Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

World Of Warcraft 9.1 Yama Notları (Chains of Domination)

DeathNote tarafından yazıldı.


Shadowlands'in ilk büyük içerik yaması olan Patch 9.1: Chains of Domination için bilgileri siz değerli oyunseverler için derledik! Patch 9.1, yeni bir dünya bölgesi, 8 Boss Broker temalı Megadungeon, Sanctum of Domination baskını, arttırılmış Torghast içeriği ve uçan Shadowlands'in kilidini açan Shadowlands Sezon 2'nin başlangıcını işaret ediyor!


Shadowlands Patch 9.1’de Öne Çıkanlar

 • Yeni Dünya Bölgesi - Korthia, the City of Secrets
 • 10 Boss Baskını - Sanctum of Domination
 • 8 Boss Megadungeon - Tazavesh, Veiled Market
 • Yeni World Boss: Mor'geth, Tormentor of the Damned in Korthia, the City of Secrets
 • Ekstra Torghast içeriği, sistemleri ve ödülleri
 • Yeni bir eklenti ile  Mythic+ sezonu - Tormented
 • Uyarlanabilir Teçhizat ve yeni ödüller ile Yeni PvP Sezonu
 • Yeni sözleşme kampanyaları
 • 40’tan fazla Renown seviyesi
 • Uçuşun kilidini aç
 • Yeni evcil hayvanlar, binekler, oyuncaklar, transmog setleri ve sırlar.

Patch 9.1: Chains of Domination Çıkış Tarihi

Patch 9.1, şu anda PTR(Public Test Realm) üzerinde test ediliyor ve 29 Haziran'da Kuzey Amerika'da, 30 Haziran'da AB'de ve 1 Temmuz'da Asya'da yayınlanacak.


Sinematikleriyle oyunseverlerin gönlüne taht kuran World Of Warcraft yeni yamanın gelişine özel yayınladığı bu fragmanı izlerken heyecanlanmamak mümkün değil. Keyifli seyirler.
İçeriklerin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.


Yeni Baskın: Sanctum of Domination


Domination Sanctum, Torghast'ta bulunan ve Maw'ın kuzey doğu bölgesindeki bir portaldan erişilen 10 patronlu bir baskındır. Birkaç iyi bilinen karaktere sahiptir. İçeride, Jailer’in sırlarından daha fazlasını keşfedeceğiz ve Shadowlands'in geleceğini değiştirecek karşılaşmalarda üst düzey teğmenler Kel'Thuzad ve Sylvanas Windrunner ile yüzleşeceğiz.


Baskın, çeşitli savaş bonusları vermek için belirli teçhizat parçalarına takılabilen özel Shards of Domination  taşları da dahil olmak üzere, öğe seviyesi 259 ganimetine kadar artırılmış öğe seviyesi ödüllerini içerecek. Son iki karşılaşma, Sylvanas Windrunner'ın efsanevi yayı: Rae'shalare, Death's Whisper gibi özel efektlere sahip her rol için silah bırakacak.


Baskın Boss: 10

Zorluk: Raid Finder, Normal, Heroic, Mythic

Level: 60

Raid Finder Minimum Item Level: 195Baskın Açılma Programı

Temmuz 6 – Normal and Heroic Difficulties


Temmuz 13 – Mythic and Raid Finder Wing 1 (The Tarragrue, The Eye of the Jailer, The Nine)Temmuz 27 – Raid Finder Wing 2 (Soulrender Dormazain, Remnant of Ner’zhul, Painsmith Raznal)

Ağustos 10 – Raid Finder Wing 3 (Guardian of the First Ones, Fatescribe Roh-Kalo, Kel’Thuzad)

Ağustos 24 – Raid Finder Wing 4 (Sylvanas Windrunner)The Tarragrue

Gardiyan'ın amansız canavarı Tarragrue, ilk kulesinin dikilmesinden bu yana Torghast'ın salonlarını takip etti. Sayısız kurban, şimdi kulenin eşiğini aşan ölümlü şampiyonları bekleyen bu canavarlık tarafından ruhlarının çiğnendiğini hissetti.


Eye of the Jailer


Azeroth gençken, Odyn Shadowlands'e bakmak için gözünü Mueh'zala'ya takas etti. Vain Odyn aldatıldı, çünkü Gardiyan kendi amaçlarına hizmet etmek için Göz'ü büktü. Göz'ün sarsılmaz bakışı, Gardiyan'ın kendi alanında -ve belki başkalarında- olup bitenleri görmesini sağlar.The Nine


Sylvanas'ın Val'kyr ile yaptığı karanlık anlaşma, onun Jailer ile olan bağını güçlendirdi. Yıllar boyunca, bu kanatlı kız kardeşler Dark Lady'ye sadakatle hizmet ettiler, onun adına kendilerini feda etmek anlamına gelse bile. Şimdi Sylvanas, dokuz val'kyr'ini onun için son bir kez savaşması için çağırıyor.Remnant of Ner'zhul

Jailer'in Azeroth'taki saltanatını müjdelemeyi amaçlayan ilk Lich King, Ner'zhul, efendisinin gözünde değersiz olduğunu kanıtladı. Düşmüş orkun çarpık ruhunun son kalıntıları, başarısızlığı nedeniyle sonsuz işkenceye mahkum edilmiş çivili gölge çeliğiyle kaplanmıştı. Yoluna çıkan herkes onun acısına ortak olacaktır.


