Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

New World'un Özgün Yapısı

MERT tarafından yazıldı.

New World geliştiricileri, diğer tüm MMORPG'ler gibi olmasını istemedi!

New World diğer MMORPG oyun türlerine göre farkı, bu inkar edilemez kendine özgü oyun yapısı, stil ve hikaye ile ayrı bir deneyimdir. Kıdemli yapımcı Katy Kaszynski'nin bu yılki Develop: Brighton konferansında bir konuşmasında değindiği gibi, bu niyetin kesinlikle yeni MMO deneyimine sahip olmak Amazon Games'teki geliştiriciler için kilit rol oynadığı görülüyor.

Geliştiricilerin New World’un yeni ve ilginç mekaniklerini yerleşik MMORPG oyuncularının beklentileri ve bilgileriyle nasıl dengelediklerini soran bir soruya yanıt olarak Kaszynski, ekibin "yeni bir oyun yaratmaya" çalıştıkları için bunun hakkında konuştuğu bir şey olduğunu söylüyor amaçları yeni bir MMO oluşturmak. “Bu, içine girmesi zor bir tür ve biz de herkes gibi olmak istemedik” diye açıklıyor. “Oyunda bineklere karşı ürktüğümüz gibi değil” bu, gelen oyuncuların görmeyi bekleyebilecekleri tanıdık MMO özelliğinin bir örneğidir.
“Aeternum'un canavarlarının evcilleştirilemeyeceğini söyleyen bir bilgimiz var, ancak bunun yanı sıra, her şey onların sahip olmalarını istediğimiz daldırma ile ilgili ve sonra onlar bu konuda ne yapmak isterlerse yapmak için bir yetkiye sahip oluyorlar” diye açıklıyor. "Yani, onları duyuyoruz. Bineklerin insanların gerçekten istediği bir şey olduğunu biliyoruz. Ve bu sadece binekler değil, insanların gerçekten ilgi duyduğu başka şeyler de var ve bunlar masanın dışında değil diyor geliştirici. “Bir MMO'da hiçbir şey masanın dışında değildir. Sadece yakında olmayacak."Devamında Kaszynski, geliştiricinin konuşmasında bahsettiği hayran kitlesini 'aktif dinleme' ile iç tasarımı dengeleme açısından şöyle açıklıyor: “yine, istediklerinin ne olduğunu anlamak. Bineklerin onlara sağladığı şey nedir?” Geliştirici, PvP örneğini sunuyor daha önce dahil olan ve oyunun daha sonraki Alpha sürümlerine kadar çok fazla mod bulunmayan bir şey.Kaszynski, "Tam ganimet PvP'ye tekrar gitmek istemedik" diyor, tam ganimet PvP, oyunun çok erken bir yapısının bir özelliğiydi, ancak daha sonra düştü. “Ve istedikleri buydu; tam ganimet PvP istiyorlardı, ama neleri kaçırdıklarını, bundan gerçekten keyif aldıklarını konuştuğumuzda, 'keder' demeyenler - 'Hayır, sadece gerçekten seviyorum' gibi olanlar dışarı çıkmak ve insanlarla iletişim kurmak. Bu fırsatın [nerede] gerçekleştiğini seviyorum' - bu geri bildirimi aldık ve 'Yeni Dünya için tasarıma ve vizyonumuza uyan ne yapabiliriz? Ve böylece hizip kontrol noktalarını bulduk. Böylece istedikleri zaman içeri girip etkileşimde bulunabilirler.”
Kaszynski bunun, geliştiricilerin "tam ganimet PvP isteyen hayranların istediklerini tam olarak yerine getiremedikleri", bunun yerine gerçekten keyif aldıkları bir şeyi sunabildikleri bir örnek olduğunu ekliyor. Takımın Yeni Dünya vizyonuna bir MMO olarak çok daha uyumlu bir şekilde.

Unutmayın! Amazon’un New World oyunundaki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 
Klasgame hız ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.