Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

World Of Warcraft 9.1 Yama Notları (Chains of Domination)

DeathNote tarafından yazıldı.


Shadowlands'in ilk büyük içerik yaması olan Patch 9.1: Chains of Domination için bilgileri siz değerli oyunseverler için derledik! Patch 9.1, yeni bir dünya bölgesi, 8 Boss Broker temalı Megadungeon, Sanctum of Domination baskını, arttırılmış Torghast içeriği ve uçan Shadowlands'in kilidini açan Shadowlands Sezon 2'nin başlangıcını işaret ediyor!


Shadowlands Patch 9.1’de Öne Çıkanlar

 • Yeni Dünya Bölgesi - Korthia, the City of Secrets
 • 10 Boss Baskını - Sanctum of Domination
 • 8 Boss Megadungeon - Tazavesh, Veiled Market
 • Yeni World Boss: Mor'geth, Tormentor of the Damned in Korthia, the City of Secrets
 • Ekstra Torghast içeriği, sistemleri ve ödülleri
 • Yeni bir eklenti ile  Mythic+ sezonu - Tormented
 • Uyarlanabilir Teçhizat ve yeni ödüller ile Yeni PvP Sezonu
 • Yeni sözleşme kampanyaları
 • 40’tan fazla Renown seviyesi
 • Uçuşun kilidini aç
 • Yeni evcil hayvanlar, binekler, oyuncaklar, transmog setleri ve sırlar.

Patch 9.1: Chains of Domination Çıkış Tarihi

Patch 9.1, şu anda PTR(Public Test Realm) üzerinde test ediliyor ve 29 Haziran'da Kuzey Amerika'da, 30 Haziran'da AB'de ve 1 Temmuz'da Asya'da yayınlanacak.


Sinematikleriyle oyunseverlerin gönlüne taht kuran World Of Warcraft yeni yamanın gelişine özel yayınladığı bu fragmanı izlerken heyecanlanmamak mümkün değil. Keyifli seyirler.
İçeriklerin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.


Yeni Baskın: Sanctum of Domination


Domination Sanctum, Torghast'ta bulunan ve Maw'ın kuzey doğu bölgesindeki bir portaldan erişilen 10 patronlu bir baskındır. Birkaç iyi bilinen karaktere sahiptir. İçeride, Jailer’in sırlarından daha fazlasını keşfedeceğiz ve Shadowlands'in geleceğini değiştirecek karşılaşmalarda üst düzey teğmenler Kel'Thuzad ve Sylvanas Windrunner ile yüzleşeceğiz.


Baskın, çeşitli savaş bonusları vermek için belirli teçhizat parçalarına takılabilen özel Shards of Domination  taşları da dahil olmak üzere, öğe seviyesi 259 ganimetine kadar artırılmış öğe seviyesi ödüllerini içerecek. Son iki karşılaşma, Sylvanas Windrunner'ın efsanevi yayı: Rae'shalare, Death's Whisper gibi özel efektlere sahip her rol için silah bırakacak.


Baskın Boss: 10

Zorluk: Raid Finder, Normal, Heroic, Mythic

Level: 60

Raid Finder Minimum Item Level: 195Baskın Açılma Programı

Temmuz 6 – Normal and Heroic Difficulties


Temmuz 13 – Mythic and Raid Finder Wing 1 (The Tarragrue, The Eye of the Jailer, The Nine)Temmuz 27 – Raid Finder Wing 2 (Soulrender Dormazain, Remnant of Ner’zhul, Painsmith Raznal)

Ağustos 10 – Raid Finder Wing 3 (Guardian of the First Ones, Fatescribe Roh-Kalo, Kel’Thuzad)

Ağustos 24 – Raid Finder Wing 4 (Sylvanas Windrunner)The Tarragrue

Gardiyan'ın amansız canavarı Tarragrue, ilk kulesinin dikilmesinden bu yana Torghast'ın salonlarını takip etti. Sayısız kurban, şimdi kulenin eşiğini aşan ölümlü şampiyonları bekleyen bu canavarlık tarafından ruhlarının çiğnendiğini hissetti.


Eye of the Jailer


Azeroth gençken, Odyn Shadowlands'e bakmak için gözünü Mueh'zala'ya takas etti. Vain Odyn aldatıldı, çünkü Gardiyan kendi amaçlarına hizmet etmek için Göz'ü büktü. Göz'ün sarsılmaz bakışı, Gardiyan'ın kendi alanında -ve belki başkalarında- olup bitenleri görmesini sağlar.The Nine


Sylvanas'ın Val'kyr ile yaptığı karanlık anlaşma, onun Jailer ile olan bağını güçlendirdi. Yıllar boyunca, bu kanatlı kız kardeşler Dark Lady'ye sadakatle hizmet ettiler, onun adına kendilerini feda etmek anlamına gelse bile. Şimdi Sylvanas, dokuz val'kyr'ini onun için son bir kez savaşması için çağırıyor.Remnant of Ner'zhul

Jailer'in Azeroth'taki saltanatını müjdelemeyi amaçlayan ilk Lich King, Ner'zhul, efendisinin gözünde değersiz olduğunu kanıtladı. Düşmüş orkun çarpık ruhunun son kalıntıları, başarısızlığı nedeniyle sonsuz işkenceye mahkum edilmiş çivili gölge çeliğiyle kaplanmıştı. Yoluna çıkan herkes onun acısına ortak olacaktır.


