Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

YusufK tarafından yazıldı.

LEAGUE OF LEGENDS 2024

2024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onları sizinle paylaşmak istedik. Bu güncellemeleri denemek için Açık Beta'ya katılın ve görüşlerinizi esirgemeyin!

Not: Başlangıçta içeriklerin geliştirme aşamasındaki halleriyle karşılaşacaksınız. Dolayısıyla Açık Beta süresince görseller, eşya ve etki adları, nitelik değerleri ve dahası biz onlar üzerinde rötuş yaptıkça değişebilir. Çok büyük bir değişiklik olmadığı sürece bu ilk bakış yazısı yayınlandıktan sonra güncellenmeyecek. Ancak merak etmeyin, yama notları çıktığında her zamanki gibi en son ayrıntıları orada bulabileceksiniz.

2. Not: Bu değişikliklerin epeyce bir kısmı Hiçlik'le ilgili olsa da 2024'te Hiçlik'le ilgili bir etkinlik olmayacağını belirtelim.
 (Üzgünüz Nickyboi.).

3. Not: Önümüzdeki iki hafta içinde bu yazıda değindiğimiz değişiklikleri çok daha ayrıntılı bir biçimde ele aldığımız birkaç geliştirici yazısı daha yayınlayacağız. O yüzden takipte kalın!

Oynanış Değişiklikleri

Hiçlik'le İlgili Değişiklikler

Hiçlik Kurtçukları ve Hiçlik Keneleri

Fighting_Grubs_(1).gif

Baron çukurunun yeni sakinleriyle tanışın: Hiçlik Kurtçukları! 2024 Sezonu'nda Vadi'ye teşrif edecek bu Hiçlik yaratıkları oyundaki ilk Vadi'nin Alameti'nin yerini alacak ve 14. dakikada kaybolup yerlerini Vadi'nin Alameti'ne bırakacak. 5. dakikada üç Hiçlik Kurtçuğu ortaya çıkacak ve her birinin kendisine ait 4 dakikalık bir dirilme süresi olacak. Ayrıca bir oyunda en fazla altı kurtçuk belirebilecek.

Kışkırtılan her Hiçlik Kurtçuğu rakiplere saldıran bir Hiçlik Kenesi sürüsü çağıracak. Hiçlik Kurtçuklarını alt ettiğinizde takımınız Hiçlik'in Açlığı adlı, yapılara yönelik zamanla ilave hasar sağlayan bir güçlendirme kazanacak. Bu güçlendirme alt ettiğiniz Hiçlik Kurtçuğu sayısına bağlı olarak birikecek. Ayrıca 5 kurtçuk kestiğinizde 1, 6 kurtçuk kestiğinizde 2 Hiçlik Kenesi çağıracaksınız. Bu keneler belli aralıklarla ortaya çıkacak ve yapıları yıkmanıza yardım edecek.


Vadi'nin Alameti

Rift_Herald_Normal_View.png

Vadi'nin Alameti geri döndü, hem de Hiçlik Kurtçuğu temalı yepyeni bir görünümle! Ancak değişen tek şey görünümü değil. Artık Alamet'in Gözü'nü kullandığınızda Kabuklu her zamanki gibi belirecek ama kullanıcı veya bir takım arkadaşı Vadi'nin Alameti'ne sağ tıklayarak ona binebilecek ve onu (Sion'un ultisine benzer şekilde) sürebilecek. Vadi'nin Alameti'ni sürerek bir kuleye hücum ettiğinizde kuleye Kabuklu'nun kendi başına vereceği hasardan daha fazla hasar vereceksiniz. Bir rakip şampiyonun üstüne sürdüğünüzde bu şampiyon hasar alacak ve havaya savrulacak. Bir yüzey şekline veya kuleye çarptığınızda Kabuklu'nun üstünden düşecek ve normale döneceksiniz.


Hiçlik Kampları

Void_Red.png

Hiçlik'in 2024 güncellemelerindeki etkisi bitmek bilmiyor. Haritadaki nüfuzu arttığı için Mavi Gözcü, Kızıl Korkabuk ve Yampiri Yengeç biraz... Hiçlik'i anımsatan bir görünüm kazandı.

Void_Blue.png

Baron Nashor 20. dakikada Vadi'ye geldikten sonra ortaya çıkacak Mavi Gözcü ve Kızıl Korkabuklar, Hiçlikdoğan Gözcü ve Hiçlikdoğan Korkabuk biçiminde belirecek. Bu dönüşüm onların daha dayanıklı olmasına neden olacak ancak endişelenmeyin, onları kesmek için daha çok çaba sarf etmeniz gerekse de buna değecek! Hiçlikdoğan Gözcü'yle Hiçlikdoğan Korkabuk'u kestiğinizde (dirilmeyi bekleyen takım arkadaşlarınız hariç olmak üzere) tüm takımınız ilgili güçlendirmeyi kazanacak.

Void_Scuttler.png

Benzer şekilde 20. dakikadan sonra ortaya çıkan Yampiri Yengeçler de Hiçlikdoğan biçiminde belirecek. Bu yengeçleri kestiğinizde çevredeki tüm şampiyon ve totemleri açığa çıkaran devasa bir Keşif Çiçeği etkisi tetiklenecek. Keşif Çiçeği'nde olduğu gibi bu etkiyle açığa çıkan tüm totemlerin canı 1'e düşecek.

Baron Nashor

3_Baron_Heads.png

Biraz da çukurun ev sahibi Baron Nashor'a değinelim! Vadi'nin Alameti'nde yaptığımız görsel yenilemeye benzer şekilde Baron'da da birtakım görsel değişiklikler yaptık. Ekibin büyük bir alkışı hak ettiği aşikâr, sizce de öyle değil mi?

