Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

theHunter: Call of the Wild™ - Weapon Pack 3

Açıklama:

Koruculara son gelen teslimatta, Eckers .30-06 Sürgülü Tüfek, Vasquez Cyclone .45 Büyük Çaplı Havalı Tüfek ve Andersson .22LR yarı otomatik tabanca gibi yüksek kalite av silahları var.Vasquez Cyclone .45 Büyük Çaplı Havalı Tüfek:The Vasquez Cyclone yeni nesil büyük çaplı havalı tüfeklerin tipik bir ..

Oyun Adı: theHunter: Call o..
Geliştirici: Expansive Worlds
Tür: Macera
Çıkış Tarihi: 1 Ağu 2019
0.87 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Koruculara son gelen teslimatta, Eckers .30-06 Sürgülü Tüfek, Vasquez Cyclone .45 Büyük Çaplı Havalı Tüfek ve Andersson .22LR yarı otomatik tabanca gibi yüksek kalite av silahları var.

Vasquez Cyclone .45 Büyük Çaplı Havalı Tüfek:

The Vasquez Cyclone yeni nesil büyük çaplı havalı tüfeklerin tipik bir örneği. Bütünüyle av amaçları için tasarlanan bu tüfek, çakalları, yaban domuzlarını ve hatta orta boy geyikleri indirmek için yeter de artar bile.


Sessiz ve Kesin:

Vasquez Cyclone .45 Büyük Çaplı Havalı Tüfek, diğer ateşli silahlardan çok daha sessiz olduğu için, ateş edildiğinde çevredeki diğer hayvanları korkutup kaçırmaz. Menzili diğer av tügeklerine göre kısa olsa da bu açığını büyük şarjör kapasitesi ve düşük geri tepme ile kapatarak usta avcılara kesin bir nişan hassasiyeti sunar ve art arda atışlar yapma olanağı sağlar.

Eckers .30-06 Sürgülü Tüfek:

Eckers .30-06 kalibre gelişmiş bir sürgü mekanizmalı tüfektir. Popülerliğini hiç kaybetmeyen bu .30-06 fişekler 300 metreye varan mesafelerden büyük geyik ve antilopları vurmak için idealdir. Eckers .30-06 bu özelliğinin yanı sıra yüksek nişan hassasiyeti, muazzam bir dayanıklılık ve harika bir ergonomik tasarım sunar. Bu tüfeğin dünyanın her yanında büyük av peşindeki avcıların favori silahı olmasına şaşmamak gerek.


3 Renk Varyasyonu: 

Eckers .30-06 üç ayrı renk seçeneği ile geliyor: Prestij, Elegans ve İtibar

Andersson .22LR Yarı Otomatik Tabanca:

Andersson .22LR küçük kalibreli yarı otomatik bir tabancadır. Küçük boyutu, önemsiz seviyedeki geri tepmesi ve etkileyici atış hızı ile bu tabanca, atıcılıktan küçük av ve kişisel savunmaya kadar çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Görsel güzelliğinin yanı sıra atış yapması da keyifli olan bu .22LR tabanca aynı zamanda, Anderson markasının geleneğine uygun olarak, çeşitli kişiselleştirme opsiyonları da sunar.


3 Renk Varyasyonu: 

Andersson .22LR üç renk seçeneği ile geliyor: Ormancı, Nişancı ve Muhafız.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.