Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

New World'un Özgün Yapısı

MERT tarafından yazıldı.

New World geliştiricileri, diğer tüm MMORPG'ler gibi olmasını istemedi!

New World diğer MMORPG oyun türlerine göre farkı, bu inkar edilemez kendine özgü oyun yapısı, stil ve hikaye ile ayrı bir deneyimdir. Kıdemli yapımcı Katy Kaszynski'nin bu yılki Develop: Brighton konferansında bir konuşmasında değindiği gibi, bu niyetin kesinlikle yeni MMO deneyimine sahip olmak Amazon Games'teki geliştiriciler için kilit rol oynadığı görülüyor.

Geliştiricilerin New World’un yeni ve ilginç mekaniklerini yerleşik MMORPG oyuncularının beklentileri ve bilgileriyle nasıl dengelediklerini soran bir soruya yanıt olarak Kaszynski, ekibin "yeni bir oyun yaratmaya" çalıştıkları için bunun hakkında konuştuğu bir şey olduğunu söylüyor amaçları yeni bir MMO oluşturmak. “Bu, içine girmesi zor bir tür ve biz de herkes gibi olmak istemedik” diye açıklıyor. “Oyunda bineklere karşı ürktüğümüz gibi değil” bu, gelen oyuncuların görmeyi bekleyebilecekleri tanıdık MMO özelliğinin bir örneğidir.
“Aeternum'un canavarlarının evcilleştirilemeyeceğini söyleyen bir bilgimiz var, ancak bunun yanı sıra, her şey onların sahip olmalarını istediğimiz daldırma ile ilgili ve sonra onlar bu konuda ne yapmak isterlerse yapmak için bir yetkiye sahip oluyorlar” diye açıklıyor. "Yani, onları duyuyoruz. Bineklerin insanların gerçekten istediği bir şey olduğunu biliyoruz. Ve bu sadece binekler değil, insanların gerçekten ilgi duyduğu başka şeyler de var ve bunlar masanın dışında değil diyor geliştirici. “Bir MMO'da hiçbir şey masanın dışında değildir. Sadece yakında olmayacak."Devamında Kaszynski, geliştiricinin konuşmasında bahsettiği hayran kitlesini 'aktif dinleme' ile iç tasarımı dengeleme açısından şöyle açıklıyor: “yine, istediklerinin ne olduğunu anlamak. Bineklerin onlara sağladığı şey nedir?” Geliştirici, PvP örneğini sunuyor daha önce dahil olan ve oyunun daha sonraki Alpha sürümlerine kadar çok fazla mod bulunmayan bir şey.Kaszynski, "Tam ganimet PvP'ye tekrar gitmek istemedik" diyor, tam ganimet PvP, oyunun çok erken bir yapısının bir özelliğiydi, ancak daha sonra düştü. “Ve istedikleri buydu; tam ganimet PvP istiyorlardı, ama neleri kaçırdıklarını, bundan gerçekten keyif aldıklarını konuştuğumuzda, 'keder' demeyenler - 'Hayır, sadece gerçekten seviyorum' gibi olanlar dışarı çıkmak ve insanlarla iletişim kurmak. Bu fırsatın [nerede] gerçekleştiğini seviyorum' - bu geri bildirimi aldık ve 'Yeni Dünya için tasarıma ve vizyonumuza uyan ne yapabiliriz? Ve böylece hizip kontrol noktalarını bulduk. Böylece istedikleri zaman içeri girip etkileşimde bulunabilirler.”
Kaszynski bunun, geliştiricilerin "tam ganimet PvP isteyen hayranların istediklerini tam olarak yerine getiremedikleri", bunun yerine gerçekten keyif aldıkları bir şeyi sunabildikleri bir örnek olduğunu ekliyor. Takımın Yeni Dünya vizyonuna bir MMO olarak çok daha uyumlu bir şekilde.

Unutmayın! Amazon’un New World oyunundaki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 
Klasgame hız ve güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.