Soulrender Dormazain


Soulrender Dormazain, Jailer’in ordularını beslemek için Torghast'ın korkunç vahşi esirlerinden anima çıkarıyor. The Tormentor, kıramayacağı bir ruhla hiç karşılaşmadı, ancak son kurbanı olağan yöntemlere dirençli olduğunu kanıtlıyor. Bu tutsağın bitmeyen öfkesinden beslenen Dormazain, zayıflıklarını bulmak için binlerce yıl geçirmekten keyif alacak.Painsmith Raznal


Painsmith Raznal, Torghast'ta bulunan ölümcül tuzakları mükemmelleştirmek için çağlar harcayan sadist bir dehadır. Kulenin ıssız salonlarında yankılanan kurbanlarının çığlıklarını, yeteneğinin bir kanıtı olarak kötücül bir zevkle dinliyor.Guardian of the First Ones


Jailer’ın zincirleri tarafından uzak bilinmeyen bir diyardan çekilen bu arızalı muhafız, "cyphers" olarak bilinen esrarengiz bilgiyi korumaya çalışır. Gizemli yaratıcılarının sırlarını yağmalamaya çalışan herkesi yok etmek için gücünü, tükenene kadar kullanacaktır.Fatescribe Roh-Kalo


Bir zamanlar Korthia'nın sayısız sırrının emanet edildiği bir kader yazarı, Mawsworn Roh-Kalo'yu ele geçirdi ve onu Jailer’in iradesine bağladı. Torghast'ın gücü elinde olan Roh-Kalo, Shadowlands için yeni bir kader yazmaya çalışıyor.Kel'Thuzad


Hain Kel'Thuzad, ruh nehrinin tepesinde bekliyor ve Lich'in sınırsız bir güç kaynağına sahip olmasına izin veriyor. Tüm sayısız planları ve entrikaları, ölümlü şampiyonun gerçek efendisinin hizmetinde nihai ölümünü planladığı bu son yüzleşmeye yol açtı.Nihayet, baskının zirve noktasına... Dövüşü doğrudan Banshee Kraliçesi Sylvanas Windrunner'a götüreceğiz. Bu dövüşün finali Shadowlands'in geleceğini değiştirecek.


Sylvanas Windrunner


Oribos tehlikedeyken, Sanctum'un zirvesinde umutsuz bir savaş başlar. Jailer ve onu durduracak ölümlüler arasında duran Sylvanas Windrunner. Giyecek maskesi kalmayan Banshee Kraliçesi, nihai planı ortaya çıkarken Sürgün Olan'ı korumak için tüm gücünü açığa çıkarır.


 

Yorum Yap

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA ACIMASIZ BİR HAYATTA KALMA DESTANIYLA GERİ DÖNÜYORÖdüllü Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyununda Senua, Viking İzlandasının efsane ve işkenceleriyle dolu acımasız bir hayatta kalm..

23.05.2024 07:07
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

HOLOMOKU ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Frenzy – Outlaw - Bıçak - Kart ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

23.05.2024 06:06
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 23.05.2024 - 13.06.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

23.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam Popüler Oyunlardaki Güncel İndirimler!Bir çok kişinin severek takip ettiği ve ilgi duyduğu oyunlardaki dev indirimleri sizin için derledik. Euro Truck Smilator 2 %75 İndirim 2.52 DolarCyberpunk ..

20.05.2024 15:11
0 görüntülenme
ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!YENİ BİR SUİKASTÇİ DOĞUYOR!Iga Eyaletinden usta bir şinobi Suikastçısı olan Naoe ile tarihi efsanenin güçlü Afrika samurayı Yasuke'nin iç içe geçmiş ..

16.05.2024 08:08
0 görüntülenme
''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

Ghost OF Tsushima - Yönetmenin SürümüYönetmenin Sürümü'yle Jin Sakai'nin serüvenine PC'de ilk defa eşlik edin ve Ghost of Tsushima - Tsuşima'nın Hayaleti tecrübesini eksiksiz deneyimle..

08.05.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

SIRÇİÇEĞİ ÇIKTI!Bu yazıya tıklayarak veya video üzerinden 00.59'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Judge  – Sheriff – O..

01.05.2024 11:11
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.