak büyünün güçlü akınları Siptah Kulesi’nde filizleniyor. Arkalarında, dış dünyadan gizemli bir şekilde ışınlanan insanlar ve yaratıklar taşıyorlar. Elini çabuk tut ve onları yakala ya da diğer oyuncular ordularını inşa ederken gerilerinde kal.


Yırtıcı gergedan bineğinin sırtında savaşa atıl ve düşmanlarını katlet. İki yeni inşa setiyle küçük bir ev ya da dev bir şehir yarat: gemi enkazlarının su emmiş kalıntıları veya kadim ve haşmetli fırtına camı. Yeni zırh setleri, aletler ve silahlar gibi güçlü eşyalar bul ve kuşan.


0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.