Tunnel_Baron_Pit.png

Ancak değişiklikler bundan ibaret değil. Baron Nashor artık yepyeni üç biçime sahip: Avcı Baron, Hükümran Baron ve Kadim Göz Baron. Avcı Baron'un çukuru bildiğiniz klasik çukur. Hükümran Baron'un çukurunun önünde bir duvar bulunuyor. Kadim Göz Baron'un çukurundaysa ön taraf kapalı, yanlarsa bir tünel oluşturacak şekilde açık. Bu yeni varyasyonlar Baron savaşlarının oyundan oyuna farklılık göstermesini sağlayacak.

Normal_Baron_Pit.png

Baron çatışmalarının çeşitliliğini daha da arttırmak amacıyla Baron'un her biçimine farklı saldırılar ekledik. Kadim Göz Baron yeni tünel şeklindeki çukurunun içinde zamanla hasar veren bir Hiçlik yarığı oluşturuyor. Hükümran Baron kullanışlı, yeni elleriyle şampiyonları yakınına çekiyor. Avcı Baron ise gökten yıldırım indirerek yakındaki tüm rakipleri çarpıyor.

Territorial_Baron_Pit.png

Yüzey Şekli Değişiklikleri

Bin kelimenin anlatamadığını bir görsel anlatabileceğinden harita değişikliklerini uzun uzun yazmak yerine görsellerden yardım alarak kısa açıklamalar yapmak istedik.


Üst Koridor

Top_Lane_View.png

Üst koridorda iki büyük değişiklik söz konusu. İlk olarak baskın yollarının daha benzer olmasını sağlamak ve koridora baskın yapmayı zorlaştırmak adına mavi taraftaki yüzey şeklini aşağı yukarı aynı olacak şekilde kırmızı tarafa kopyaladık. İkinci olarak da nehir girişinin ortasında yeni bir küçük duvar + çalı kombinasyonu oluşturduk.


Orman

Bot_River_View.png

Kadim ormanda artık yeni duvarlar var. Baron ve ejder çukurlarının hemen karşısında yer alan yeni geniş duvarlar ormandaki en büyük yüzey şekli değişiklikleri. Bu duvarlar ormancıların kendi taraflarında daha güvende olmasını sağlarken orta koridor oyuncularına da üst veya alt koridora gitme konusunda eşit şartlar sunacak.


Orta Koridor

Mid_Lane_View.png

Orta koridorda çalıları biraz geriye iterek ve baskın yollarından birini biraz uzağa taşıyarak orta koridor oyuncularının alanını genişletiyoruz. Bu değişiklikler hareket kabiliyeti düşük orta koridor büyücülerinin daha güvende olmasını sağlayacak ve böylece oyuncular bu tür şampiyonları daha rahat seçebilecek.


Alt Koridor

Bot_Lane_View.png

Nihayet alt koridora inebildik. Buradaki ilk değişikliğimiz üst koridordaki ikinci değişikliğe benziyor: Küçük bir duvar ekleyip yanına bir çalı iliştirdik. İkinci değişiklik yalnızca kırmızı tarafı ilgilendiriyor. Mavi taraftaki üçlü çalı alanını kırmızı tarafa kopyalayarak kulenin yakınında yeni bir baskın yolu açtık. Bu sayede taraflar daha simetrik olacak ve tarafların baskından korunmayla totem yerleştirme bakımından sahip olduğu avantajlar ve dezavantajlar eşitlenecek.

Alev Ejderi Değişiklikleri

Ejderler yaptığımız yüzey şekli değişiklikleri doğrultusunda ortaya çıkan veya kaybolan duvarlarla daha uyumlu olsun diye onlarda da birtakım düzenlemeler yapıyoruz. Dağ ve Okyanus Ejderleri için birkaç küçük duvarla çalının yerini değiştirmek de bunlara dahil.

Ancak Vadi'nin dört bir yanında duvar oluşturmak için epey vakit harcadıktan sonra Alev Ejderi'nin haritada neden olduğu değişikliklere yeniden göz atmak amacıyla şöyle bir durduk. Artık Vadi, Alev Vadisi'ne dönüştüğünde haritanın çeşitli yerlerinde korlar beliriyor. Korları aldığınızda şampiyonunuza fayda sağlayacak şekilde değişken nitelikler ve ani bir hız artışı kazanıyorsunuz. Katledildiğinizde elinizdeki korların yarısı yere düşüyor ve bu korlar takım arkadaşlarınız veya rakipler tarafından alınabiliyor. Bu yenilemeyi Alev Vadisi'nin oynanış bakımından en az ilgi çekici Vadi türü olduğuna yönelik geribildirimler doğrultusunda gerçekleştirdik. Bunun Hextech Vadisi'yle yeni Kimya Vadisi'nde olduğu gibi yüzey şekli değişikliklerinin ötesinde özellikler sunan, daha ilgi çekici haritalar oluşturmamıza yardım edeceğini umuyoruz ama değişikliklerin nasıl bir etkiye sahip olacağını ve oyuncuların düşüncelerini yakından takip edeceğiz.

Yumruk Selamı

5-baron-fistbump.gif

Hadi nispeten daha sade bir değişiklikle başlayalım: yumruk selamları. Aynen öyle, logosu bir yumruk selamı olan Riot Games, League of Legends'a etkileşimli bir yumruk selamı ifadesi ekledi. Tek yapmanız gereken ifadeyi etkinleştirip bir takım arkadaşınızın bu ifadeyi kullanmasını beklemek. Takım arkadaşınız da kullanınca birlikte muhteşem bir yumruk selamı gerçekleştiriyorsunuz!


Yeni Eşyanın Temasına Yönelik Oylamanın Sonuçları

Trailblazer.jpg

Hatırlarsanız geçen ay kullanıcıyı takip eden takım arkadaşlarına hareket hızı sağlayan, Arkadaşlarla Koşturmaca adlı, tanklara yönelik yeni bir destek eşyasını tanıtmıştık. Dünyadaki tüm oyuncuların katılımına açık oylamanın sonucunda Öncünün Çantası burun farkıyla en çok oyu (%35) alan seçenek oldu! (Uğursuz Davet oyların %34'ünü alırken İzci Gaydası %31'ini aldı.)


