Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

UNCHE tarafından yazıldı.

Yaz Sezonu Başlıyor.

Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.
Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At Amblemi: İyi At Yetkisi” eşyasını elde edebileceksiniz.
Bu At Amblemi ile seçkin bir Yarış Atı elde edebilirsiniz. Amblemi kaydederek S: Ani Hızlanma, Ani Hızlanma, S: Yana Hareket becerilerini %100 öğrenmiş Aşama 8 Dişi At elde edebilirsiniz.
Bundan sonraki maceralarınıza eşlik eden macera yoldaşınız olmasını dileriz.


Ayrıca İlk Bahar Sezonu ile aynı şekilde Balıkçılık yapılarak elde edilebilen [Sezon] Kolekant da yakalayabilecek, eğitimde gerekli eğitim malzemeleri takası yapabileceksiniz.
Bu sezon karakterinizi geliştirirken macera yoldaşı Atınızı da geliştirmenin keyfini deneyimlemenizi dileriz.Yaz Nişanı

 • 2023 Yaz Sezonu'nda Yaz Nişanı elde edilebilir.


  Sınıflar


 • Lahn
  Uyanış modundaki Lahn sınıfının [Akım: İblis], [Dizginlenmiş Çaresizlik], [Ölüm Adımı] ve [Akım: Kesici] gibi bazı temel becerilerinin hasarı artırıldı. Ayrıca [Dünyevi Acı], [Kanlı Ay Bükümü], [İmha] ve [Ölüm Adımı] becerilerinin hasarı da artırıldı böylelikle avlanırken bekleme süresindeki [Çıldırma] becerisini sürekli kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Bu güncellemede özellikle [Kanlı Ay Bükümü] becerisinin hasarı büyük ölçüde artırılırken mevcut diğer becerilerle kombosunun kısıtlı olması kısmı iyileştirildi. Hasarı birlikte artırılan [İmha] becerisiyle kombo yapıp avlanırken daha fazla beceri kullanarak güçlü beceri kullanımı gerçekleştirilebilecek şekilde iyileştirildi. Temel becerilerle birlikte bazı becerilerin hasarının artmasıyla, savaşırken daha çeşitli beceri kombosu oluşturmanızı dileriz.
 • Hashashin
  Hashashin hasar aldıktan sonra genellikle [S: Çağrı Kılıcı] veya [Islah Etme] ile HP yeniliyordu. Fakat daha güçlü canavarların olduğu av sahalarında yenileme miktarı yetersiz kalıyordu. Bu nedenle [Aal'in Emri] ve [Akım: Doyumsuz] becerilerine HP Yenileme etkisi ekleyerek istikrarlılığı artırdık. Ek olarak Uyanış modundaki Hashashin için saldırı esnasında komboya başlarken çoğunlukla kullanılan [Doruksal Tekme], [Yıkım] ve [Akım: Kum Darbesi] becerilerinin hasarını artırarak özellikle uzun soluklu saldırılarda daha yüksek verim elde edilebilecek şekilde iyileştirdik.Yorum Yap

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam son zamanlarda döviz kurlarının artması sonucunda Türkiye pazarı için son derece kritik bir kararla gündeme geldi.Söz konusu karar sonucunda Steam, 20 Kasım’dan sonra Türk Lirası ile olan satışl..

29.10.2023 12:20
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.