Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Outward - The Soroboreans

Açıklama:

Bu topraklarda savaşarak buralara kadar geldin ve kendini en sevdiğin gruba adadın. Bir kez daha Aurai dünyasına adım atmaya ve bu yeni, etkileyici OUTWARD DLC paketi “Soroborlular” ile sunulan yeni içeriği oynamaya hazır ol.Oyuna taze bir hava katacak içerik zenginliğine sahip “Soroborlular” DLC pa..

Oyun Adı: Outward - The Sor..
Geliştirici: Nine Dots Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 16 Haz 2020
25,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Bu topraklarda savaşarak buralara kadar geldin ve kendini en sevdiğin gruba adadın. Bir kez daha Aurai dünyasına adım atmaya ve bu yeni, etkileyici OUTWARD DLC paketi “Soroborlular” ile sunulan yeni içeriği oynamaya hazır ol.


Oyuna taze bir hava katacak içerik zenginliğine sahip “Soroborlular” DLC paketinde açlıktan ölmek, susuzluk, çantanı kaybetmek ve diğer tüm sorunlardan çok daha fazla endişelenmeni gerektiren tehlikeler olacak!


Yeni Yetenekler, Mühürlü Efsunlar, Yeni silah türünden (Zırh Eldiven) korkutucu Zindanlar ve kana susamış canavarlara kadar çeşitli ögelerle çok uzun bir süre Aurai dünyasında olacaksın!

• Yozlaşma

Yozlaşma seviyesi seni farklı şekillerde etkiler ve seviyeyi düşürmeyi başaramazsan erken bir ölümle karşılaşabilirsin. Dünya çok daha korkunç bir hale geldi!

• Mühürlü Efsunlar

Silahlar ve Ziynetler artık yeni efsunlama sistemi ile değiştirilebilecek!

• Yeni Yetenek Ağaçları ve Durum Etkileri

Karakterin için 2 yeni yetenek ağacı (Uğursuz Büyücü ve Speedster) ve gerçekliği altüst eden durum etkileri! Bunlarla oynanışı tamamen değiştirebilirsin!

• Yeni Silah Türü (Zırh Eldiven)

Düşmanlarına arka arkaya yumruklar indir ve onlara gereken acı dersi ver!

• Zindanlar

Bu ölümcül ve gizemli Zindanların derinliklerine girme cesaretini gösterenleri müthiş ödüller bekliyor

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.