[YENİ] Öncünün Çantası

Toplam Bedel: 2400 Altın

Tarif: Kanatlı Ayzırhı + Zincir Yelek + 800 Altın

250 Can

40 Zırh

%5 Hareket Hızı

Pasif - Arkadaşlarla Koşturmaca: Hareket halindeyken en fazla 20 İlave Hareket Hızı kazanmanızı sağlar. Azami yüke ulaştığınızda arkanızda takım arkadaşlarınızın hareket hızını %15 arttıran bir iz bırakırsınız. Sonraki saldırınız biriken hareket hızı yüklerinizi tüketir. Ayrıca bu saldırı azami hızdaki yakın dövüşçü şampiyonların hedeflerini 1 saniyeliğine %50 yavaşlatmasını sağlar.

Dinamik Müzik

Yeni ve havalı Hiçlik yaratıklarımızla zaten tanıştınız. Ancak Baron çukuruna yerleşen bu yaratıkların çukura olan katkısı yeni görsellerden ibaret değil. Artık oyuncular Baron veya haritadaki diğer Hiçlik hedefleri için savaşırken arka planda yepyeni bir müzik çalıyor. Çatışmalarda kulak kesilmeyi unutmayın!

Eşya Değişiklikleri


preview.shop.PNG

Bu oynanış değişiklikleri kapsamında yaptığımız en büyük düzenlemelerden biri ihtişamlı eşyaları kaldırmak oldu. Eşyaların gücünü azaltıp şampiyonların gücünü arttırmak ve oyunculara dizilimlerinde daha büyük bir esneklik sunmak bu değişiklikle ulaşmak istediğimiz en büyük iki hedef. Bu arada Kronometre'yle Mükemmel Zamanlama rününü kaldırdık.

Aynı zamanda eşya ipuçlarını basitleştirerek açıklamaları daha anlaşılır kılmayı hedefleyen bir güncellememiz var. Ancak merak etmeyin; sayıları, güçlenme oranlarını ve görmeniz gereken diğer tüm bilgileri içeren ayrıntılı ipuçlarını hâlâ görüntüleyebiliyorsunuz.

Bu arada aşağıdaki listenin değişikliğe uğrayan tüm eşyaları içermediğini, yalnızca yeni eşyalarla büyük ölçüde değişen eşyalara odaklandığını unutmayın. Ayrıca mevcut sayısal değerler de biz önümüzdeki aylarda oynanış testleri yaptıkça değişikliğe tabi olabilir.

Destek Hedefleri ve Eşyaları

2024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri kapsamında tüm destek eşya ve hedeflerini tek bir başlangıç eşyasına bağladık. Bununla amacımız destek eşyaları arasında tercih yapmayı daha anlaşılır ve kolay kılmak. Tabii ilk bakışta işi fazla basitleştiriyormuşuz gibi görünüyor olabilir ama bu eşyaya beş farklı geliştirme seçeneği ekliyoruz. Artık destek hedeflerinizi tamamladığınızda beş eşya geliştirmesinden birini seçebiliyorsunuz. Roldeki tüm şampiyonları desteklemeyi hedeflediğimiz için böyle bir değişiklik yaptık. Bu sayede artık şampiyonunuza, eşleşmenize ve hatta oyun tarzınıza en uygun seçeneği tercih edebileceksiniz.


[YENİ] Dünya Atlası

Eşya Bedeli: 40 Altın

30 Can

%25 Mana Yenilenmesi

%25 Can Yenilenmesi

10 saniyede bir 3 Altın

Destek Hedefi: Eşyayı Rün Pusulası'yla geliştirmek ve totem taşıyabilmek için bu eşyayla 500 Altın kazanın.

Altın Üretimi: Her 18 saniyede bir yük verir. En fazla 3 yük tutar. Bir takım arkadaşınızın yakınındayken şunlardan birini yaptığınızda bir yük tüketerek altın kazandırır:

Yetenek ve saldırılarınızla şampiyon veya yapılara hasar vermek 30 (menzilli şampiyonlar için 28) Altın kazandırır.

Herhangi bir yöntemle bir minyon biçmek size 20 Altın, en yakındaki takım arkadaşınızaysa minyonu o biçtiği takdirde kazanacağı kadar altın kazandırır.


[YENİ] Rün Pusulası

Eşya Bedeli: 500 Altın kazanınca Dünya Atlası'nı geliştirerek elde edersiniz.

100 Can

%50 Mana Yenilenmesi

%50 Can Yenilenmesi

10 saniyede bir 5 Altın

Destek Hedefi: Eşyayı Dünyaların Ganimeti'ne geliştirmek ve totem taşıyabilmek için bu eşyayla 1000 Altın kazanın.

Altın Üretimi: Her 18 saniyede bir yük verir. En fazla 3 yük tutar. Bir takım arkadaşınızın yakınındayken şunlardan birini yaptığınızda bir yük tüketerek altın kazandırır:

Yetenek ve saldırılarınızla şampiyon veya yapılara hasar vermek 34 (menzilli şampiyonlar için 32) Altın kazandırır.

Herhangi bir yöntemle bir minyon biçmek size 28 Altın, en yakındaki takım arkadaşınızaysa minyonu o biçtiği takdirde kazanacağı kadar altın kazandırır.


[YENİ] Dünyaların Ganimeti

Dünyaların Ganimeti'nin Rün Pusulası'yla neredeyse aynı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu çok doğru bir gözlem çünkü Dünyaların Ganimeti bir ara eşya niteliğinde. Bu aşamadan itibaren beş destek eşyası geliştirmesinden birini seçebiliyorsunuz! Geliştirmeyi tamamladığınızda Dünyaların Ganimeti'nin görevi sona eriyor. Kendisine teşekkür ederiz.

