Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online Bigpoint TR-KO HomekoSehri KO4FUN Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Google Play Aeria Games GameForge League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Kontör Yükleme 7/24 Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin PlayStation Gift Card Pubg Lite L-Coin Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Consala Games Crossfire (Z8 Games) CS:GO EA Games eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Goodgame Studios Gravity Interactive Guild Wars Guild Wars2 Habbo Hi-rez Studios Imperia Online IMVU İnternet Download Manager Joymax Karma Koin Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Mangır Kart Microsoft Ürünleri My Lands Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Ntroy Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen Xbox Live Xbox Live Gift Cards Z8 Games Zoomumba
Torchlight II
Torclight II 500 Zen

Torclight II 500 Zen

500 Zen
Склад
Bonus 0
19,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 1280 Zen

Torclight II 1280 Zen

1280 Zen
Склад
Bonus 0
34,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 2650 Zen

Torclight II 2650 Zen

2650 Zen
Склад
Bonus 0
69,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 5400 Zen

Torclight II 5400 Zen

5400 Zen
Склад
Bonus 0
134,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Torclight II 11000 Zen

Torclight II 11000 Zen

11000 Zen
Склад
Bonus 0
274,99  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.

объяснение

Diablo 3’ün çıkmasıyla birlikte oyunu bekleyen milyonlarca Blizzard hayranı hayal kırıklığına uğradı adeta. 12 yıldı geliştirilmekte olan yapımın birçok oyuncuyu tatmin etmemesi oyuncularda yeni bir oyun bir alternatif arayışı içine soktu onları. Blizzard’ın bünyesinden kopup kendi projesini geliştirmeye başlayan girişimciler Torchlight ileHack and Slash türüne yeni bir soluk kattı.

İlk oyunu ile bu kadar büyük isim yapmış olmasa da bunlar ikinci oyuna zemin hazırlayan ilk adımlar oldu. ŞimdiTorchlight 2 olarak Hack and Slash türüne çok büyük katkılar sağlayan ve her şeyden önce bu türe bir alternatif kazandıran ekip Runic Games’i tebrik ediyoruz. 12 yıl boyunca beklenen Diablo 3’ün aksine daha çok beğeni toplayan Torchlight 2 hayran sayısını gün geçtikçe arttırıyor.

Oyunun öncelikle karakterlerine baktığımızda oldukça hoş tasarlanmış başarılı karakterler bulunuyor. Karakterlerden bahsetmeden önce karakter seçim ekranından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle yarattığımız karakter çok ayrıntılı farklı bir karakter olmuyor size sunulan belirli değiştirmeler ile kendi karakterinizi oluşturmanız mümkün. Yüz, saç, ten rengi, saç rengi vb. basit ayarlar ile bir han içerisinde bulunan karakterimizi oluşturabiliyoruz. Karakterin yanı sıra kendinize evcil bir hayvanda seçiyorsunuz yani oyundaki adı ile Pet.

 

Torchlight 2’de yer alan karakterler ise şu şekilde;

-          Berserker: Kaba kuvvettin kitabını yazan bu karakter sınıfı ile mükemmel bir savunmanın yanı sıra sert ve etkili saldırılarda düzenleyebilirsiniz.

-          Embermage: Hemen hemen her RPG öğesi taşıyan oyunda bulunan klasik büyücü sınıfının Torchlight 2’de yer alan karakter sınıfı.

-          Engineer: Mühendisler, hiç şüphesiz Torchlight 2’ye renk katan farklı ama oldukça etkili bir sınıf. Çekicinizi seçin mücadeleye hazır olun.

-          Outlander: Cephanelik gibi dolaşan bu karakter sınıfı ile irili ufaklı, ağır, hafif birçok silah türü kullanabileceksiniz.

Karakterlerimiz bu şekilde, dediğimiz gibi basit düzenlemelerden sonra karakterinizi oluşturabiliyor ve yola koyuluyorsunuz. Cinsiyetinizi seçerek karakterinizin daha farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Karakterimizi seçtikten sonra yolculuğunuz boyunca size yoldaşlık edip düşmanlarla kapışacak hayvanınızı da seçiyorsunuz.  Seçebileceğiniz hayvanlar arasında; Bulldog, Cat, Panter, Ferret, Hawk, Chakawary, Papillion ve Wolf. Seçtiğiniz petler üzerinde karakterlerinizde olduğu gibi düzenlemeye veya özelleştirme işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.

Torchlight 2’nin görsel ve diğer teknik yönlerinden bahsedecek olursak; Torchlight 2 tıpkı Diablo 3’e benzer bir grafik stili kullanmış, çizgifilmsi havası oyunun grafiklerini oldukça tatlı ve kaliteli bir hale getirmiş. Diablo 3 kadar başarılı olmasa da en az Diablo 3 kadar iyi grafiklere sahip olan Torchlight 2’nin bu konuda iddialı bir yapım olduğunu söylemek mümkün. Ultra zoom yapmamıza rağmen oyun içindeki ayrıntılar kaybolmadı ve görselliği değiştirmedi.

Oyunda bulunan mekanların özelliklede zindan ve mağraların birbirinden farklı olması ve mekan konusunda bize farklılıklar sunması oyunun kalite çıtasını bir kademe daha yükseltiyor. Tıpkı Skyrim’de olduğu gibi birbirinden farklı mekanlar görmek mümkün. Ses konusunda biraz geride kalsa da müzik konusunda Diablo 3 ile kafa kafaya gidebilecek türden bir yapım.

Hack and Slash ve RPG türlerini bir araya getiren bir yapımda hiç şüphesiz önemli faktörlerden biriside Skill ve Eşya faktörleridir. Eşya konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan Torchlight 2 bizlere inanılmaz geniş bir eşya yelpazesi sunuyor. Skill dağıtma konusunda karkaterimizi kolaylıkla istediğimiz yönde yeteneklerini yükseltebiliyor ve geliştirebiliyoruz. Bu her iki önemli kavramda da başarısını sağlayan Torchlight 2 göz dolduruyor.

Torchlight 2’nin şu an için tek kötü yanı online modunun henüz tam anlamıyla stabil olarak çalışmaması. Ancak bu durum ilerleyen günlerde düzelecek ve rayına oturacaktır. Eğer Diablo 3’ten haz almadıysanız Torchlight 2’yi kesinlikle denemelisiniz hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

İyi oyunlar

название игры
Torchlight II
издатель
Belirtilmemiş.
разработчик
Belirtilmemiş.
язык
Belirtilmemiş.
платформы
Belirtilmemiş.
дата публикации
Belirtilmemiş.
страна
Belirtilmemiş.

Игровые образы


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.
Henüz bir açıklama girilmedi.
Yorumlar
0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.