Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online Bigpoint TR-KO HomekoSehri KO4FUN Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Google Play Aeria Games GameForge League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Kontör Yükleme 7/24 Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin PlayStation Gift Card Pubg Lite L-Coin Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Consala Games Crossfire (Z8 Games) CS:GO EA Games eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Goodgame Studios Gravity Interactive Guild Wars Guild Wars2 Habbo Hi-rez Studios Imperia Online IMVU İnternet Download Manager Joymax Karma Koin Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Mangır Kart Microsoft Ürünleri My Lands Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Ntroy Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen Xbox Live Xbox Live Gift Cards Z8 Games Zoomumba
Tactic Force Altın
Tactic Force 2450 Altın

Tactic Force 2450 Altın

TF 2450 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
4,40  TL
3,96  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Tactic Force 5000 Altın

Tactic Force 5000 Altın

TF 5000 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
8,90  TL
8,01  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Tactic Force 10000 + 500 Altın

Tactic Force 10000 + 500 Altın

TF 10000 + 500 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
17,90  TL
16,11  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Tactic Force 25000 + 1500 Altın

Tactic Force 25000 + 1500 Altın

TF 25000 + 1500 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
44,90  TL
40,41  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Tactic Force 50000 + 4000 Altın

Tactic Force 50000 + 4000 Altın

TF 50000 + 4000 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
89,90  TL
80,91  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Tactic Force 150000 + 30000 Altın

Tactic Force 150000 + 30000 Altın

TF 150000 + 30000 Altın
Yayıncı HES Games
Stok
Bonus 0
269,90  TL
242,91  TL
%10 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.

Açıklama

Tactic Force, Hes Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilen bir MMOFPS oyunudur. Tamamen yerli yapım olan Tactic Force'ta altın satın alarak oyun içi mağazada alışveriş yapabilirsiniz. 


Tactic Force oyunu ne zaman açılacak?

Oyun henüz kapalı beta sürümünde ve hala geliştirme aşamasında olup, çıkış tarihi kesinleşmemiştir.


Tactic Force oyununu kaç yaş üstü oynayabilir?

Oyunu yasalar gereği 15 yaş ve üstü oynayabilecek.


Tactic Force oyununda takımlar olacak mı?

Oyunun geliştiricisi ve yapımcısı Hes Games yetkililerinin verdiği bilgiye göre oyunda takım sistemi olacak. Skor tablosunda kullanıcı adınızın başında takımınızın kısaltmasını görebileceksiniz. 


Tactic Force oyununda takımlar kaç kişilik olacak?

Takımlar maksimum 9x9 olacak.


Tactic Force haritalar / Tactic Force Maps

Tactic Force'ta Kolezyum, Peri Bacaları, Petrol Platformu, Petrol İstasyonu, Yerebatan Sarnıcı, Kervansaray haritaları olacak.


Tactic Force Silahlar / Tactic Force Weapons

Bora-12 

Oyundaki en önemli silahlardan bir tanesi olacağı aşikar.
Türkiye’nin yapmış olduğu ilk uzun namlulu keskin nişancı tüfeğidir. Silahın menzili 1200 metre olup, 1000 metre uzağa nokta atışı yapılabilmektedir. Silahın namlu çapı 7.62 milimetredir.


Desert Eagle
Yarı-otomatik bir tabancadır. 357'lik, 41'lik, 44'lük, 440 Cor-bon ve 50 AE kalibrelik mermi kullanan modelleri bulunur. Kullandığı mermilerden dolayı çok güçlü bir tabancadır ancak 50 AE kullanan versiyonun geri tepmesinin yüksek olması, silahın oldukça ağır ve büyük olması nedeniyle kullanışı oldukça zordur.


KRISS VECTOR
SMG (Sub Machine Gun) makineli tabanca kategorisindedir. Mekanizmanın geri tepme etkisiyle, klasik yatay hareketini dahiyane bir tasarım ile aşağı doğru çekerek, namlu şahlanmasını asgari düzeye indirir. Bu sayede nokta atışı yapar gibi darbeli ve seri atış imkânı sağlamaktadır. 45 kalibrenin yakın mesafede etkisi ile hedef üzerinde combo etkisi yapar.


