Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Gas Station Simulator

Açıklama:

CHECK OUT THESE GAMES FROM OUR FRIENDS:https://store.steampowered.com/app/1190000/Car_Mechanic_Simulator_2021/https://store.steampowered.com/app/1120320/Builder_Simulator/CHECK OUT THESE GAMES BY OUR FRIENDShttps://store.steampowered.com/app/671970/Junkyard_Simulator/https://store.steampowered.com/a..

Oyun Adı: Gas Station Simul..
Geliştirici: DRAGO entertainment
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15 Eyl 2021
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

CHECK OUT THESE GAMES FROM OUR FRIENDS:

https://store.steampowered.com/app/1190000/Car_Mechanic_Simulator_2021/

https://store.steampowered.com/app/1120320/Builder_Simulator/


CHECK OUT THESE GAMES BY OUR FRIENDS

https://store.steampowered.com/app/671970/Junkyard_Simulator/

https://store.steampowered.com/app/756800/Contraband_Police/

https://store.steampowered.com/app/842180/Prison_Simulator/


BUILD A DINER ACROSS THE GAS STATION

https://store.steampowered.com/app/1747470/Road_Diner_Simulator/


THE DESERT TOO HOT? HOW ABOUT SOME SNOW?

https://store.steampowered.com/app/1394960/Winter_Survival_Simulator/

https://store.steampowered.com/app/1179020/Red_Frost/


Oyun Açıklamasıhttps://store.steampowered.com/app/1747470/Road_Diner_Simulator/


https://store.steampowered.com/app/1078760/Motorcycle_Mechanic_Simulator_2021/


Simülatör bir çölün ortasındaki bir benzin istasyonunu yenilemek, genişletmek ve işletmek ile ilgilidir.

İşinizi yürütmek için çoklu yaklaşımlar bunları uygulamada seçim özgürlüğü ve iş yoğunluğu ve baskıyla uğraşmak bu oyunun temel bileşenleridir.Hiçliğin ortasında terk edilmiş bir benzin istasyonu satın alın ve eski ihtişamına kavuşturun.

Enkaz ve kırık mobilyalardan kurtulun, duvarları düzeltin, boyayın ve beğeninize göre dekore edin.

Tüm paranızı hemen dış görünüşe harcamayın, sonuçta bir benzin istasyonu satın aldınız. Tamir edilemeyenleri satın alın para kazanmak için hizmet etmeye başlayın.


Küçük kalmanıza gerek yok. Daha fazla hizmet verebilmek için benzin istasyonunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca, bir benzin istasyonu sadece yakıt satmakla ilgili değildir. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet dizisini genişletebilirsiniz. Böylece giderek daha çeşitli müşterileri cezbedebileceksiniz. Tuvalet sağlamak gibi daha basit olanlardan tutun tamirhane gibi daha kompleks hizmetler gibi çeşitli genişletme seçenekleriniz var. Oldukça çok seçenek var ve seçenekler daha da geliştirelebilir. Burada yapabileceğiniz çok şey var.


Benzin istasyonunuzu restore etmek bir şeydir, onu kişiselleştirmek başka bir şeydir.

İnşa ettiklerinizi özelleştirmek için bir dizi seçenek ve ileriye götürmek için çok sayıda dekorasyon ile istasyonunuzun benzersizliğini artırın.

Bu sadece benzin istasyonunu güzel göstermekle kalmıyor. Benzin istasyonunuz ne kadar etkileyici görünürse,daha fazla müşteri çekecektir.


Müşterilerinize hizmet etmek, benzin istasyonunuzu başarıyla çalıştırmanın anahtarıdır. Müşterilerin hepsi hizmet bekliyor, depolarının dolması, hızlı alışveriş, araçların bakımı söz konusu olduğunda o kadar sabırlı değiller. Ciddi bir zaman baskısı ile uğraşacaksınız. Boş ve daha az telaşlı olduğu zamanlar için çeşitli görevler planlamanız gerekir. Doğru zaman yönetimi ile doğru öncelikleri seçmek müşterilerinizi elde tutmak söz konusu olduğunda hayatınızın bir parçası olacak.


Yalnız çalıştırmayı deneyebilirsiniz, ancak çoğu durumda genişletilmiş ve yükseltilmiş bir benzin istasyonununda çok sayıda farklı hizmet sunmak zor olacaktır.İşte bu noktada çalışanlar devreye giriyor. Size yardımcı olması için birden fazla çalışanı bile işe alabilirsiniz. Çalışanların kendi becerileri vardır ve bazıları bazı görevler diğerlerinden daha iyidir. Çalışanlar ayrıca gerçekleştirdikleri görevlere göre seviye atlar.


Sahip olmadığın şeyi satamazsın. Stoklarınızı takip etmek önemlidir ve sipariş vermek önemlidir.Doğru fiyat için doğru zaman, karı yüksek tutmaya yardımcı olur. Düşük fiyat fırsatlarını daha da iyi kullanmak için,bir depo oluşturabilir ve daha büyük depolamaya izin verecek şekilde genişletebilirsiniz. Teslimatlar zaman aldığından ve gerçekten satacak malınızın bitmesini istemediğiniz için stok çok önemlidir. Özellike yakıt.


Oyunu, isterseniz yönetim özelliklerine derinlemesine dalabilmeniz için yarattık ve

ne olduğunu bildiğin hayatı istediğin gibi yönet. Tabiki mikro yönetim sizin için değilse

sizi bunun derinlikleriyle uğraşmaya zorlamıyoruz. Bununla birlikte, bazı yönleri mikro yönetmek

(sarf malzemeleri veya çalışanlar gibi) hem mali açıdan hem de eğlence açısından çok faydalı olabilir.

Ana Özellikler

  • Çöldeki bir benzin istasyonunu yenileyin, çalıştırın ve genişletin.
  • Atölye, mağaza, depo veya araba yıkama gibi yeni hizmetler oluşturun.
  • Her şeyi kendi başınıza halletmeye çalışın veya yardımcı olması için çalışanları işe alın.
  • Normal oynanışa ek olarak ilginç olaylar.
  • Birçok özelleştirme ve dekorasyon seçeneği.
  • Farklı ihtiyaç ve beklentileri olan çok sayıda farklı müşteri.
  • Birçok yönetim seçeneği.


https://store.steampowered.com/app/1528080/Gas_Station_Simulator_Prologue__Early_Days/

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.