Eşya Bedeli: 1000 Altın kazanınca Rün Pusulası'nı geliştirerek elde edersiniz.

100 Can

%50 Mana Yenilenmesi

%50 Can Yenilenmesi

10 saniyede bir 5 Altın


[YENİ] Tüm Geliştirilmiş Eşyalar

Not: Tüm geliştirilmiş eşyalar aynı nitelikleri kazandırıyor. Aralarındaki fark aşağıda belirtilen geliştirme etkilerinden ileri geliyor.

200 Can

%75 Mana Yenilenmesi

%75 Can Yenilenmesi

10 saniyede bir 5 Altın


[YENİ] Semavi Muhalefet

Pasif - Dağın Lütfu: Bir şampiyondan hasar aldıktan sonra 2 saniyeliğine Dağın Lütfu'nu kazanarak şampiyonlardan %40 (menzilli şampiyonlar için %25) daha az hasar alırsınız. Hasar azaltma etkisi sona erdiğinde yakındaki rakipleri 1,5 saniyeliğine %50 yavaşlatan bir şok dalgası gönderirsiniz. Etki 15 saniye çatışma dışı kaldıktan sonra yenilenir.


[YENİ] Gündönümü Kızağı

Pasif: Bir rakip şampiyonu yavaşlatmak veya hareketsiz bırakmak size ve yakındaki en düşük cana sahip takım arkadaşınıza 4 saniyeliğine 120 İlave Can ve 90 Hareket Hızı kazandırır. Bu etkinin 20 saniyelik bir bekleme süresi vardır.


[YENİ] Kan Şarkısı

Pasif - Büyülükılıç: Bir yetenek kullandıktan sonraki saldırınız güçlenerek isabet halinde fazladan 75 Fiziksel Hasar verir (1,5 saniye bekleme süresi). Hedef bir şampiyonsa ona Zaaf Ölçer etkisi uygulayarak hedefin aldığı hasarı 6 saniyeliğine %12 (menzilli şampiyonlar için %8) arttırır.


[YENİ] Düşgetiren

Pasif - Düşgetiren: 8 saniyede bir Mavi Rüya Baloncuğu ve Mor Rüya Baloncuğu kazanırsınız. Bir takım arkadaşınıza iyileştirme veya kalkan sağladığınızda iki baloncuk da takım arkadaşınıza geçer ve onu 3 saniyeliğine güçlendirir. Mavi baloncuk takım arkadaşınızın sonraki saldırıdan alacağı hasarı 140 azaltır. Mor baloncuk ise sonraki saldırısına 90 İlave Büyü Hasarı ekler.


[YENİ] Zaz'Zak'ın Taşkını

Pasif - Hiçlik Patlaması: Bir şampiyona yetenek hasarı vermek onun mevcut konumunda bir patlamaya neden olur. Patlama hedefe ve yakınındaki rakiplere 50 (+%3 Azami Can) Büyü Hasarı verir. Canavarlara en fazla 300 Hasar verebilir. Bu etkinin 3 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Büyücü Eşyaları

Kaldırıldı: Parçalanmış Kraliçe'nin Tacı, Hepbuz, Sömüren Bakış, Uğursuz Koruma, Gece Tırpanı, Luden'in Çığlığı, Kronometre (ve Mükemmel Zamanlama rünü)


[YENİ] Kan Zehirlenmesi

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Kayıp Cilt + Şeytani Külliyat + 900 Altın

80 Yetenek Gücü

20 Yetenek Hızı

600 Mana

Seri Ulti: 15 Ulti Hızı kazanırsınız.

Yakan Ulti: Ultinizle bir rakip şampiyona hasar verdiğinizde rakibin bulunduğu konumu 3 saniyeliğini yakarak her saniye 60 (+%6 YG) Büyü Hasarı verirsiniz ve rakibin büyü direncini rakip yanan alanda bulunduğu sürece seviyeye bağlı olarak 6-12 azaltırsınız.


[YENİ] Sahirin Emaneti

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Kayıp Cilt + Hextech Alternatörü + 700 Altın

90 Yetenek Gücü

20 Yetenek Hızı

600 Mana

Doldur: En fazla 6 kez birikecek şekilde 3 saniyede bir Atış yükü kazanırsınız.

Ateşle: Hasar veren yetenekler tüm Atış yüklerini tüketerek hedefe ve yük başına yakındaki bir rakibe daha 40 (+%8 YG) İlave Büyü Hasarı verir. Menzilde yeterli sayıda hedef yoksa kalan her Atış yükü için birincil hedefe verilen hasarı %35 etkili olacak şekilde tekrarlar.


[YENİ] Yıldırım Asası

Toplam Bedel: 2900 Altın

Eşya Tarifi: Hextech Alternatörü + Ruh Yeli + 950 Altın

90 Yetenek Gücü

10 Büyü Nüfuzu

%5 Hareket Hızı

[Pasif] Yıldırım Yağmacısı: Bir şampiyona 3 saniye içinde azami canının %35'ine eşdeğer miktarda hasar vermek ona Yıldırım Asası etkisini uygular ve kullanıcıya 2 saniyeliğine %25 Hareket Hızı kazandırır. Bu etkinin 20 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Pasif - Yıldırım Asası: 2 saniye sonra hedefe yıldırım çarpar ve hedef seviyeye bağlı olarak 100-200 (+%50 YG) Büyü Hasarı alır. Hedef yıldırım çarpması sonucunda veya yıldırım çarpmadan önce katledilirse çevresindeki geniş bir alanı etkileyecek şekilde anında patlar ve size 30 Altın kazandırır.


[YENİ] Lanetli Maske

Toplam Bedel: 1300 Altın

Eşya Tarifi: Kuvvet Kitabı + Yakut Kristal + 500 Altın

35 Yetenek Gücü

200 Can

Pasif - Delilik: Rakip şampiyonlarla çatışmada geçirdiğiniz her saniye için %2 İlave Hasar verirsiniz (en fazla %6).


