Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Dead by Daylight - Stranger Things Chapter

Açıklama:

Stranger Things, Dead by Daylight'ın yepyeni bölümlerinden biri. Stranger Things Bölümü'nde, Hawkins Ulusal Laboratuvarı'nın altında bulunan Yeraltı Yerleşkesi yeni harita olarak karşımıza çıkıyor. Ehlileştirilemeyen yeni Katil ise Demogorgon. Demogorgon'a karşı bir değil iki Kurban ..

Oyun Adı: Dead by Daylight ..
Geliştirici: Behaviour Interactive Inc.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 17 Eyl 2019
6.59 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


Stranger Things, Dead by Daylight'ın yepyeni bölümlerinden biri. Stranger Things Bölümü'nde, Hawkins Ulusal Laboratuvarı'nın altında bulunan Yeraltı Yerleşkesi yeni harita olarak karşımıza çıkıyor. Ehlileştirilemeyen yeni Katil ise Demogorgon. Demogorgon'a karşı bir değil iki Kurban duruyor: Gazeteci olmayı kafaya koymuş çetin ceviz Nancy Wheeler ve sürekli belaya bulaşmayı başaran, eski lisesinde züppe bir sporcu olan Steve Harrington. Stranger Things Bölümü, aynı zamanda iki özel kozmetik eşya içeriyor: Steve'in Eskimiş Kıvrık Kollusu ve Nancy'nin Yıpranmış Kazak'ı.


1980'li yılların başıydı. Soğuk savaş deneyleriyle dolu, insanların her şeye şaşırdığı, daha garip şeylerin yaşandığı zamanlardı. Hawkins, Indiana'daki küçük bir kasabada gizli deneyler yapılıyordu. Hawkins Ulusal Laboratuvarı'nda boyutlararası bir kapı kazayla açıldığında uzun, kıvrık pençeleri ve dehşet verici bir çiçek gibi açılan yüzleri olan bir canavar ordusu dünyaya adım attı. Bu canavarlar kendileriyle karşılaşan ve kasabada yaşayan bir grup çocuk tarafından "Demogorgonlar" olarak adlandırıldı.


Nancy Wheeler'ın araştırmacı gazetecilik becerisi, en yakın arkadaşı Barb'ın kaybolmasının ardından Hawkins'deki gizli devlet kurumunu açığa çıkarmasıyla birlikte ortaya çıktı. 1985'te Hawkins Post gazetesinden atılması, ipucu kovalayışının önüne geçemedi.


Eskiden lisede futbol takımı oyuncusu olan Steve Harrington, lisenin bitişi ve eski arkadaşlarının üniversite okumak için başka yerlere taşınmasıyla Hawkins'de kendine bir yer bulmaya çalışıyor. Okul bittiğinden beri alışveriş merkezinde dondurma servis ederek, kızlarla flört ederek ve Rusların gizli kodlarını çözerek zaman geçiriyor. Arkadaşları Dustin ve Robin'in yardımlarıyla, Steve kendine yeni bir kimlik oluştururken, gerçek dostluğun ne anlama geldiğini de öğreniyor. Arkadaşlarına karşı sadakati sayesinde, korkunç bir tehlike altında olduğundan şüphelendiği eski kız arkadaşı Nancy'nin yardımına koşmaktan çekinmiyor.


Demogorgon

Yüzünün olması gerektiği yerde iğne gibi dişlerle dolu açık bir ağız, geniş ve kavisli jilet gibi keskin pençeler ve kurbanlarının üstüne atlamasını sağlayan güçlü bacaklar, Demogorgon'u hangi boyutta olursa olsun korkunç bir canavar haline getiriyor. Avını vahşi ve kontrolsüz öfkeden oluşan bir kâbus misali avlıyor, parçalara ayırıyor, tüm et ve kemiği yutuyor ve leşçilere geride hiçbir şey bırakmıyor. Bu yaratığın en ufak bir şefkat veya kontrol duygusu yok. Kurbanının tepesinde dikilirken şüphe veya merhamet duyduğuna dair hiçbir işaret göstermiyor. Sadece bitmek bilmeyen kana susamışlık içgüdüsüyle avını öldürüyor. Mükemmel bir avcı olan Demogorgon, Baş Aşağı Dünyası'nda korkutucu yaratıkların saklandığının ölümcül bir kanıtı ve Mahluk'un onu seçmesinin nedeni de bu.

