Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dead by Daylight - Cursed Legacy Chapter

Açıklama:

Cursed Legacy, Dead by Daylight'ın bölümlerinden biri ve içerisinde yeni Katil Oni, yeni Kurban Yui Kimura ile bir Harita bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katil ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar.Cursed Legacy Bölümü, yeni bir harita olan Hiddet Sunağı&..

Oyun Adı: Dead by Daylight ..
Geliştirici: Behaviour Digital Inc.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 3 Ara 2019
49,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


Cursed Legacy, Dead by Daylight'ın bölümlerinden biri ve içerisinde yeni Katil Oni, yeni Kurban Yui Kimura ile bir Harita bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak, yeni Katil ve yeni Kurban ile birlikte yeni Kurban için özel bir eşyayı da açar.


Cursed Legacy Bölümü, yeni bir harita olan Hiddet Sunağı'nı içeriyor. Yeni Katil Oni, Mahluk tarafından yozlaştırılarak içinde barındırdığı öfkenin karanlık bir yansımasına dönüşmeden önce bir samurayken; şimdiyse öfkeyle beslenen iğrenç bir yaratık, hiddetin ve kurbanlarına dehşet saçan acımasızlığın beden bulmuş hali. Yeni Kurban Yui Kimura ise geleneklere başkaldıran bir asi, savunmasızların koruyucusu ve kendini hayatta kalabilmek için sonsuz bir yarışın içinde bulmuş yetenekli bir motosikletçi. Cursed Legacy Bölümü ayrıca Yui'nin Pembe Çizgili Üst kozmetik eşyasını da içeriyor.


Özgün olmak ne demekti? Ailesinin ve geleneklerin baskısı altında olan biri kendi kaderini nasıl çizerdi? Hayat genelde beklenmedik mutluluklar ve zorluklarla dolu, yorucu bir mücadeledir. Nihayetinde gelenek ve kendini kanıtlamak arasındaki dengeyi bulmak gerekir. Fakat kişi kendi kimliğiyle boğuşurken bazı kararlar verilir ve iyi de olsa, kötü de olsa sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalır.


Oni


Ünlü bir Japon kılıç okulunun vârisi olan Kazan Yamaoka, bir savaşçıdan daha fazlası olduğunu kanıtlamak için onuru ile ailesine sırtını döndü ve vahşet dolu karanlık bir yolculuğa çıktı. Kendini samuray olarak adlandıranlara karşı açtığı kişisel savaş sırasında, ona aşağılayıcı ve nefret edilen bir isim verildi: efsanelerdeki çirkin bir yaratığa gönderme niteliğindeki Oni-Yamaoka. Bir gün, eski kurbanları ondan intikam aldığında hayata gözlerini yumdu. Savaşçı, Mahluk'un ilgisini çekti ve dünyasının bir parçası olmaya layık görüldü. Artık diğer Katillerin arasındaydı ama ne gariptir ki eskiden benzetildiği canavarın biçimine bürünmüştü.


Oni'nin Gücü: Yamaoka'nın Gazabı


Daha güçsüz soyları yok etme arzusunun elle tutulur bir güç biçimini alması. Oni, yaralı Kurbanların bıraktığı Kan Kürelerini emer. Yeterince Kan Küresi emdikten sonra, KAN HİDDETİ moduna geçer. Oni bu mod etkinken katanasını kınına sokar ve ölümcül kanabō'ya geçiş yapar. Kan Hiddeti aynı zamanda Oni'nin şu güçlü becerilere erişmesini sağlar:


- İBLİS ATILIŞI, Oni'nin uzun mesafeleri hızla kat etmesini ve kurbanları ile arasındaki mesafeyi kapatmasını sağlar.


- İBLİS SALDIRISI, Oni'nin saldırılarının menzilini arttırır ve Kurbanları hemen can çekişme aşamasına sokar.Oni 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Zanshin Taktikleri

"Başkalarının göremediğini gör." Yakınlardaki tüm paletlerin ve atlama noktalarının hareleri Oni'ye görünür. Zanshin Taktikleri, Oni bir Kurban'a her vurduğunda kısa süreliğine devre dışı kalır.

Kan Yankısı

"Canlarını yak." Bir Kurban kancaya asılıyken tüm yaralı Kurbanlar kısa süreliğine Kan Kaybı durum etkisine girer ve Bitkin hale gelir.

Baş Düşman

"Düşmanını Tanı." Oni'yi kör eden ya da sersemleten bir Kurban, onun için Saplantı haline gelir. Saplantı olan Kurban her değiştiğinde, yeni Saplantı kısa süreliğine Bihaber durum etkisine girip Oni'nin varlığını fark edemez ve haresi kısa süreliğine görünür hale gelir.
Hızlı, cesur ve batıl inançlı Yui Kimura, hem izinsiz düzenlenen sokak yarışlarında hem de prestijli Japonya Moto Grand Prix'de rekorlar kıran en genç motorculardan biriydi. Geleneklere ve ailesinin isteklerine karşı gelerek, yarışçı olma hayalinin peşinden gidip evini terk etti ve başı belada olan kadınlara yardım eden bir çeteye liderlik etti. Ta ki kendini bitmek bilmeyen ve bitiş çizgisini geçmenin ölüm kalım meselesi olduğu bir yarışta bulana dek...


Yui 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Şansın Güldü

"Arkanda iz bırakma." Her yaralandığında Şansın Güldü devreye girer. Kısıtlı bir süre için kan izi bırakmazsın. Şansın Güldü'nün süresi tamamen dolduğunda mücadele boyunca bir daha etkinleşmez.

Mümkün Mertebe

"Çevrendekileri avantaja çevir." Devrilen paletleri tekrar dikey konumlarına getir. Bu avantajın uzun bir bekleme süresi vardır.

Sökün Et

"Müttefiklerine umut ol." Taşınan bir Kurban'ın yakınlarındayken daha hızlı hareket edersin ve bu da taşınan Kurban'ın daha hızlı çırpınmasını sağlar.Yeni Harita: Hiddet Sunağı

Bir zamanlar son derece görkemli ve keşişlerin koruması altında olan sunak, bilinmeyen bir sebepten dolayı mevsimlerce terk edilmiş halde kaldı. Bir zamanlar yorgun gezginlere kucak açan yolları artık kimsenin budamadığı, sökmediği nemli bitkilerle tıkanmıştı. Bir yabancı bu alana adım atar atmaz öfkeden titremeye başladı. Kendisine hâkim olamayıp hıncını sunağın tepesindeki heykelden aldı. O gittikten sonra havaya bir çürük kokusu yayıldı.


Yui için Özel Eşyalar

Cursed Legacy Bölümü, özel bir kozmetik eşya içeriyor: Yui'nin Pembe Çizgili Üst'ü. Sadece indirilebilir içeriğin bir parçası olarak alınabilir. Bu eşyanın tek başına alınamayacağını lütfen unutma.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.