[YENİ] Makber Çiçeği

Toplam Bedel: 2850 Altın

Eşya Tarifi: Felaket Mücevheri + Şeytani Külliyat + 850 Altın

70 Yetenek Gücü

15 Yetenek Hızı

%30 Büyü Nüfuzu

Pasif - Ölümden Gelen Yaşam: Bir rakip şampiyona hasar verdikten sonra onu 3 saniye içinde alt ederseniz bulunduğu konumda takım arkadaşlarınızı 50 (+%50 YG) Can iyileştiren bir iyileştirme haresi oluşturursunuz. Bu etkinin 60 saniyelik bir bekleme süresi vardır.


Vadiyaran

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Lanetli Maske + Şeytani Külliyat + 800 Altın

70 Yetenek Gücü

15 Yetenek Hızı

300 Can

Hiçlik Uğursuzluğu: Rakip şampiyonlarla çatışmada geçirdiğiniz her saniye için %2 İlave Hasar verirsiniz (en fazla %10). Azami güce ulaştığınızda %10 (menzilli şampiyonlar için %6) Mutlak Sömürü kazanırsınız.

Hiçlik Zerki: İlave canınızın %2 kadarını yetenek gücü olarak kazanırsınız.

Şunlara yönelik mutlak sömürü etkileri güncellendi (artık sadece Vadiyaran'da mevcut):

Mutlak sömürü sizi verdiğiniz hasarın belli bir oranına eşdeğer miktarda iyileştirir. Minyon ve canavarlara karşı etki düzeyi azalarak %33 olur.

Mutlak sömürü, yoldaş ve alan etkili saldırılarla verilen hasarın tamamı kadar iyileştirir.


Liandry'nin Eziyeti

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Lanetli Maske + İnfilak Değneği + 850 Altın

90 Yetenek Gücü

300 Can

Pasif - Eziyet: Yeteneklerle hasar vermek rakipleri 3 saniyeliğine yakarak onlara her saniye azami canlarının %2 kadarına eşdeğer miktarda büyü hasarı verir.

Pasif - Istırap: Rakip şampiyonlarla çatışmada geçirdiğiniz her saniye için %2 İlave Hasar kazanırsınız (en fazla %6 İlave Hasar).


Ufukgetiren

Toplam Bedel: 2700 Altın

Eşya Tarifi: Hextech Alternatörü + Şeytani Külliyat + 700 Altın

90 Yetenek Gücü

20 Yetenek Hızı

Pasif - Hiper Atış: Şampiyonlara yeteneklerle 700 menzilden uzak bir mesafeden hasar vermek onları 6 saniyeliğine açığa çıkarır. Hiper Atış'la açığa çıkarılan rakiplere %10 daha fazla hasar verirsiniz.

Pasif - Odak: Bir rakibi Hiper Atış'la açığa çıkarmak bu rakibin 1200 Menzil yakınındaki diğer tüm rakip şampiyonları 2 saniyeliğine açığa çıkarır. Bu etkinin 30 saniyelik bir bekleme süresi vardır.


Maceracının Pazubendi

Toplam Bedel: 1600 Altın

Eşya Tarifi: Kuvvet Kitabı + Kuvvet Kitabı + Dokuma Zırh + 500 Altın

40 Yetenek Gücü

35 Zırh

Aktif - Zamanı Durdur: Yalnızca bir defa kullanabilirsiniz. Kullandığınızda 2,5 saniyeliğine hasar görmez ve hedef alınamaz hale gelirsiniz. Ancak bu sırada başka herhangi bir eylemde bulunamazsınız (Kullanıldıktan sonra Kırık Pazubent'e dönüşür.).


Gölgealev

Toplam Bedel: 3200 Altın

Eşya Tarifi: Aşırı Büyük Sopa + Hextech Alternatörü + 850 Altın

120 Yetenek Gücü

12 Büyü Nüfuzu

Pasif - Kor Çiçeği: Büyü hasarı ve gerçek hasar, canı %35 değerinin altındaki rakiplere kritik vuruş yapar ve %20 daha fazla hasar verir (Zamanla verilen hasar ve yoldaş etkileri için bu miktar artarak %30 olur.).


Kozmik Hızlandırıcı

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Alazcevher + Ruh Yeli + Şeytani Külliyat + 450 Altın

80 Yetenek Gücü

250 Can

25 Yetenek Hızı

%5 Hareket Hızı

Pasif - Büyülüdans: Yeteneklerle rakip şampiyonlara hasar vermek 2 saniyeliğine ilave hareket hızı kazandırır.


Kuvvet Kitabı

Bedel: 400 Altın (İnanılmaz, değil mi?)

20 Yetenek Gücü


Asırlık Sopa

Toplam Bedel: 2700 Altın

Eşya Tarifi: İnfilak Değneği + Dönüştürücü + 550 Altın

50 Yetenek Gücü

300 Can

300 Mana

Bu eşya 60 saniyede bir 20 Can, 20 Mana ve 4 Yetenek Gücü kazanır. Bu etki 10 defaya kadar birikerek toplamda 200 Can, 200 Mana ve 40 Yetenek Gücü sağlar. Azami yük sayısına ulaştığında bir seviye atlarsınız.

Pasif - Antik Dönüşüm: Şampiyonlardan alınan azaltma etkilerinden önceki hasarın %7'si kadar mana, harcanan mananın %25'i kadar can yeniler. Kullanım ve saniye başına en fazla 20 Canla sınırlıdır.

Kaldırıldı: Antik Dönüşüm'le yenilenen her 200 Can veya Mana için 3 saniye içinde azalarak kaybolacak şekilde %35 İlave Hareket Hızı kazanırsınız.


