Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Car Mechanic Simulator VR

Açıklama:

CHECK OUT MORE GREAT GAMES!https://store.steampowered.com/app/1463010/https://store.steampowered.com/app/1455390/https://store.steampowered.com/app/645630/Oyun AçıklamasıCar Mechanic Simulator VR, oyuncuları tamamen 3D bir dünyada arabalarını tamir etmeye, boyamaya, ayarlamaya ve sürmeye davet ediyo..

Oyun Adı: Car Mechanic Simu..
Geliştirici: GameFormatic S.A.,Red Dot Games
Tür: Yarış
Çıkış Tarihi: 8 Haz 2021
10.49 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

CHECK OUT MORE GREAT GAMES!

https://store.steampowered.com/app/1463010/
https://store.steampowered.com/app/1455390/
https://store.steampowered.com/app/645630/


Oyun Açıklaması

Car Mechanic Simulator VR, oyuncuları tamamen 3D bir dünyada arabalarını tamir etmeye, boyamaya, ayarlamaya ve sürmeye davet ediyor. Yeni Barn Find ve Junkyard modülünde klasik, benzersiz arabalarla tanışın. Sanal gerçeklikte bu son derece ayrıntılı ve çok gerçekçi simülasyon oyununda servis ağınızı kurun ve geliştirin.


Car Mechanic Simulator VR, oyuncuları tamamen 3D bir dünyada arabalarını tamir etmeye, boyamaya, ayarlamaya ve sürmeye davet ediyor. Yeni Barn Find ve Junkyard modülünde klasik, benzersiz arabalarla tanışın.

Otomobilin görünümünün her ayrıntısını inanılmaz bir seviyede görebileceğiniz, sanal gerçeklikte bu son derece ayrıntılı ve çok gerçekçi simülasyon oyununda servis ağınızı kurun ve geliştirin.

Tüm bunları yeni, fotoğraf gerçekliğinde grafiklerin ve sanal gerçekçilikle buluştuğu bu oyunda bulacaksınız.


Dahil olanlar; arabalar (42), aletler (10+) ve benzersiz parçalar ve seçenekler (1000'den fazla). Bu bağımlılık yaratan oyunda kolları sıvama ve işe koyulma zamanı geldi!

Car Mechanic Simulator, koleksiyonunuz için eski arabaları satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz bir araba müzayedesidir. Oyunda rastgele oluşturulmuş sonsuz sayıda görev, sizi meşgul etmekten daha fazlasını (kirlenmek gibi) yapacaktır. Sanal gerçekliğin olanakları sayesinde hayallerinizdeki birbirinden güzel ve nadir araçlara daha yakın olabilirsiniz.


Her görev, farklı zorluk seviyeleri ve zaman kısıtlamaları ile kendi benzersiz mücadelesini sunar. Ek veya özel araçlara ihtiyacınız varsa, bunları satın alabilirsiniz. Son olarak, garajınızı boya püskürtücü veya yedek parça deposu gibi özel ekipmanlarla genişletebilirsiniz.


Supported VR goggles/headsets:

HTC Cosmos

HTC Cosmos Elite

HTC Vive

HTC Vive Pro

Microsoft Mixed Reality (various VR headsets, not AR)

Oculus Quest (link only)

Oculus Quest 2 (link only)

Oculus Rift

Oculus Rift S

Steam VR (various VR headsets)

Valve Index

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.