Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

AGE OF EMPIRES 4 GELİYOR!

Foglioverde tarafından yazıldı.Age Of Empire Ne Zaman Çıkıyor ?

Oyununun yayıncılığını Xbox Game Studios’un yaptığı , geliştiriliğini ise Relic Entertainment’in ve Word’s Edge’in üstlenmiş olduğu strateji oyunu bizlere müjdeli haberler veriyor .Age of Empires 4, 13 Haziran 2021'de yayınlanan Microsoft E3 2021 basın toplantısında 28 Ekim 2021 olarak belirlendi.

Uzun süreden beridir akıllara kazınılan ve hepimizin bildiği Age Of Empires ilk olarak 1997 yılında strateji severler ile buluştu. Değişen ve yükselen oyun grafikleri ile tekrar yeni İmparatorluklar inşaa edip yeni keşiflere ve zaferlere yelken açacağız.
Age Of Empires 4 İle Gelen Yenilikler:


Age of Empire hayranlarının çok sevdiği çağ atlama sistemi Age Of Empiresta'da karşımızda olacak. Bu çağların isimleride Ortaçağ (Medieval) , (Feodal), Kale Çağı (Castle) ve Emperyal Çağ (Imperial) şeklinde. Çağlar ile alakalı dikkat çekilen diğer değişiklik ise şövalye gibi yürüyen askerlerin binalara saldırış biçimi.Şövalyeler binalara kılıçla saldırmak yerine alevli toplar fırlatacak! Sadece görüntü olarak bir değişiklik olup oynanış açısından fark yaratmasa da, çağlara uygunluk bakımından ve gerçeklik açısından güzel bir adım diyebiliriz.
Stealh Force (Gizli Kuvvet): ''Stealth Force'' mekaniği oldukça heyecan verici ve oyuna iyi yönden etki edeceğini düşündüğümüz bir yenilik olarak karşımıza çıkacak. Bu mekanik askerlerinizi saklamayı sağlar. Pusu kurabilir, pusu atabilirsiniz.


Ayrıca uygarlıklar eski Age Of Empires oyunlarındakilere benziyor olmuş olsa da Moğollar büyük farklılığa sahip olacak. Tüm binalarını harita üzerinde hareket ettirebilen göçebe bir halk olacak. Moğollar sürekli göçebe hayat sürecekleri için kale inşa edemeyecekler. Bu 8 uygarlığın hepsi genel olarak süvariler, mızraklı askerler ve menzilli birimlerden oluşacak. Ayrıca uygarlıklara özel yeni teknolojilerde olacak! Age Of Empires 4’e eklenen diğer mekanik birimleri ormanlarda saklamaya olanak sağlayacak. Ormanlarda pusu yapabilen birimler üzerine tıkladığımız zaman fısıldayarak konuşacak yerleri ortaya çıktıklarında ve savaş başladığında yüksek sesle konuşmaya başlayacaklar.

Age Of Empires 4’te Hangi Uygarlıklar Bizlerle Birlikte Olacak ?

Age Of Empires’ın 4. serisinde bizimle birlikte olacak olan uygarlıklar şunlardır:

İngilizler

Moğollar

Çin Uygarlığı

Delhi Sultanlığı

Abbasi Hanedanlığı 

FransızlarOyun yapımcıları Age Of Empires ile Tarih Dersi vermeyi de umuyor! 

Microsoft sorumlusu Emma Briddle, İngiltere'de büyümüş biri olarka İngiliz tarihini okuldan daha çok Age Of Empires oynayarak öğrendiği açıkladı. Age Of Empires'ın geliştirici ekibi gelenekler, oyun içindeki diller vs gibi tarihi detaylara oldukça dikkat etkilerini de açıkladı. Oyun geliştirici ekibin umudu ise insanların eğlenerek tarih öğrenmeleri yönünde.


Age of Empires 4 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

  • İşlemci: Intel Core i5 6300U / Eş Değer AMD
  • Grafik İşlemci: Intel HD 520
  • Bellek: 8 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Detaylı inceleme için fragmanı izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=TTaCrP_U4ao


 Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.