Suikastçı Eşyaları

Kaldırıldı: Draktharr'ın Gece Kılıcı, Sinsi Pençe


[YENİ] Galvanize Devirkılıcı

Toplam Bedel: 2900 Altın

Eşya Tarifi: Hırpalayan + Kircheis Parçacığı + 863 Altın

55 Saldırı Gücü

18 Zırh Deşme

15 Yetenek Hızı

Pasif - Enerji Dolu: Hareket etmek ve saldırmak Enerji Dolu bir saldırı üretecek. Atılmalar ve gizlilik Enerji Dolu yüklerinin birikme hızını %75 arttırır.

Pasif - Gökkubbe: Enerji Dolu saldırılarınız 100 İlave Fiziksel Hasar verir ve rakipleri 0,75 saniyeliğine %99 yavaşlatır. Yavaşlatma etkisini yalnızca yakın dövüşçü şampiyonlar uygulayabilir.


[YENİ] İtikatsız Hydra

Toplam Bedel: 3400 Altın

Eşya Tarifi: Tiamat + Hırpalayan + 863 Altın

60 Saldırı Gücü

18 Zırh Deşme

20 Yetenek Hızı

Aktif - İtikatsız Saldırı: Yakındaki rakiplere toplam saldırı gücünüzün %65 kadarına eşdeğer miktarda fiziksel hasar verirsiniz. Bu hasar, canı %30'un altındaki rakipler için artarak toplam saldırı gücünüzün %97,5'i olur.

Pasif - Biç: Saldırılar isabet alan hedefin 450 birim yakınındaki diğer birimlere saldırı gücünüzün %40'ına (menzilli şampiyonlar için %20'sine) eşdeğer miktarda fiziksel hasar verir.


[YENİ] Kibir

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Dişli Kama + Caulfield'ın Savaş Çekici + 900 Altın

60 Saldırı Gücü

18 Zırh Deşme

15 Yetenek Hızı

Pasif - Ego: Bir rakip şampiyonu katlettiğinizde kendi heykelinizi kazanırsınız.

Pasif - Yücelik: Son 3 saniye içinde hasar verdiğiniz bir şampiyon katledildiğinde 60 saniyeliğine 10 (+ heykel başına 1) Saldırı Gücü kazanırsınız.


[YENİ] Fırsat

Toplam Bedel: 2700 Altın

Eşya Tarifi: Dişli Kama + Yeraltı Kristali + 800 Altın

55 Saldırı Gücü

18 Zırh Deşme

%6 Hareket Hızı

Pasif - Cinayet: 8 saniye boyunca şampiyonlarla çatışmaya girmediğinizde ilave zırh deşme kazanırsınız. Bu ilave şampiyonlara hasar verdikten 3 saniye sonra kaybolur.

Pasif - Kaçış: Son 3 saniye içinde hasar verdiğiniz bir şampiyon katledildiğinde 1,5 saniye içinde azalarak kaybolacak şekilde 150 Hareket Hızı kazanırsınız.


[YENİ] Kuyruk Tüyü

Toplam Bedel: 900 Altın

Eşya Tarifi: Uzun Kılıç + 550 Altın

20 Saldırı Gücü

%4 Hareket Hızı


[YENİ] Hırpalayan

Toplam Bedel: 1337 Altın

Eşya Tarifi: Işık Partikülü + Kazma + 212 Altın

25 Saldırı Gücü

10 Yetenek Hızı

8 Zırh Deşme


Serylda'nın Garezi

Toplam Bedel: 3200 Altın

Eşya Tarifi: Hırpalayan + Son Fısıltı + 413 Altın

45 Saldırı Gücü

15 Zırh Deşme

15 Yetenek Hızı

Pasif - Hınç: 22 (+%12) Zırh Deşme Zırh Delme

Pasif - Acı Soğuk: Hasar veren yetenekleriniz canı %50 değerinin altındaki rakipleri 1 saniyeliğine %30 yavaşlatır.

Tank Eşyaları

Kaldırıldı: Turbo Kimyasal Tankı, Erdem Işığı, Denge Örtüsü, Gargoyl Taşzırhı, Ordu Kalkanı, Hayatpınarı Madalyonu


[YENİ] Donuk Işıltı

Toplam Bedel: 2800 Altın

Eşya Tarifi: Bami'nin Alevi + Hayalet Pelerini + 550 Altın

600 Can

40 Büyü Direnci

%100 Taban Can Yenilenmesi

Pasif - Alev Kusan: Hasar almak veya vermek yakınınızdaki rakiplere 3 saniye boyunca her saniye büyü hasarı vermeye başlamanızı sağlar (Bu hasar minyonlara karşı %25 artar.). Hasar almak veya vermek bu etkinin süresini yeniler.

Pasif - Ay Yanığı: Totem ve yapılar haricinde bir rakibi katletmek onun çevresindeki alana 30 (+%3,5 İlave Can) Büyü Hasarı verir.


[YENİ] Sonsuz Çaresizlik

Toplam Bedel: 2800 Altın

Eşya Tarifi: Zincir Yelek + Alazcevher + Yakut Kristal + 800 Altın

400 Can

55 Zırh

10 Yetenek Hızı

Pasif: Şampiyonlarla çatışmadayken yakındaki rakip şampiyonlara 7 saniyede bir büyü hasarı verirsiniz ve bu hasarın %175 kadarına eşdeğer miktarda can yenilersiniz.


[NEW] Ölüm Şarkısı

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Hayalet Pelerini + Negatron Pelerini + 850 Altın

350 Can

80 Büyü Direnci

%100 Taban Can Yenilenmesi

Pasif - Büyüboğan: Şampiyonlardan 15 saniye boyunca hasar almazsanız azami canınızın %18 kadarına eşdeğer miktarda büyü kalkanı kazanırsınız.


Şahbaz Jak'Sho

Toplam Bedel: 3200 Altın

Eşya Tarifi: Zincir Yelek + Negatron Pelerini + Yakut Kristal + 1100 Altın

200 Can

50 Zırh

50 Büyü Direnci

Pasif - Hiçlikdoğan Direnci: Şampiyonlarla çatışmada geçirdiğiniz her saniye için bir yük kazanırsınız. En fazla 5 yük birikebilir. Azami yüke ulaştığınızda güçlenirsiniz ve ilave dirençleriniz çatışma sonuna dek %25 artar.