Demogorgon'un Gücü: Hiçlik Yaratığı

Demogorgon jeneratörlerin çevresindeki alanlara tesir eder, yakındaki Kurbanları etkiler ve Geçitleri kullanarak hızlıca hareket edebilir. Demogorgon, herhangi bir düz zemin veya yere yerleştirilebilen sınırlı sayıda Geçit ile maça başlar.Demogorgon 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Gerilim Dalgalanması

Esrarengiz varlığın atmosferi değiştirir ve tüm teknolojik araçları etkiler. Bir Kurban'ı yere düşürmek, menzilin içindeki tüm jeneratörlerin anında patlamasına ve ilerlemelerinin gerilemesine sebep olur."Yaratık elektrik ve yakınlarındaki elektronik araçlar üzerinde bilinmeyen bir etkiye sahipmiş gibi görünüyor." - Hawkins Ulusal Laboratuvarı[/i]

Acımasız Hapis

Garip dünyalarla aranda olan bağlar, avın kaçmaya çalıştığında ortaya çıkıyor. Ne zaman bir jeneratör tamir edilse, Kurbanlar tamamlanan jeneratörün yakınlarındaki tüm pencereleri ve atlama noktalarını kısa bir süre boyunca kullanamaz.

"Denek yakınlardaki cisimlerin durumunu etkileyebiliyor gibi görünüyor. Cisimler sanki bizim evrenimizin alternatif versiyonunda da yer alıyor." - Hawkins Ulusal Laboratuvarı[/i]

Zihinkıran

Istırap verici varlığın avının gücünü emiyor ve onu zayıflatıyor. Kurbanlar jeneratörleri tamir ederken Bitkin durum etkisine sahip olur. Jeneratör tamir edilirken Bitkin durum etkisi durdurulur ve tamir etme eylemi sonlandıktan sonra yeniden devam eder.-"Denek yakınlardaki bireylerde korku ve bitkinlik hissiyatı uyandırabiliyor." - Hawkins Ulusal LaboratuvarıÇalışkan ve asi Nancy Wheeler, iyi bir hikâyeyi kolayca anlayabilen inatçı bir araştırmacı. En yakın arkadaşı Barb kaybolduğunda, gerçeği ortaya çıkarmak ve adaletin yerini bulmasını sağlamak için elinden geleni yaptı. Harika bir gazeteci olan Nancy, işyerinde karşılaştığı eşitsizlik ve şovenizme rağmen yazmaya değer olaylar buluyor ve işaretleri takip ediyor. Bir akşam ipucunun peşinden giden Nancy, korkusuzca Hawkins Ulusal Laboratuvarı'na yaklaştı ve ansızın bilincini kaybetti. Uyandığında garip ve sisli bir âlemdeydi. Tanıdık bir kükremenin havada yankılandığını duymasıyla irkildi.


Nancy Wheeler 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Birlikten Kuvvet Doğar

Önündeki engeller ne olursa olsun, adaletini yerini bulmasını ve gerçeğin su yüzüne çıkmasını istiyorsun. Tamir ettiğin jeneratörün haresi menzilinin içindeki Kurbanlara görünür. Sen bir jeneratörü tamir ederken, Katil bir Kurban'ı yere düşürürse bütün Kurbanların ve Katil'in haresini kısa bir süre için görürsün. - "Hadi bu laboratuvarı yerle bir edelim." - Nancy Wheeler

Kafayı Bozmuş

Aklına bir şey koyduğunda geri dönüşü yok. İzin almak yerine merhamet dile. Kendi çiziklerini her zaman görebilirsin. Sağlıklıyken normalden daha hızlı yürürsün.-"Başladığımız işi bitirmek istiyorum. O canavarı öldürmek istiyorum." - Nancy Wheeler

