Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pupperazzi

Açıklama:

Sen sevmezsen bunca köpeği kim sevecek? Kim onlara aferin oğlum, cici kızım diyecek? Fotoğraflarını sen çekmeyeceksin de kim çekecek?? Köpek fotoğraflama oyunu Pupperazzi dünyasının SANA ihtiyacı var!Birinci şahıs fotoğrafçılık aksiyonu. Koşar, zıplar ve çevrendekilerle etkileşime geçerken yeni köpe..

Oyun Adı: Pupperazzi
Geliştirici: Sundae Month
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 20 Oca 2022
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Sen sevmezsen bunca köpeği kim sevecek? Kim onlara aferin oğlum, cici kızım diyecek? Fotoğraflarını sen çekmeyeceksin de kim çekecek?? Köpek fotoğraflama oyunu Pupperazzi dünyasının SANA ihtiyacı var!Birinci şahıs fotoğrafçılık aksiyonu. Koşar, zıplar ve çevrendekilerle etkileşime geçerken yeni köpekler ve aktiviteler keşfet... Köpek var demiş miydik? Sürüsüyle köpek! (Evet, oyunda tüm köpekleri SEVEBİLİYORSUN!)


HER. YER. KÖPEK. Shiba teriyer, labrador, pug... Aklına gelen her cins var. Sen yeter ki köpek iste, BİZDE KÖPEK SÜRÜSÜNE BEREKET!


Köpeklerle bolca eğlence! Can dostlarınla tut-getir oyna, giysiler giydir, elektrikli süpürgeyle ödlerini patlat (şakacı seni) veya onlarla dans et. Bildiğin köpek şeyleri işte. Ya da bilmediğin köpek şeyleri. Bir de acayip insan şeyleri var tabii.


Fotoğrafçılığını konuştur. En iyi köpek fotoğraflarını çekmek için kameranı geliştir. Yakınlaştır, filtre uygula, ağır çekim yap, farklı lensler dene ve eşsiz kareler yakala!


Tamamen köpeklerle dolu bir dünya. Deniz feneri koyunda dolaş, iskelede gün batımını izle, Muttropolis şehrinde gez toz ve yeni yerler keşfet! Nereye gidersen git her yer köpek dolu! İnsanlar da varmış deniyor ama kimin umurunda ki?


Galerini paylaş. Harika bir fotoğraf çektin diyelim, tüm arkadaşlarınla paylaşmadıktan sonra o fotoğrafı gerçekten çektin sayılır mı ki?? Akla ve mantığa göre çekmedin sayılır! En iyi kareleri online ağında paylaş.
Pupperazzo Mesleğine Hoş Geldin!


Köpek fotoğrafı çek ve sosyal medyada yeteneğini konuştur. Toplumun gözdesi bir fenomen mi olacaksın yoksa bir sanatçı olarak ciddi işlere mi imza atacaksın? Belki de sadece dışarıda karşına çıkan tatlı köpekleri arkadaşlarına göstermek istiyorsundur. Kariyerini hangi yönde ilerleteceğin sana kalmış, karşına çıkan köpekleri okşamadan geçme o yeter.


Köpekgillerin muhteşem güzelliğini dijital fotoğraflarınla ölümsüzleştirmek için insanlar ve eşyalar arasında şekilden şekle girmen gerek. Bölgenin en meşhur köpeği hayatı yaşarken, sen ekmek kapın olan o tek kareyi çekebilmek için binadan binaya atlayacaksın. Çünkü genelde en etkileyici görüntüler, havada süzülürken zoom yaparak çektiğin ağır çekimler oluyor.


Dünya zor bir yer, başarılı olmak için köpek gibi çalışacaksın işte."HAV!


Hav hav hav *şapır şupur sesler* hav hav hav AUUUUUUUUUU. *Koklama sesleri* *kokla kokla* hıffff.


Hav hav... Hııığğ? *Baş eğerek bakış atmalar*


*Nefes nefese*"


HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV HAV

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.