Ölü Adamın Zırhı

Toplam Bedel: 3100 Altın

Eşya Tarifi: Kanatlı Ayzırhı + Zincir Yelek + Yakut Kristal + 1100 Altın

300 Can

45 Zırh

%5 Hareket Hızı

Pasif - Gemibatıran: Hareket halindeyken en fazla 40 İlave Hareket Hızı kazanmanızı sağlar. Bir sonraki saldırınız biriktirilen hareket hızını tüketerek en fazla 40 (+%100 Taban Saldırı Gücü) İlave Fiziksel Hasar verir.

Pasif - Batmak Bilmez: Hareket yavaşlatma etkilerinin gücü %25 azalır.


Doğanın Kudreti

Toplam Bedel: 2800 Altın

Eşya Tarifi: Negatron Pelerini + Kanatlı Ayzırhı + Yakut Kristal + 700 Altın

400 Can

50 Büyü Direnci

%5 Hareket Hızı

Pasif - Soğurma: Rakip şampiyonlardan büyü hasarı almak 7 saniyeliğine bir Sarsılmaz yükü kazandırır. En fazla 8 yük birikebilir. Rakiplerin hareketsiz bırakma etkileri fazladan 2 yük kazandırır. Bir yetenek her saniye bir yeni Sarsılmaz yükü sağlayabilir.

Dağılım: 8 Sarsılmaz yüküne sahipken 60 Büyü Direnci kazanırsınız ve hareket hızınız %10 artar.


Efsuncu Eşyaları


Kaldırıldı: Kimyasal Çürütücü, Ahenk Kadehi


[YENİ] Işık Partikülü

Bedel: 250 Altın

5 Yetenek Hızı


[YENİ] Şafağın Özü

Toplam Bedel: 2700 Altın

Eşya Tarifi: Bandle Camı Ayna + Bandle Camı Ayna + 700 Altın

40 Yetenek Gücü

20 Yetenek Hızı

%150 Mana Yenilenmesi

Pasif - Şafağın Özü: %3 İyileştirme ve Kalkan Gücü ve her %100 Taban Mana Yenilenmesi başına 5 Yetenek Gücü kazanırsınız.

Pasif - Sihirdar Büyüsü Hızı: 18 Sihirdar Büyüsü Hızı kazanırsınız.


Helia'nın Yankıları

Toplam Bedel: 2200 Altın

Eşya Tarifi: Alazcevher + Bandle Camı Ayna + 400 Altın

200 Can

40 Yetenek Gücü

20 Yetenek Hızı

%125 Mana Yenilenmesi

Pasif - Tayf Göçü: Bir şampiyona hasar vermek en fazla 3 olacak şekilde bir Tayf Parçacığı kazandırır. Bir takım arkadaşını iyileştirmek veya ona kalkan sağlamak tüm Tayf Parçacıklarını tüketerek 20 Can yeniler ve en yakındaki rakip şampiyona parçacık başına 55 Büyü Hasarı verir.

Kaldırıldı: Pasif - Ahenksizlik


Akan Su Asası

Toplam Bedel: 2300 Altın

Eşya Tarifi: Şeytani Külliyat + Yasak İdol + 600 Altın

40 Yetenek Gücü

15 Yetenek Hızı

%125 Mana Yenilenmesi

%8 İyileştirme ve Kalkan Gücü

Pasif - Coşkun Akıntı: Takım arkadaşlarına (kullanıcı hariç) iyileştirme veya kalkan sağlamak kullanıcıya 3 saniyeliğine 40 Yetenek Gücü ve %10 İlave Hareket Hızı kazandırır.


Dövüşçü Eşyaları

Kaldırıldı: Kaniçen, İlahsindiren, Gümüşgöl Şafağı, Demirdiş Kırbacı


[YENİ] Yarık Gökyüzü

Toplam Bedel: 3100 Altın

Eşya Tarifi: Tünelci + Caulfield'ın Savaş Çekici + 900 Altın

55 Saldırı Gücü

15 Yetenek Hızı

300 Can

Pasif - Lightshield Saldırısı: Bir şampiyona yönelik ilk saldırı %150 Hasar verecek şekilde kritik vuruş gerçekleştirir ve %110 Taban Saldırı Gücü + eksik canın %8'i kadar can yeniler.


Tiamat (Aktifine Kavuştu)

Toplam Bedel: 1200 Altın

Eşya Tarifi: Uzun Kılıç + Uzun Kılıç + 500 Altın

20 Saldırı Gücü

Pasif - Biç: Saldırılar isabet alan hedefin 450 birim yakınındaki diğer birimlere saldırı gücünüzün %40'ına (menzilli şampiyonlar için %20'sine) eşdeğer miktarda fiziksel hasar verir.

Aktif - Hilal: Çevredeki rakiplere %60 Fiziksel Hasar verirsiniz. 10 saniyelik bir bekleme süresi vardır.


Vahşi Hydra (Aktifine Kavuştu)

Toplam Bedel: 3300 Altın

Eşya Tarifi: Tiamat + Caulfield'ın Savaş Çekici + Vampirî Asa + 100 Altın

70 Saldırı Gücü

20 Yetenek Hızı

10 Can Çalma

Aktif - Vahşi Hilal: Yakındaki rakiplere toplam saldırı gücünüzün %80'ine eşdeğer miktarda fiziksel hasar verirsiniz. Bu hasar can çalma uygular. 10 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Pasif - Biç: Saldırılar isabet alan hedefin 450 birim yakınındaki diğer birimlere saldırı gücünüzün %40'ına (menzilli şampiyonlar için %20'sine) eşdeğer miktarda fiziksel hasar verir.


