Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

New World'un Özgün Yapısı

MERT tarafından yazıldı.

New World geliştiricileri, diğer tüm MMORPG'ler gibi olmasını istemedi!

New World diğer MMORPG oyun türlerine göre farkı, bu inkar edilemez kendine özgü oyun yapısı, stil ve hikaye ile ayrı bir deneyimdir. Kıdemli yapımcı Katy Kaszynski'nin bu yılki Develop: Brighton konferansında bir konuşmasında değindiği gibi, bu niyetin kesinlikle yeni MMO deneyimine sahip olmak Amazon Games'teki geliştiriciler için kilit rol oynadığı görülüyor.

Geliştiricilerin New World’un yeni ve ilginç mekaniklerini yerleşik MMORPG oyuncularının beklentileri ve bilgileriyle nasıl dengelediklerini soran bir soruya yanıt olarak Kaszynski, ekibin "yeni bir oyun yaratmaya" çalıştıkları için bunun hakkında konuştuğu bir şey olduğunu söylüyor amaçları yeni bir MMO oluşturmak. “Bu, içine girmesi zor bir tür ve biz de herkes gibi olmak istemedik” diye açıklıyor. “Oyunda bineklere karşı ürktüğümüz gibi değil” bu, gelen oyuncuların görmeyi bekleyebilecekleri tanıdık MMO özelliğinin bir örneğidir.
“Aeternum'un canavarlarının evcilleştirilemeyeceğini söyleyen bir bilgimiz var, ancak bunun yanı sıra, her şey onların sahip olmalarını istediğimiz daldırma ile ilgili ve sonra onlar bu konuda ne yapmak isterlerse yapmak için bir yetkiye sahip oluyorlar” diye açıklıyor. "Yani, onları duyuyoruz. Bineklerin insanların gerçekten istediği bir şey olduğunu biliyoruz. Ve bu sadece binekler değil, insanların gerçekten ilgi duyduğu başka şeyler de var ve bunlar masanın dışında değil diyor geliştirici. “Bir MMO'da hiçbir şey masanın dışında değildir. Sadece yakında olmayacak."Devamında Kaszynski, geliştiricinin konuşmasında bahsettiği hayran kitlesini 'aktif dinleme' ile iç tasarımı dengeleme açısından şöyle açıklıyor: “yine, istediklerinin ne olduğunu anlamak. Bineklerin onlara sağladığı şey nedir?” Geliştirici, PvP örneğini sunuyor daha önce dahil olan ve oyunun daha sonraki Alpha sürümlerine kadar çok fazla mod bulunmayan bir şey.Kaszynski, "Tam ganimet PvP'ye tekrar gitmek istemedik" diyor, tam ganimet PvP, oyunun çok erken bir yapısının bir özelliğiydi, ancak daha sonra düştü. “Ve istedikleri buydu; tam ganimet PvP istiyorlardı, ama neleri kaçırdıklarını, bundan gerçekten keyif aldıklarını konuştuğumuzda, 'keder' demeyenler - 'Hayır, sadece gerçekten seviyorum' gibi olanlar dışarı çıkmak ve insanlarla iletişim kurmak. Bu fırsatın [nerede] gerçekleştiğini seviyorum' - bu geri bildirimi aldık ve 'Yeni Dünya için tasarıma ve vizyonumuza uyan ne yapabiliriz? Ve böylece hizip kontrol noktalarını bulduk. Böylece istedikleri zaman içeri girip etkileşimde bulunabilirler.”
Kaszynski bunun, geliştiricilerin "tam ganimet PvP isteyen hayranların istediklerini tam olarak yerine getiremedikleri", bunun yerine gerçekten keyif aldıkları bir şeyi sunabildikleri bir örnek olduğunu ekliyor. Takımın Yeni Dünya vizyonuna bir MMO olarak çok daha uyumlu bir şekilde.

Unutmayın! Amazon’un New World oyunundaki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 
Klasgame hız ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.