Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Mech Mechanic Simulator

Açıklama:

Games of our friendshttps://store.steampowered.com/app/1059900/Tribe_Primitive_Builder/https://store.steampowered.com/app/736850/We_The_Revolution/Oyun AçıklamasıGeleceğe hoş geldin, bu dünya mekalar tarafından yönetiliyor.Arabalar unutulalı çok oluyor. Artık tek önem teşkil eden şeyler meka adı ver..

Oyun Adı: Mech Mechanic Sim..
Geliştirici: Polyslash
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 25 Mar 2021
36,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Games of our friends

https://store.steampowered.com/app/1059900/Tribe_Primitive_Builder/
https://store.steampowered.com/app/736850/We_The_Revolution/


Oyun Açıklaması


Geleceğe hoş geldin, bu dünya mekalar tarafından yönetiliyor.

Arabalar unutulalı çok oluyor. Artık tek önem teşkil eden şeyler meka adı verilen devasa, güçlü robotlar. Sen mi? Sen de bu makinelerden tonlarca para kazanıyorsun. Sonuçta sen bir meka tamircisisin!
Bir meka tamircisi olarak, çağdaş dünyanın en büyük şirketleri ile aşık atman gerekecek. Devasa makineleri sökecek, tamir edecek ve geliştireceksin. Kendi şirketini kuracak ve onu başarıdan başarıya taşıyacaksın. Dünyanın en gelişmiş robotunu tasarlamaya var mısın?Senin işin parçaları inceleyip değiştirilmesi gerekenleri bulmak. Bozuk nesneleri sök, yenilerini sipariş et… Unutma ki en hasarlı malzemeler bile yeniden kullanılabilir. Parçaları tekrardan kullanmak için onları temizle ve onar. Tamir edebildiğin ne varsa tamir et. Tamir edilemeyenleri mi soruyorsun? Onları da ister hurdacıya sat ister eritme kazanında eriterek yeni parçalar için hammadde olarak kullan!İş tekliflerinde mekaların yeniden boyanması, güncellenmesi ve yeni işlerine hazırlanması istenebilir. Mech Mechanic Simulator’de birçok meka çeşidi vardır. Hepsinin de kullanım amacı farklıdır. Prestijini arttır, daha karmaşık ve gelişmişliği hat safhada olan makinelere erişim sağla.Senin deponun itibarı sürekli arttıkça, işlerini büyüttüğünü gören şirketler bu durumdan gittikçe daha hoşnutsuz olacaklar. Kolları sıvayıp piyasanın en iyileriyle mücadele etme zamanıdır! Bakalım geleceğin en iyi mekasını kim yaratacak!Masrafları karşılamak gerek. Atölyeni geliştirmen gerekiyor, kaynaklarsa pahalıya mal olur. Meka parçaları sürekli bozulurlar ve müşterilerinin beklentileri sürekli artar. Rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyorsan bu hıza ayak uydurmaya çalış.0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.