Haşmetli Hydra

Toplam Bedel: 3300 Altın

Eşya Tarifi: Tiamat + Tünelci + Yakut Kristal + 600 Altın

55 Saldırı Gücü

550 Can

Pasif - Biç: Saldırılar isabet halinde fazladan fiziksel hasar verir. Ayrıca hedefin arkasındaki rakiplere de fiziksel hasar verirler.

Aktif - Haşmetli Hilal: Sonraki saldırınızda Biç daha geniş bir alana daha fazla fiziksel hasar verir.


[YENİ] Nitro Hexkalkan

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Tünelci + Doruk Sadağı + 600 Altın

55 Saldırı Gücü

%20 Saldırı Hızı

300 Can

Pasif: 30 Ulti Hızı kazanırsınız.

Pasif: Ultinizi kullanınca 7 saniyeliğine %35 Saldırı Hızı ve %15 İlave Hareket Hızı kazanırsınız.


[YENİ] Tünelci

Toplam Bedel: 1100 Altın

Eşya Tarifi: Uzun Kılıç + Yakut Kristal + 350 Altın

15 Saldırı Gücü

250 Can


Omurgakıran

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Tünelci + Yeraltı Kristali + Kazma + 125 Altın

65 Saldırı Gücü

350 Can

%5 Hareket Hızı

Pasif - Kaptan: Normal saldırılar bir yük kazandırır (en fazla 5 yük). Azami yüke sahipken bir rakip şampiyona veya destansı canavara saldırmak tüm yükleri tüketerek taban saldırı gücünüzün %150'ına eşdeğer miktarda ilave fiziksel hasar verir. Bu hasar yapılara karşı artarak %400 olur.

Pasif - Yağmacı Ekip: Yakındaki dost kuşatma minyonlarıyla süper minyonlar seviyeye bağlı olarak 15-90 İlave Zırh ve Büyü Direnci kazanır.


Hız Kesen

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: Ağırkan + Kazma + Hançer + 725 Altın

50 Saldırı Gücü

%20 Saldırı Hızı

400 Can

Aktif - Durduran Saldırı: Çevrenizdeki rakipleri %25 yavaşlatırsınız ve isabet alan her şampiyon için 2 saniye içinde azalarak kaybolacak şekilde %25 İlave Hareket Hızı kazanırsınız. Kullanım sırasında hareket edebilirsiniz. 15 saniyelik bir bekleme süresi vardır.

Pasif - Kahraman Marşı: Fiziksel hasar verdiğinizde 2 saniyeliğine 20 İlave Hareket Hızı kazanırsınız.


Aklın Sonu

Toplam Bedel: 2900 Altın

Eşya Tarifi: Nişancı Yayı + Negatron Pelerini + Hançer + 1000 Altın

%50 Saldırı Hızı

50 Büyü Direnci

%20 Sıvışma

Pasif - Arbede: Saldırılar isabet halinde 15 Büyü Hasarı verir.


Shojin'in Mızrağı

Toplam Bedel: 3100 Altın

Eşya Tarifi: Alazcevher + Caulfield'ın Savaş Çekici + Kazma + 325 Altın

Pasif - Ejderha Gücü: Ulti dışı yetenekleriniz 15 Yetenek Hızı kazanır.

Pasif - Odaklı İrade: Yetenek isabet ettirmek yük kazandırır. En fazla 3 yük birikebilir. Yetenekleriniz yük başına %3 daha fazla hasar verir (en fazla %9).

Eşya performansı yakın dövüşçü ve menzilli kullanıcılar için değişiklik gösterir.


Ağırkan

Toplam Bedel: 1100 Altın

Eşya Tarifi: Yakut Kristal + Uzun Kılıç + 350 Altın

Pasif - Hiddet: Bir birime saldırmak 2 saniyeliğine 20 Hareket Hızı sağlar.


Çelik Mühür

Toplam Bedel: 1200 Altın

Eşya Tarifi: Uzun Kılıç + Dokuma Zırh + 550 Altın

15 Saldırı Gücü

30 Zırh

Nişancı Eşyaları

Kaldırıldı: Hiddetbıçağı, Rüzgârın Hiddeti


[YENİ] Son Durak

Toplam Bedel: 3200

Eşya Tarifi: Nişancı Yayı + Son Fısıltı + Hançer + 750 Altın

40 Saldırı Gücü

%30 Saldırı Hızı

Pasif - Gölge: Saldırılar isabet halinde 30 Büyü Hasarı verir.

Pasif - Döngü: Her saldırıda aydınlık ve karanlık isabet etkileri arasında geçiş yaparsınız. Aydınlık saldırılar 5 saniyeliğine 3-5 Zırh ve Büyü Direnci kazandırır (en fazla 15-25). Karanlık saldırılar 5 saniyeliğine %6 Zırh Delme ve Büyü Nüfuzu kazandırır (en fazla %30).


Koruyucu Melek

Toplam Bedel: 3000 Altın

Eşya Tarifi: TEK Kılıcı + Çelik Mühür + 950 Altın (Not: Kronometre kaldırıldı.)

55 Saldırı Gücü

45 Zırh

Pasif - Dirilme: Ölümcül hasar alındığında zamanı 4 saniye durdurduktan sonra taban canın %50'sini ve azami mananın %100'ünü yeniler. 300 saniyelik bir bekleme süresi vardır.


Hayalet Dansçı

Toplam Bedel: 2800

Eşya Tarifi: Ocakbağlı Baltası + Çeviklik Pelerini + 1000 Altın

20 Saldırı Gücü

%30 Saldırı Hızı

%20 Kritik Vuruş İhtimali

%10 Hareket Hızı

Pasif - Hortlak Valsi: Normal saldırılar hayalet etkisi ve bir yük kazandırır. Her yük %7 İlave Saldırı Hızı sağlar. En fazla 5 yük (%35 İlave Saldırı Hızı) birikebilir

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.