MPT-76
Tamamen milli kaynaklar kullanılarak, yurtdışından teknik destek alınmadan üretilen Milli Piyade Tüfeğidir. (MPT-76) NATO standardı olan, soğuk ve sıcak hava, kum, yağmur, çamur gibi ağırlaştırılmış 42 testin tamamını hatasız geçmiştir. 600 metreye kadar etkili bir menzile sahiptir.


KNT-76
Türkiye’nin ürettiği milli keskin nişancı tüfeğidir. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından Kırıkkale’de üretilmiştir. Yarı otomatik bir silah olup, bu özeliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 900 metre etkili menzile sahip olan silah, 7.62 milimetre çapında ve 4 kilo 700 gram ağırlığındadır.


AK-74
AK-74 yani Otomatik Kalaşnikof Tüfeği, AK-47’nin 1974 yılında modernize edilmiş, daha küçük kalibreli mermi kullanan versiyonudur. Küçük kalibreli ve güçlü M16 tüfeğine karşılık geliştirilmiştir. Keskin nişancı dürbünü, gece görüş dürbünü, termal kamera, optik nişangah, lazer hedefleyici ve susturucu aksesuar olarak takılabilir.

" SEMRÜK "
Türk mitolojisinde, Yakutlar çift başlı kartala “öksökö kuşu” derler. Günümüz Türkçesinde “bürküt” kartal demektir. Bakır tırnaklıdır, sağ kanadı ile güneşi, sol kanadı ile ayı kaplar. Ona gök kuşu da denir. Büyük kartallar için Bürküt kelimesi kullanılır. Başkurt efsanesinde “Semrük” adındaki kuş iki başlı kartaldır. Bu başlardan biri insan başı olarak da düşünülür.
Semrük, Tactic Force’un özel bıçakları arasında yer alacaktır.


OTS-14 " Groza "
"Groza", Rus yapımı bir bullpup piyade tüfeğidir. Silah, 1990'larda geliştirilmiştir. 7.62x39mm veya 9x39mm sesaltı mühimmat kullanmaktadır.


"AWM "
Keskin Nişancı Tüfeği İngiliz yapımı bir sniper tüfeğidir. İlk üretimine 1996'da başlanmıştır ve Irak ile Afganistan işgallerinde İngiliz Ordusunun aktif olarak kullandığı keskin nişancı tüfeklerinden birisidir. 6.9 kiloya sahiptir ve 1.100 metreye kadar menzile ulaşmaktadır.


AWP
Accuracy International Arctic Warfare (AWP),
Birleşik Krallık yapımı bir keskin nişancı tüfeğidir. Silah, 1980'lerde Accuracy International tarafından tasarlanmış ve üretilmekte olup sivil, polis ve askeri tüfek olarak ünlenmiştir.


CANİK
CANİK TP9 SFx, 132 mm namlu boyu ile TP Serisi tabancaların en özel versiyonu olarak tasarlanmıştır. Sport atıcılığı ile ilgilenen ve Özel Kuvvetler personelinin daha hassas ve kişiye özel atış yapabilmesi amacı ile SFx modelinde, kişinin silah üzerinde kendine göre değişiklikler yapabilmesi sağlanmıştır. 2017 yılında Amerika'da düzenlenen Industry Choice Awards yarışmasında yılın tabancası ödülünü almıştır.


UTS-15,
12 kalibre ve 14+1 fişek kapasiteli Türk yapımı tüfektir. Tüfeği 5 ana montaj grubuna ayırmak için 30 saniye yeterlidir. Anında açılabilen yükleme kanal kapakları ile fişekler kolaylıkla yerleştirilir. 20’ye yakın ülkeye satışı yapılmış olup Amerika’da FBI tarafından kullanılmaktadır.


