Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

MERT tarafından yazıldı.

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!

Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonlarında yerini aldı. 2012 yılı Ağustos ayında ilk League of Legends ekiplerini kurdular. Dark Passage ekibinin ilk büyük başarısı League of Legends Riot Turkey Winter Season Tournament oldu. İlk galibiyetlerinin ardından yaz ve sonbahar turnuvalarını da kazanmayı başardılar. Türkiye'de e-spor anlamında bir çok başarı ve ilklere imza atan Dark Passage ekibinin başarıları hız kesmeden devam ediyor. Klasgame olarak Dark Passage Esports Club üyeleri ile sponsorluk anlaşması sağlanmıştır. 

Klasgame ekibi olarak birbirinde eğlenceli oyun ve sohbet içerikleri ile izleyenlere deneyimlerini paylaşan, çeşitli platformlar üzerinden yayınlarını sürdüren içerik üreticileri ve yayıncılar ile anlaşmalarımız sağlanmıştı. “Klasgame Rüzgarı” olarak adlandırdığımız sponsorluk anlaşmaları sonucunda birçok içerik üreticisi ve yayıncı ekibimize dahil olmakta. Sitemiz üzerinden birçok içerik üreticisi ve yayıncıları destekleyebilir, referans sistemi ile üyelik oluşturduğunuz içerik üreticisi ve yayıncıların hediye havuzuna ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilir, çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz !

Klasgame Rüzgarına yeni dahil olan Dark Passage eSports Club bünyesinde yer alan yayıncılarımız Crystal_LoL, LynxCerezLoL ve FabulousN'a artık Klasgame üzerinde yer alan bağış linkleri üzerinden bağış gönderimi sağlayarak destek olabilir, hediye sistemine dahil olarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Crystal_LoL
League of Legends oyununda birçok oyuncu topluluğu tarafından Ormancı rolünün Türkiye’de en başarılı oyuncusu olarak gösterilen, birçok başarılı takımın parçası olmayı başaran, Twitch üzerinden aktif yayınlarına devam eden Atakan Aydın Klasgame Rüzgarına katılan yayıncılarımızdan oldu. Ormancı rolünün tüm detayları ve inceliklerini Twitch platformundan “Crystal_LoL” kanalından takip edebilir, Klasgame üzerinden destekleyebilirsiniz.

https://www.twitch.tv/crystal_lol

LynxCerezLoL
Eski Profesyonel League of Legends oyuncusu olan, şu an Dark Passage Espor takımının Koçluk görevini yürütmekte olan “LynxCerezLoL” Youtube ve Twitch kanalları aracılığı ile izleyecilerine deneyimlerini aktarmaya devam etmekte olan yayıncımız Anıl Arıkovan’ın aktif olarak Youtube ve Twitch üzerinden yapmakta olduğu eğitici ve öğretici ağırlıklı olan League of Legends yayınlarını takip edebilir, bir Koç gözünden oyun taktiklerini izleme fırsatına erişebilirsiniz.

https://www.youtube.com/c/LynxÇerezz
https://www.twitch.tv/lynxcerezlol

FabulousN
Klasgame Rüzgarı ile aramıza katılan bir diğer Twitch yayıncılarımız arasında yer alan “FabulousN”, Dark Passage Espor takımı bünyesinde yer almaktadır. Yayıncılarımızdan 26 yaşındaki Asım 8 yıldır profesyonel olarak League of Legends oynamakta ve uzun süredir Twitch platformu üzerinden oyun deneyimlerini izleyicileri ile buluşturmakta. Yayıncımız Asım”ın heyecan verici anlarını Twitch üzerinden “FabulousN” kanalından takip edebilir, Klasgame üzerinden destekleyebilirsiniz.

https://www.twitch.tv/fabulousn

Tüm League of Legends RP ihtiyaçlarınızı KLASGAME üzerinden ucuz ve hızlı şekilde hemen satın alabilirsiniz!

 

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.