Soulrender Dormazain


Soulrender Dormazain, Jailer’in ordularını beslemek için Torghast'ın korkunç vahşi esirlerinden anima çıkarıyor. The Tormentor, kıramayacağı bir ruhla hiç karşılaşmadı, ancak son kurbanı olağan yöntemlere dirençli olduğunu kanıtlıyor. Bu tutsağın bitmeyen öfkesinden beslenen Dormazain, zayıflıklarını bulmak için binlerce yıl geçirmekten keyif alacak.Painsmith Raznal


Painsmith Raznal, Torghast'ta bulunan ölümcül tuzakları mükemmelleştirmek için çağlar harcayan sadist bir dehadır. Kulenin ıssız salonlarında yankılanan kurbanlarının çığlıklarını, yeteneğinin bir kanıtı olarak kötücül bir zevkle dinliyor.Guardian of the First Ones


Jailer’ın zincirleri tarafından uzak bilinmeyen bir diyardan çekilen bu arızalı muhafız, "cyphers" olarak bilinen esrarengiz bilgiyi korumaya çalışır. Gizemli yaratıcılarının sırlarını yağmalamaya çalışan herkesi yok etmek için gücünü, tükenene kadar kullanacaktır.Fatescribe Roh-Kalo


Bir zamanlar Korthia'nın sayısız sırrının emanet edildiği bir kader yazarı, Mawsworn Roh-Kalo'yu ele geçirdi ve onu Jailer’in iradesine bağladı. Torghast'ın gücü elinde olan Roh-Kalo, Shadowlands için yeni bir kader yazmaya çalışıyor.Kel'Thuzad


Hain Kel'Thuzad, ruh nehrinin tepesinde bekliyor ve Lich'in sınırsız bir güç kaynağına sahip olmasına izin veriyor. Tüm sayısız planları ve entrikaları, ölümlü şampiyonun gerçek efendisinin hizmetinde nihai ölümünü planladığı bu son yüzleşmeye yol açtı.Nihayet, baskının zirve noktasına... Dövüşü doğrudan Banshee Kraliçesi Sylvanas Windrunner'a götüreceğiz. Bu dövüşün finali Shadowlands'in geleceğini değiştirecek.


Sylvanas Windrunner


Oribos tehlikedeyken, Sanctum'un zirvesinde umutsuz bir savaş başlar. Jailer ve onu durduracak ölümlüler arasında duran Sylvanas Windrunner. Giyecek maskesi kalmayan Banshee Kraliçesi, nihai planı ortaya çıkarken Sürgün Olan'ı korumak için tüm gücünü açığa çıkarır.


 

Yorum Yap

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, Medya AŞ. ve OGEM tarafından desteklenen Gaming İstanbul 2022’nin ç..

19.09.2022 09:12
0 görüntülenme
KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!Temmuz ayı itibari ile başlamış olduğumuz sponsorluk anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve keyifli içerikler ile izleyicilerle buluşan yayıncıla..

28.08.2022 04:55
0 görüntülenme
VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!2022 Yılının en iyi Valorant E-spor takımının belirleneceği tüm Valorant severlerin heyecanla beklediği Champions İstanbul için sayılı günler kaldı! Nefes kes..

24.08.2022 11:27
0 görüntülenme
Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonla..

24.08.2022 04:11
0 görüntülenme
Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!Çıkış yaptığı ilk günlerden itibaren birçok MMORPG tutkunu oyuncu tarafından taktir ve beğeni toplamayı başaran Rise Online World oyun içi ve dışı birçok etkinl..

15.08.2022 06:01
0 görüntülenme
Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!Temmuz ayı ortalarında sızdırılan Yağmacı 2.0 görüntüleri oyuncularının büyük ilgisini çekmişti fakat Valorant Yönetimi tarafından mağazaya e..

13.08.2022 03:32
0 görüntülenme
FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

Electronics Art genel olarak bilinen adı ile (EA) hayranlarının karşısına yeni bir seri ile tekrar çıkacak. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bu serinin en yenisi FIFA 23 ile birlikte devam ed..

09.08.2022 15:50
0 görüntülenme
Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

beIN Connect şimdi Klasgame’de!Futbol severlerin büyük bir heyecan ile beklediği Süper Lig 2022-2023 sezonu İstanbulspor - Trabzonspor karşılaşması ile resmen başlamış oldu. Birçok futbol sever maç co..

06.08.2022 06:30
0 görüntülenme
KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİGeçtiğimiz haftalarda aramıza katılan birbirinden farklı deneyimlerini oyun severler ve izleyicileri ile buluşturan yayıncılarımızı sizlere tanıtmıştık. Yayıncı ve siz değerli ..

02.08.2022 05:51
0 görüntülenme
Rise Online World İstanbul Festivalinde!

Rise Online World İstanbul Festivalinde!

İstanbul Festivali Estanbul E-Sport Arena'da " Rise Online World " rüzgarı esecek!Büyük ödüllü turnuva, süpriz hediyeler ve daha fazlası festival alanında!Biletlerinizi; https://www.biletinial.com..

30.07.2022 03:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.