Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

World Of Warcraft 9.1 Yama Notları (Chains of Domination)

DeathNote tarafından yazıldı.


Shadowlands'in ilk büyük içerik yaması olan Patch 9.1: Chains of Domination için bilgileri siz değerli oyunseverler için derledik! Patch 9.1, yeni bir dünya bölgesi, 8 Boss Broker temalı Megadungeon, Sanctum of Domination baskını, arttırılmış Torghast içeriği ve uçan Shadowlands'in kilidini açan Shadowlands Sezon 2'nin başlangıcını işaret ediyor!


Shadowlands Patch 9.1’de Öne Çıkanlar

 • Yeni Dünya Bölgesi - Korthia, the City of Secrets
 • 10 Boss Baskını - Sanctum of Domination
 • 8 Boss Megadungeon - Tazavesh, Veiled Market
 • Yeni World Boss: Mor'geth, Tormentor of the Damned in Korthia, the City of Secrets
 • Ekstra Torghast içeriği, sistemleri ve ödülleri
 • Yeni bir eklenti ile  Mythic+ sezonu - Tormented
 • Uyarlanabilir Teçhizat ve yeni ödüller ile Yeni PvP Sezonu
 • Yeni sözleşme kampanyaları
 • 40’tan fazla Renown seviyesi
 • Uçuşun kilidini aç
 • Yeni evcil hayvanlar, binekler, oyuncaklar, transmog setleri ve sırlar.

Patch 9.1: Chains of Domination Çıkış Tarihi

Patch 9.1, şu anda PTR(Public Test Realm) üzerinde test ediliyor ve 29 Haziran'da Kuzey Amerika'da, 30 Haziran'da AB'de ve 1 Temmuz'da Asya'da yayınlanacak.


Sinematikleriyle oyunseverlerin gönlüne taht kuran World Of Warcraft yeni yamanın gelişine özel yayınladığı bu fragmanı izlerken heyecanlanmamak mümkün değil. Keyifli seyirler.
İçeriklerin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.


Yeni Baskın: Sanctum of Domination


Domination Sanctum, Torghast'ta bulunan ve Maw'ın kuzey doğu bölgesindeki bir portaldan erişilen 10 patronlu bir baskındır. Birkaç iyi bilinen karaktere sahiptir. İçeride, Jailer’in sırlarından daha fazlasını keşfedeceğiz ve Shadowlands'in geleceğini değiştirecek karşılaşmalarda üst düzey teğmenler Kel'Thuzad ve Sylvanas Windrunner ile yüzleşeceğiz.


Baskın, çeşitli savaş bonusları vermek için belirli teçhizat parçalarına takılabilen özel Shards of Domination  taşları da dahil olmak üzere, öğe seviyesi 259 ganimetine kadar artırılmış öğe seviyesi ödüllerini içerecek. Son iki karşılaşma, Sylvanas Windrunner'ın efsanevi yayı: Rae'shalare, Death's Whisper gibi özel efektlere sahip her rol için silah bırakacak.


Baskın Boss: 10

Zorluk: Raid Finder, Normal, Heroic, Mythic

Level: 60

Raid Finder Minimum Item Level: 195Baskın Açılma Programı

Temmuz 6 – Normal and Heroic Difficulties


Temmuz 13 – Mythic and Raid Finder Wing 1 (The Tarragrue, The Eye of the Jailer, The Nine)Temmuz 27 – Raid Finder Wing 2 (Soulrender Dormazain, Remnant of Ner’zhul, Painsmith Raznal)

Ağustos 10 – Raid Finder Wing 3 (Guardian of the First Ones, Fatescribe Roh-Kalo, Kel’Thuzad)

Ağustos 24 – Raid Finder Wing 4 (Sylvanas Windrunner)The Tarragrue

Gardiyan'ın amansız canavarı Tarragrue, ilk kulesinin dikilmesinden bu yana Torghast'ın salonlarını takip etti. Sayısız kurban, şimdi kulenin eşiğini aşan ölümlü şampiyonları bekleyen bu canavarlık tarafından ruhlarının çiğnendiğini hissetti.


