Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Gears 5

Açıklama:

Ultimate EditionGears 5 Ultimate Edition şunları içerir:Gears 5 Standard EditionHalo: Reach Karakter Paketi30 günlük TakviyeErken Erişim - 4 gün önceden oynayın!Oyun AçıklamasıOyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer il..

Oyun Adı: Gears 5
Geliştirici: The Coalition
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 9 Eyl 2019
399,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Ultimate Edition


Gears 5 Ultimate Edition şunları içerir:

 • Gears 5 Standard Edition
 • Halo: Reach Karakter Paketi
 • 30 günlük Takviye
 • Erken Erişim - 4 gün önceden oynayın!Oyun Açıklaması

Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı.


Aşağıdaki içerikleri alabilmek için 10 Eylül'den önce Gears 5 Standard ya da Ultimate Edition'ı alın veya 16 Eylül'den önce Gears 5 oynayın**:

 • Terminator Dark Fate Karakter Paketi - Terminator Dark Fate Karakter Paketi, Gears 5 çok oyunculu modunda kullanılabilecek Sarah Connor ve T-800 Endoskeleton'u içerir.
 • 7 Günlük Takviye - 7 günlük Takviye ile oyun içi ödüllerinizi hızlandırın. Takviye alan oyuncular daha hızlı ödül kazanır.
 • Vektör Lancer Kaplaması - Gears 5 çok oyunculu modunda kullanılabilecek bonus Lancer silah kaplaması.


Sefer: Dünya parçalanıyor. Güruh, Koalisyonun robot ordusunu yok etmiştir ve insan şehirlerine doğru inmektedir. Tehlike yaklaşırken, Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını çözmek için kaçar ve Sera'nın başındaki gerçek tehlikeyi keşfeder - kendisini.


Kaçış: Bombayı arkanızda bırakın, Güruhu atlatın ve Kovandan kaçın! Kaçış, düşman kovanlarını içten çökertmek için birlikte çalışması gereken üç oyunculu bir intihar ekibine sahip yeni, agresif ve işbirliğine dayalı bir moddur.


Karşılıklı: En iyi takım kazansın! Eğlencenin içine atlamanız için yapılmış çılgınca bir oynama listesi olan Arcade'de puanlarınızı artırın ve daha üstün silahlar için takas yapın. Karşılıklı, diğer on oyun türünün yanı sıra yeni ve klasik haritalarıyla sıradandan profesyonele kadar rekabete dayalı tüm tarzları ödüllendirir.


Sürü: Siz ve dört arkadaşınız, giderek güçlenen düşman ve düşman lideri dalgalarına dayanabilir misiniz? Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunmalar inşa ederek, güç toplayarak, yeteneklerinize seviye atlatarak ve takım olarak çalışarak hayatta kalın.


nHarita Oluşturucu: Arkadaşlarınızla paylaşmak ve mücadele etmek için özel Kaçış kovanı haritaları ve deneyimleri oluşturun.


Özellikler:

 • Üç oyunculu İşbirliğine Dayalı Sefer: Üç oyunculu çevrimiçinde ya da işbirliğine dayalı bölünmüş ekranda arkadaşlarınla birlikte savaş.
 • Nöbet Vazifeleri: Gears Nöbet Vazifelerinde acemi erden dört yıldızlı general rütbesine çıkın. Yeni ve heyecanlı mücadelelere atılın, harika ödüller kazanın ve ganimetinizi sergileyin.
 • Acemi Birliği: Gears'ta yeni misiniz yoksa biraz paslandınız mı? Acemi Birliği, temelden gelişmiş çarpışma tekniklerine kadar her şeyin nasıl yapıldığını öğrenmenin en eğlenceli yoludur.
 • Jack olarak oynayın: Müttefiklerinizi koruyup düşmanlarınıza hasar verebilen kişisel uçan destek botunuz Jack olarak oynayın - Gears'a yeni başlayanlar için mükemmeldir.
 • Görsel Vitrin: Uyumlu cihazlarda her modu, saniyede pürüzsüz 60 kare olarak 4K ve HDR'de oynatın


Xbox Profili Gereklidir. Var olan profilinize giriş yapın veya ücretsiz olarak bir tane oluşturun.


Terminator Dark Fate ve ilgili logoları Skydance Media'nın ticari markasıdır ve ilgili şirketin fikri mülkiyetindedir ve Microsoft Corporation lisansı altında kullanılır.


**Teklif, (1) 10 Eylül 2019 tarihine kadar yapılan Gears 5 dijital oyunu ön satın alımlarında ya da (2) 16 Eylül 2019 tarihine kadar Xbox Profiline giriş yaparak Gears 5 oynayanlar için geçerlidir. Hesap başına 1 adetle sınırlıdır.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.