İçindeki Güç

Yalnız ve kaybolmuş hissettiğinde içine bakar ve içgüdülerine güvenirsin. Bir Totem temizleme eylemini tamamladığında avantajın etkinleşir. Avantajın etkin olduğunda, yaralıyken bir dolabın içine girdiğin zaman kendini iyileştirirsin."Bütün bu zaman boyunca her şey yolundaymış gibi davranıyordum ama aslında öyle değil." - Nancy Wheeler[/i]Popüler ve kendini beğenmiş ama şefkatli Steve Harrington, alışılmadık bir akıl hocası ve lider. Çoğu zaman Dustin isimli genç bir çocuğun üvey ağabeylik görevini üstleniyor. Hatta bir keresinde sümüklü, boyutlararası evcil Demogorgon'u D'Artagnan'ı bulmasına bile yardım etti. Koruyucu olarak görülmeye başlayan Steve, Hawkins'de yaşayan ve kendilerini sürekli garip ve tehlikeli durumların içinde bulan bir grup çocuğun bakıcısı haline geldi. Eşi benzeri olmayan cesareti sayesinde arkadaşlarını tehdit eden Demogorgon'u bile durdurdu.

Bir akşam arkadaşı Nancy Wheeler onu aradı ve yardım istedi. Başına kötü bir şey gelmediğinden emin olmak için, arabasıyla Hawkins Ulusal Laboratuvarı'na gitti. Bölgeyi aradı ama tek bulduğu bir defterdi. Daha ne olduğunu anlamadan yer yarıldı ve içinden döne döne çıkan sis gözlerini bürüdü. Uyandığındaysa kendini aynı anda hem tanıdık gelen hem de daha önce hiç görmediği garip bir mekânda buldu.


Steve Harrington 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Bakıcı

Her ne kadar bencil olarak tanınsan da ihtiyacı olanlara yardım etmek için her şeyi tehlikeye atmaya hazırsın. Kancadan kurtardığın Kurban kısa bir süre için çizik veya kanlı iz bırakmaz. Ayrıca senin haren Katil tarafından, Katil'in haresiyse senin tarafından kısa süreliğine görülür. -"Siz bok kafalıları güvende tutacağıma söz verdim ve tam olarak bunu yapmayı planlıyorum." - Steve Harrington

Yoldaşlık

Hayat sana arkadaşların önemini öğretti ve bu da sana güç veriyor. Kancada debelenirken bir Kurban kancanın menzilinin içine girerse Debelenme Evresi sayacı kısa süreliğine durur. -"Unutma, oraya girince hiçbir şey umurunda değilmiş gibi davran. İşte böyle. Öğreniyorsun arkadaşım." - Steve Harrington

Sık Dişini

Ailenle aranda garip durumlar yaşanmaması için ne yapman gerektiğini biliyorsun. Yine de bir kısmın, en iyi seçeneğinin arkanı dönüp kaçmak ve her şeyi zamana bırakmak olduğunu düşünüyor. Bu avantajı etkinleştirmek için bir Kurban'ı iyileştir. Avantaj etkinleştiğinde Dehşet Alanı dışındayken, kendini bir kancadan kurtarmak veya bir başkasının seni kancadan kurtarması kendini iyileştirmene sebep olur. Kendini tamamen iyileştirdiğinde avantaj devre dışı kalır. -"Hmmm, hayır." - Steve HarringtonYeni Harita: Yeraltı Yerleşkesi

Hawkins Ulusal Laboratuvarı'nın altında yer alan yeraltı yerleşkesi, 1984 yılının kasım ayında geçit kapatılmadan önce düzinelerce boyutlararası yaratığın dünyamıza yayılmasına sebep oldu. Yapının içinde devlet görevlilerinin zihin kontrolü deneylerinde kullandığı bir tecrit tankı da var. Günümüzdeyse terk edilmiş tesisin duvarları kurşun delikleri ve kan lekeleriyle kaplı. Boyutlararası yaratıklara karşı açılan savaşın izlerini taşıyor.Nancy ve Steve için Özel Eşyalar

Stranger Things Bölümü, iki özel kozmetik eşya içeriyor: Steve'in Eskimiş Kıvrık Kollusu ve Nancy'nin Yıpranmış Kazak'ı. Bunlar sadece indirilebilir içeriğin bir parçası olarak alınabilir. Eşyaların ayrı ayrı alınamayacağını lütfen unutma.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.