Eye of the Jailer


Azeroth gençken, Odyn Shadowlands'e bakmak için gözünü Mueh'zala'ya takas etti. Vain Odyn aldatıldı, çünkü Gardiyan kendi amaçlarına hizmet etmek için Göz'ü büktü. Göz'ün sarsılmaz bakışı, Gardiyan'ın kendi alanında -ve belki başkalarında- olup bitenleri görmesini sağlar.The Nine


Sylvanas'ın Val'kyr ile yaptığı karanlık anlaşma, onun Jailer ile olan bağını güçlendirdi. Yıllar boyunca, bu kanatlı kız kardeşler Dark Lady'ye sadakatle hizmet ettiler, onun adına kendilerini feda etmek anlamına gelse bile. Şimdi Sylvanas, dokuz val'kyr'ini onun için son bir kez savaşması için çağırıyor.Remnant of Ner'zhul

Jailer'in Azeroth'taki saltanatını müjdelemeyi amaçlayan ilk Lich King, Ner'zhul, efendisinin gözünde değersiz olduğunu kanıtladı. Düşmüş orkun çarpık ruhunun son kalıntıları, başarısızlığı nedeniyle sonsuz işkenceye mahkum edilmiş çivili gölge çeliğiyle kaplanmıştı. Yoluna çıkan herkes onun acısına ortak olacaktır.


Soulrender Dormazain


Soulrender Dormazain, Jailer’in ordularını beslemek için Torghast'ın korkunç vahşi esirlerinden anima çıkarıyor. The Tormentor, kıramayacağı bir ruhla hiç karşılaşmadı, ancak son kurbanı olağan yöntemlere dirençli olduğunu kanıtlıyor. Bu tutsağın bitmeyen öfkesinden beslenen Dormazain, zayıflıklarını bulmak için binlerce yıl geçirmekten keyif alacak.Painsmith Raznal


Painsmith Raznal, Torghast'ta bulunan ölümcül tuzakları mükemmelleştirmek için çağlar harcayan sadist bir dehadır. Kulenin ıssız salonlarında yankılanan kurbanlarının çığlıklarını, yeteneğinin bir kanıtı olarak kötücül bir zevkle dinliyor.Guardian of the First Ones


Jailer’ın zincirleri tarafından uzak bilinmeyen bir diyardan çekilen bu arızalı muhafız, "cyphers" olarak bilinen esrarengiz bilgiyi korumaya çalışır. Gizemli yaratıcılarının sırlarını yağmalamaya çalışan herkesi yok etmek için gücünü, tükenene kadar kullanacaktır.Fatescribe Roh-Kalo


Bir zamanlar Korthia'nın sayısız sırrının emanet edildiği bir kader yazarı, Mawsworn Roh-Kalo'yu ele geçirdi ve onu Jailer’in iradesine bağladı. Torghast'ın gücü elinde olan Roh-Kalo, Shadowlands için yeni bir kader yazmaya çalışıyor.Kel'Thuzad


Hain Kel'Thuzad, ruh nehrinin tepesinde bekliyor ve Lich'in sınırsız bir güç kaynağına sahip olmasına izin veriyor. Tüm sayısız planları ve entrikaları, ölümlü şampiyonun gerçek efendisinin hizmetinde nihai ölümünü planladığı bu son yüzleşmeye yol açtı.Nihayet, baskının zirve noktasına... Dövüşü doğrudan Banshee Kraliçesi Sylvanas Windrunner'a götüreceğiz. Bu dövüşün finali Shadowlands'in geleceğini değiştirecek.


Sylvanas Windrunner


Oribos tehlikedeyken, Sanctum'un zirvesinde umutsuz bir savaş başlar. Jailer ve onu durduracak ölümlüler arasında duran Sylvanas Windrunner. Giyecek maskesi kalmayan Banshee Kraliçesi, nihai planı ortaya çıkarken Sürgün Olan'ı korumak için tüm gücünü açığa çıkarır.


 

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.