KÜREK
Hareket kabiliyetini artıran araçların henüz yaygınlaşmamış olması dolayısı ile, siperler, 1. Dünya Savaşında hayatta kalmak için müthiş bir önem arz ediyordu. Askerler bu siperleri de kısa kürekler yardımı ile kazabiliyordu. Kürekler zaman zaman silah olarak da kullanılıyordu.


PALA
Klasik pala bıçaklarının doğada hayatta kalmaya faydasının aksine bu model, özel olarak yakın dövüş ve savaş amaçlı olarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Keskin ve sivri ucu, düşmana saplanıp parçalamaktadır. Üzerindeki delikler bıçağı hafifletmek için eklenmiştir. Halatlı sapı kolay ve rahat bir kavramayı ve elden kaymamasını sağlar. Ayrıca bu tasarımıyla klasik pala bıçaklarına nazaran düşmana daha korkutucu bir izlenim verip onları psikolojik olarak da etkileyen Pala, Tactic Force’un özel bıçakları arasında yer alacaktır.


MP5 
MP5, makineli tabanca; barut gazının etkisi ile çalışan, gaz silahı olarak ve gösteri silahı olarak da kullanılan, Türkiye’de yaygın hizmet veren tam otomatik (makineli) tabancadır. 1966‘da hizmete giren MP5‘ler geniş kullanım seçenekleri, özel operasyonlar için birçok ek donanıma ve farklı çeşitlemelere sahip olmasından ötürü özel kuvvetler, güvenlik güçleri, istihbarat elemanları ile kolluk görevlileri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. MP5K’ları Türk Polis Teşkilatı da kullanır. Silah özellikle en az 200 m mesafe içerisinde oldukça isabetlidir. MP5, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde kullanılmasının yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetlerinde Subay, Astsubayların kadro silahıdır.


Mauser M12
Ölüm saçan "kanlı" mavzer. Bir çok Alman’ın dahi varlığından haberdar olmadığı Oberndorf, ormanın kuytuluklarında kurulu bu küçük şehir, bir dönemler imparatorların, silah ticaretiyle uğraşanların ilgi odağı olmuş. Württemberg Kralı Kayzer Friedrich tarafından 1811’de boş bir manastıra kurulan Mavzer fabrikası Prusya ordusuna piyade tüfeği üretmeyebaşlamış. Başlangıçta kimsenin dikkatini çekmeyen Mavzer fabrikasında durum Wilhelm ile Paul Mauser kardeşler 1872’de ölüm saçan bu silah fabrikasını ele alınca değişmiş. Mauser M12 tüfeğinin bu modeli, kullanıcıları olan nişancılar ve avcılar tarafından çok beğenildiğini ve güvenilirliğini kanıtladı. Tetik ağırlığı bir kilonun altında, emniyet mandalı üç pozisyonludur ve dipçiği ise oldukça ergonomiktir.


KSG12 
KSG12 için kesinlikle sıradan bir pompalı tüfek diyemeyiz. Adeta bir mühendislik harikası olan bu silah,15 adet 12 ölçülü mermi alan bir Amerikan pompalı av tüfeğidir.
Daha fazla mermi alabilmek için çift şarjör kullanır ve küçültülmüş boyutu taşınabilirliğini artırır. Dünyadaki en ölümcül pompalı av tüfeğidir.


UMP-45
UMP (Universal Machine Pistol) “Çok amaçlı makinalı silah” kelimesinin kısaltılmış halidir. Üretimine ilk kez 1999 yılında başlandı. UMP’nin tasarlanmasının arkasında yatan kilit fikir oldukça hafif ve atış gücü fazla olan bir tüfek üretmekti. Ayrıca üretici şirketin şimdiye kadarki en meşhur ürünü olan MP5’i geçmek gibi bir amacı da bulunmaktaydı. Silahın gövdesi polimerden üretilmiştir. Her iki elle de kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır. Atış hızı oldukça yüksek olan UMP dakikada 600-700 mermi atabilmekte.


