Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Aeolis Tournament

Açıklama:

Aeolis Tournament nedir?Aeolis Tournament, en fazla 8 kişinin basit bir tek tuş mekaniğine sahip çeşitli oyun modlarında rekabet ettiği bir 3D parti aksiyon oyunudur. Karakterler rüzgarın gücünü kontrol etmek ve kendi çevrelerini etkilemek için bir hava topu kullanırlar. Fizik temelli bir oyun tarzı..

Oyun Adı: Aeolis Tournament
Geliştirici: Beyond Fun Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 16 Tem 2020
25,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Aeolis Tournament nedir?

Aeolis Tournament, en fazla 8 kişinin basit bir tek tuş mekaniğine sahip çeşitli oyun modlarında rekabet ettiği bir 3D parti aksiyon oyunudur. Karakterler rüzgarın gücünü kontrol etmek ve kendi çevrelerini etkilemek için bir hava topu kullanırlar. Fizik temelli bir oyun tarzına, bir turnuva moduna ve yerel veya çevrim içi çok oyunculu moda sahiptir.


Özgün Mekanikler

Oyun tarzının temelinde basit bir tek tuş mekaniği yatmaktadır. Karakterler ellerinde bulunan bir hava topuyla havayı çekerler ve serbest bırakarak bir patlama yaratırlar. Bu silah farklı yöntemlerle kullanılabilir: Bir rakibi itmek, nesneleri kapmak, tutmak ve bir mermi fırlatmak, kendinizi iterek kaygan yüzeylerde ilerlemek vb...Bu mekanik her modda yaratıcı bir şekilde kullanılır ve oldukça benzer bir yapıya sahipmiş gibi görünmesine rağmen aslında yepyeni bir tarza sahip oyunlar tasarlamaya yardımcı olur. Basit gibi görünen oyunlara bir derinlik katar.

Oynaması Kolay, Ustalaşması Zor

Dostça bir rekabet deneyimi yaşatmak için tasarlanan Aeolis Tournament'ı herkes keyifle oynayabilir. Ama yetenek önemlidir. Oyunlar yeteneğe dayalıdır, temel mekanik anlayışı her modda ortak olsa da, gerekli yetenek ve stratejiler son derece farklı olduğu için bir çeşitliliğe ve derinliğe de sahiptir. Takım oyunu modları da karışıma bir miktar iş birliği tadı katmaktadır!


Zorluk seviyesi yelpazesi o kadar geniştir ki, basit bir oyun eğlencesi arayışında olan küçük çocuklu bir aile de, dostça (veya iddiasına) bir rekabet peşinde olan deneyimli oyuncular da aynı oranda keyif alabilirler.

Turnuva Modu

Oyunun merkezinde, oyuncuların arka arkaya yapılan maçlarda rekabet ederek turnuva puanları toplamaya çalıştıkları turnuva modu yer almaktadır. Belirli bir sayıda oyunun ardından en çok puana sahip olan kişi Turnuvayı kazanır. Ve bununla övünme hakkına da sahip olur.


İş birliği yapmanızın beklendiği takım oyunlarında bile muhtemelen En Değerli Oyuncu olmayı isteyeceğiniz için daha fazla puan ve dolayısıyla daha fazla yarışma kazanabilirsiniz!

Ek Özellikler

  • İlerleme ve özelleştirme: Oyun içi başarılarını tamamladığınızda bazı içerikleri açmanızı sağlayacak bir oyun parasıyla ödüllendirileceksiniz. Karakter kostümleri, oyun özelleştirme ayarları, ilave bir oyun modu, karakter aksesuarları ve daha fazlası!
  • Yapılandırılabilir bir deneyim, hem yerel hem de çevrim içi: Bilgisayara karşı tek başınıza, kanepede arkadaşlarınızla, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı veya bir arkadaş grubuyla yabancılara karşı çevrim içi!
  • Her oyun modunda farklı kaotik olaylar: Şimşeklerin çaktığı bir fırtına, toprak kayması, lav kanalları, düşen göktaşları, havadan yağan kasalar ve kar fırtınaları oyun tarzına tat katacak ve her oyunun farklı olmasını sağlayacak.
  • Patlatılabilir ve etkileşimli çevre: Fizik temelli oyun tarzı, yeterince güç kullandığınızda dekoratif ögeleri kırarak onları paramparça edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Daha sonra bu parçaları yerden alıp bir mermi gibi fırlatabilirsiniz.
  • Güçlendirmeler: Her çevrede güçlendirmeler çıkar ve bunları Hızlandırma, Kuvvetlendirme veya Menzil Artırma gibi geçici etkiler elde etmek amacıyla kullanarak oyunu kazanmanızı sağlayacak önemli avantajlar sağlayabilirsiniz!
  • İstatistikler: Oyun istatistikleri her maçın ardından gösterilir. Her oyun modu için 3 istatistik kaydı tutulur.
  • Bilgisayarda tam oyun kolu desteği: Unity için Rewired eklentisini kullanabilme imkanı ve biraz da bizim çabalarımızla, etrafta bulabileceğiniz neredeyse tüm oyun kollarıyla bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.