AUG EF88
Avustralya Savunma Sanayi tarafından geliştirilen AUG EF88, Steyr AUG'a benzerliğiyle bilinmektedir ancak F88A2'nin en gelişmiş versiyonudur.
İlk defa 2012 yılında lansmanı yapılan bu silah 2013 yılında seri üretime geçmiştir. Dakikada 850 mermi atış yapan EF88'nin diğer AUG serilerine göre tepmesi minimuma indirilmiştir.


Tactic Force Sistem Gereksinimleri

Minimum:
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
Ekran Kartı: Nvidia GT 730 / AMD R7 240
İşlemci: Intel Core I3-2100 / AMD FX 6300
Bellek: 4GB RAM
Depolama: 10 GB Kullanılabilir Alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970
İşlemci: Intel Core I5-3570
Bellek: 8GB RAM
Depolama: 10 GB Kullanılabilir Alan


Tactic Force'ta farklı modlar olacak mı?

Henüz detaylı bilgi olmasa da oyunda farklı oyun modları da olacak.


Tactic Force Kapalı Betaya neden max 1000 kişi alınacak?

Oyunun geliştiricisi ve yapımcısı Hes Games yetkililerinin verdiği bilgiye göre; sunucu maliyetleri, kapalı beta kullanıcıları ile yapılacak temaslar nedeniyle fazla kişiden geri bildirim almada yaşanacak güçlükler nedeniyle max 1000 kişi ile sınırlı olacağı belirtildi. Kaynak: www.tacticforce.com

Oyun Adı
Tactic Force Altın
Yayıncı
HES Games
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Türkçe
Platform
Windows
Yayınlanma Tarihi
Kapalı Beta'da
Ülke
Türkiye

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.
  1. TACTİC FORCE ALTIN NASIL YÜKLENİR?

    1- https://www.tacticforce.com/account/login linkinden hesabınıza giriş yapınız.


2-  Çıkan ekranda EPİN YÜKLE seçeneğine tıklayınız.3-Klasgame.com'dan aldığınız Tactic Force altın kodunu ekrandaki kutucuklara yazdığınızda kodunuz yüklenecektir.
Keyifli oyunlar dileriz.
Yorumlar
4.9
214 Değerlendirme
43 Yorum
0.0

Adem
Adem
24.11.2019 15:52
5.0

Oyun Türk yapımı ve başarılı bir oyun bence. Denemekte fayda var, zaman geçiriz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Emir
Emir
20.10.2019 00:23
5.0

Oyun Türk yapımı ve iyiye benziyor, zaman geçirilebilir. Altın fiyatları da gayet uygun görünüyor

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Bahtiyar
Bahtiyar
29.09.2019 23:06
5.0

Atm den masrafsız bir şekilde bakiye yükleyerek hızlı bir şekilde ürün aldım canlı destek hizmeti

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
akın
akın
29.09.2019 13:46
5.0

Taktic force u klasgame den aldım denedim güzel oyun oynanır

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Mutluhan
Mutluhan
17.09.2019 08:33
5.0

Tactic Force Ürünlerini klasgame den alıyoruz ekip olarak teslimatlar gerçekten hızlı yapılıyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Kamil
Kamil
04.09.2019 04:57
5.0

Aldığım gibi teslim aldım teşekkürler

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Musa
Musa
02.09.2019 04:04
5.0

Tactic Force Altın satın aldım hızlı teslim edildi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Kerim
Kerim
01.09.2019 21:09
5.0

Tactic force ürünleri klasgame den alıyorum her konuda yardımcı oluyorlar

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Batuhan
Batuhan
01.09.2019 20:56
5.0

Hızlı teslimat için teşekkür ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Gürkan
Gürkan
01.09.2019 16:27
5.0

Oyun güzel , yerli yapım olması da ayrıca gurur verici, Tactic Force Altın ürünlerinde bonus olması çok iyi olmuş.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.